Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

Q

Niby były dwa. Ale najnowszy tylko dla zamkniętej grupy z branży, a pierwszy pokazany na DC Fandome, nigdy nie został oficjalnie udostępniony na stronach WB.

Wcześniej nie było problemu jak rok przed premierą wypuszczali pierwszy teaser, który był pokazywany też w kinach. A później po kilka miesiącach pełny trailer i kolejny przed premierą.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

I nadal nie ma problemu. Z tym że rok do premiery będzie dopiero za 2 m-ce, a pierwszą zapowiedź (a w sumie były już dwie licząc spot na Superbowl z nowymi ujęciami) widziałem ponad pół roku temu. :P

Dla mnie do premiery drugiego Shazama nie muszą nic publikować. Przydałoby się teraz rozkręcić kampanię Czarnego Adama, przed nim dać zwiastun Fury of the Gods, z Shazamem pełny trailer Aquamana i kinowy teaser Flasha, a potem z Aquamanem pełny zwiastun szybciocha.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Juby

Lepsze spojrzenie na kostiumy Flasha i Supergirl.

Więcej tutaj » https://twitter.com/FlashFilmNews

Oby Keaton na ekranie i w ruchu prezentował się tak dobrze, jak na dotychczasowych przeciekach, bo powyższe kostiumy kompletnie mnie nie przekonują.

- Morgan Freeman

Obywatel Wayne

Oby Keaton nie miał tej śmiesznej maski z wycieku, tylko coś ładnie uwydatniającego mu szczękę. Jak cały ten kostium mi się podoba, tak twarz jest absurdalna.

Juby

Cytat: Obywatel Wayne w 28 Maj  2022, 01:42:26Oby Keaton nie miał tej śmiesznej maski z wycieku, tylko coś ładnie uwydatniającego mu szczękę.
Na tym wycieku jest bardzo niekorzystne oświetlenie, które dziwnie zniekształca mu otwór w masce. Myślę, że w filmie będzie się to prezentować równie dobrze, co reszta. Jedyne co mnie nie przekonuje to brak tej takiej pionowej zmarszczki na czole między oczami, ale na ten moment trudno mi nawet ocenić czy ona jest, czy jej nie ma.

Flash wygląda dziwnie, jakby całkiem porzucili technologię, na której opierał się jego pierwszy strój. Otwór przy ustach jest dziwaczny, całość z jednej strony luźna, z drugiej strasznie przepakowany (jak Shazam), choć Ezra jest cherlakiem. Jakby chcieli go sztucznie powiększyć niczym Flasha z serialu z lat 90-tych. Może na ekranie i w ruchu będzie się to lepiej prezentowało.

Supergirl natomiast komentowałem już po fotkach z planu i po oficjalnej prezentacji nic się w tej kwestii nie zmieniło.

- Morgan Freeman

Leon Kennedy

W ruchu wszystko będzie się super prezentować. A ten strój Flasha jak na razie w moim odczuciu prezentuje się najlepiej ze wszystkich jakie widzieliśmy.