26 lipiec 2021, 15:12:36

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Shazam!

Zaczęty przez Leon Kennedy, 09 marzec 2019, 00:55:43

Leon Kennedy

Bardzo fajne wybory. Zwłaszcza angaż Brosnana do roli Fate'a bardzo mnie cieszy.

LelekPL

A mnie najgorszy Bond jakoś w ogóle nie interesuje. Pewnie dlatego, że ten aktor jest nieistotny od jakiś 20 lat :P Nie miał ani jednej istotnej roli, anie w wysoce ocenianym filmie, ani w jakimś sukcesie kasowym.

Juby

Mamma Mia! była sukcesem kasowym. ;) Nazwać Pierca najgorszym Bondem to zbrodnia, za którą sam powinieneś wlepić sobie osta jako mod. ;D

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

A co powiesz na to, że dla mnie najlepszy jest Craig 😉

LelekPL

No jest zdecydowanie najgorszym Bondem z tego co widziałem. Lazenby jest chyba na końcu większości list, ale on zagrał w jednym z lepszych filmów tej serii. A Brosnan nie dość że jest taki meh jako Bond, to jeszcze poza Goldeneye grał w samych kaszanach.

O każdym innym Bondzie można powiedzieć, że jest jakiś konkretny - Connery to ten męski, Moore to ten szarmancki, Dalton to złoty środek, a Craig to nowoczesny Bond. Brosnan nie zostaje w pamięci... ale z drugiej strony nie jestem w ogóle fanem tej serii, więc moje zdanie można traktować z przymróżeniem oka.

Co do Mamma Mia to jest to film Meryl Streep, a nie Brosnana, który ma w nim kilka minut. Jak jej zabrakło w drugiej części już takiego sukcesu nie było :P i to nie zmienia faktu, że przez 20 lat nikogo Brosnan nie obchodził :P

Juby

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Właśnie miałem zajawkę wrzucić, ale Juby zawsze pierwszy. Tak czy siak bardzo się cieszę, że zaczęli kręcić.