Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Mel

Coś zaniedbany ten Scarecrow...Baty od kolegów po fachu?
Co do tej "krwistej" grafiki z Jokerem...Mam dziwne przeczucie, ze to jednak fake...Podobne(albo nawet i te same) brushe z plamami krwi, sprayu i rysami mozna ściągnąc ze stron z pierdolami na photoshopa...Fakt, ze skróra wydaje sie byc bardziej naturalnie  biala niz wymalowana zawdzieczamy "wygladzeniu" po powiekszeniu grafiki w PS'ie...W efekcie zostaly nieco metne oczy, których raczej tak latwo nie da sie wyostrzyc po wielokrotnym powiekszeniu.

Erm...to tylko takie moje przypuszczenia:D

(A)nonim

Scarecrow świetny widac ze idą z nim w podobnym kierunku co z Jokerem, facetowi odbilo i nie obchodzi go brudny garniak i maska.
Grafika z Jokerem to na pewno fake.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

No i obejrzalem drugi trailer. I stwierdzilem, ze.... nie warto bylo czekac. Dwa plusiki: duzo Denta, miodne ujecia latającego Batmana. Joker jakiś taki tutaj...nic nowego nie pokazal. Znowu strzela, znowu klaszcze, znowu ta scenka na przyjeciu....ot, takie. Śmiech znowu ten sam, co byl. W pewnym momencie strzela z kalasza i ciezarówka sie przewraca, co sprawia, ze wygląda to dośc idiotycznie. Ogólne wrazenie- ni to ziebi, ni grzeje. Coś sie przejadlo.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

(A)nonim

#123
A ja stwierdzam ze warto, wlaśnie świetne ujecia latającego Batmana, teksty Rachel, Denta i ten tekst Jokera "To miasto zasluguje na lepszą klase kryminalistów i ja zamierzam mu ją dac" kiedy Dent lezy w cieczy (benzyna?) i krzyczy. :D
Do tego jest mnóstwo smaczków które trzeba wylapac.
Wybuchający szpital.
Gordon odciągany przez policje.
Joker zrzuca Rachel z dachu.
A jak sie przyjrzycie Dentowi to widac ze jego szczeka jest nie?le spalona.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Crane

Cytat: Air Jordan w 04 Maj  2008, 11:40:14
mozna gdzieś ściągnąc ten trailer w wersji avi albo mpeg?
W newsie jest podany link.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

LelekPL

Cytat: Crane w 04 Maj  2008, 12:34:30
W newsie jest podany link.
wiem, wtedy jeszcze nie bylo ;)

Ale wracając... mi sie BARDZO podobal, uzylbym z checią slowa na "z" :)
Jak dla mnie równie dobry jak poprzedni jeśli nie lepszy. Najwieksze wrazenie zrobily na mnie zdjecia! Batman latający nad Gotham to kapitalne ujecie, ale chyba najciekawiej mają sie sprawy z Harveyem. Wyzej wymieniona scena prawdopodobnej przemiany czy juz jako Two-Face jadący samochodem... No i na koniec ten dalog Alfreda i Bruce'a. Wlaśnie dlatego lubie wizje Nolana, gdzie to Batman jest glówną postacią, a jego wrogowie po prostu dodają smaczku temu wszystkiemu, a nie na odwrót, a obsadzenie Bale'a w roli Bruce'a tez bynajmniej nie zaszkodzilo ;) NIe zmienia to faktu, ze Joker Ledgera prezentuje sie bosko i nie rozumiem waszego marudzenia, ze zbyt powazny albo nijaki. Ja tego nie zauwazylem!

Crane

#126
Zwiastun boski, tak jak napisal Air Jordan zdjecia są przepiekne. Skoro BB mial za nie nominacje do Oscara, TDK tym bardziej powinien.

Cytat: Air Jordan w 04 Maj  2008, 12:43:07Batman latający nad Gotham to kapitalne ujecie
To akurat Hong Kong, widac nawet chi?ski neon na jednym z budynków.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

(A)nonim

CytatJak dla mnie równie dobry jak poprzedni jeśli nie lepszy.
Zdecydowanie lepszy, bardziej treściwy i mniej chaotyczny.
CytatNIe zmienia to faktu, ze Joker Ledgera prezentuje sie bosko i nie rozumiem waszego marudzenia, ze zbyt powazny albo nijaki. Ja tego nie zauwazylem!
Spoko naczelną marudą jest tutaj tylko jedna osoba.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Rewelacyjny zwiastun!! Po prostu rewelacyjny!! Po oglądnieciu go w slabej jakości nie spodziewalem sie, ze jest on az tak rewelacyjny :). Sceny z Batmobilem i Batpodem wymiatają. Sceny latającego Batmana albo Gacka stojącego ze spuszczoną glową na tle zniszcze? są wrecz boskie. Co Denta, to nie moge sie oprzec wrazeniu, ze to bedzie rewelacyjnie ukazana postac. Joker ok i ten śmiech :). Zatem bez dwóch zda? zwiastun lepszy niz poprzedni.

PS: Wreszcie przypomniano sobie, ze w tym filmie jest jeszcze Strach... Fajne zdjecie, ale szkoda, ze to nic nowego :-\.

Juby

Ten zwiastun jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Najbardziej w nim podoba mi sie Joker, Heath Ledger odwalil kawal dobrej roboty i dla mnie sceny z jego udzialem (zwlaszcza na przyjeciu, kiedy reką w której trzyma nuz zaczesuje wlosy) są po prostu rewelacyjne. Absolutnie zgadzam sie co do zdjec, są znakomite.
Mam pytanie, zadalem je w komentarzach, ale nikt nie odpowiedzial. To jest juz finalowy trailer do TDK, czy w polowie czerwca otrzymamy jeszcze jeden? Jezeli tak, to z niecierpliwością bede czekal.  :D

Maxie Zeus

Mi sie wydaje, ze pod koniec czerwca, albo na początku lipca wypuszczą jeszcze jeden trailer ;D

Q

Napewno pojawia sie fragmenty scen i spoty z nowymi ujeciami. Byc moze takze wiekszy material? Takze dokumenty o produkcji powinny zdradzic jakieś nowe szczególy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

Trailer zwykle ma na celu zachecic do obejrzenia filmu. Czy ten zacheca? Owszem!
Nie bede wymienial co mi sie podobalo, bo wlaściwie to podobalo mi sie wszystko. Jestem pod wrazeniem.

Mariano

Mi tez podobalo sie wszystko, a juz na pewno to co zostalo wymienione. Po zastopowaniu moge potwierdzic, ze Dent jadący samochodem to juz Two Face. Mam natomiast pytanie, w którym momencie trailera Rachel spada z dachu? Widzialem go 3 razy i jakoś ciągle przeoczam tą scene, chyba ślepy jestem :P

Crane



Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.