Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Unlimited: Maszyny kontra Mutanci (2016): Alternatywa nad Alternatywami

Zaczęty przez Night_Wing [usunięty], 16 Maj 2017, 21:49:01

Night_Wing [usunięty]

Batman Unlimited: Maszyny kontra Mutanci z 2016 r. jest jedn? z najbardziej oryginalnych animacji pe?nometra?owych od studia DC. Nie oceniam tej produkcji ?le. Jest to po prostu Indywiduum, odr?bno?? która zosta?a stworzona jakby dla nieprzyporz?dkowanej kategorii wiekowej. Czy jej twórcy mieli poj?cie do kogo kierowa? ,,Mech vs Mutants"? Mówi?c krótko, t? pe?nometra?ówk? oceniam wysoko za: inn? niezbyt bogat? w szczegó?y grafik? otoczenia, postaci, ale  w?a?nie za to pe?n? linii prostych, takich nie do ko?ca sprecyzowanych kszta?tów i ma?o mrocznych lecz nieco pastelowych odcieni. Fabularnie  - posta? Mr.Freeza, który w ko?cu zorientowa? si?, ?e zosta? wrobiony i wykorzystany przez Pingwina by zamrozi? i zniszczy? Gotham, a tak?e by za pomoc? jego superserum wstrzykni?tego do organizmów KillerCroca i Bane'a zrobi? z nich jeszcze bardziej zmutowane przero?ni?te jak wie?owce kreatury, z którymi - co by?o dziwn? abstrakcj? - do walki staje gigantyczny zrobotyzowany, zasilany pewnie podwójnym rdzeniem Tytanowym :Mech, ot tak, pupilek Bruce'a Wayne'a - by?o nie?le. Irytowali tylko s?abi i gnu?ni ?otrzy: Bane itp. W?a?nie za t? inno??, za to, ?e ta animacja by?a momentami zabawna i super alternatywna. np.  rozwini?te Gotham ,Gotham przysz?o?ci, którego wizja kompletnie mnie zszokowa?a, oceniam na 9/10.


Doctus

Widziałem chyba z połowę tego. Głupia bajeczka zrobiona pod sprzedaż zabawek pod tym samym tytułem.

Leon Kennedy

Te produkcję, bo są ich dwie, są skierowane tylko i wyłącznie do dzieci i chęci wyciągnięcia kasy od rodziców na zabawki oczywiście i nie bardzo można tu mieć do kogoś pretensję o taki stan rzeczy. Dzieciaki powinny być zadowolone.

Doctus

Generalnie wszystkie kreskówki są robione pod zabawki, ale w tym przypadku to jest wręcz namacalne, bo animacje nazywają się tak samo jak seria zabawek, a bohaterowie zmieniają w nich kostiumy jak rękawiczki zgodnie z modelami figurek. Produkt plejsment i tyle.

Leon Kennedy

Dziś zauważyłem, że jest jeszcze jedna animacja z Unlimited i jest to Miasto w mroku, do tego dochodzą te Mech vs Mutants i Zwierzęcy Instynkt, to tak w woli ścisłości.