Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane

Zaczęty przez Anarky, 22 Maj 2010, 12:52:30

(A)nonim

Bane ma się dobrze:
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Deuce

Czytałem. Całkiem fajna historia. Łowcy stali się tu ofiarami. Nie chcę więcej mówić, bo pewnie nie każdy przeczytał. Niestety ta historia jest niechronologiczna czasowo i wydarzyła się przed rozpadem grupy. Następna ma być jeszcze bardziej dziwna, a szkoda, bo chciałbym się dowiedzieć jak potoczą się losy Catmana oraz jak zaprezentuje się Secret Six z nowym składem.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

(A)nonim

Następna czyli numer 24? Jeżeli o ten Ci chodzi to masz rację, jest totalnie dziwna, powiem więcej to po prostu elseworld.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Deuce

Tak, mam na myśli nr 24. Co prawda nie czytałem go w całości i nabędę go dopiero razem z nr 25, ale widziałem jedną stronę w internecie. Bane ma być... Indianinem ? Naprawdę dziwne. Może to jakieś nawiązanie do The Return Of Bruce Wayne ?
Sugerując się okładnką nr 25 i kolejnych, wszystko powinno wrócić do czasu rzeczywistego.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

(A)nonim

Nawi?zania nie widz? ten numer to chyba po prostu taka zapchajdziura, ciekawa zapchajdziura trzeba doda?.
Posted on: 22 Sierpie?  2010, 09:35:52

 Z Secret Six #25:
Spoiler
[Zamknij]

Posted on: 04 Listopad  2010, 21:23:51

 Zapowied? marcowego numeru:

SECRET SIX #31

Part 1 of the 3-part “The Darkest House,” the story readers have been demanding. A member of the Secret Six attempts to bring back a fallen loved one by using the demonic “Get Out of Hell Free” card stolen back in the first arc of the series! And as it turns out, Hell wants the card back...

I dostajemy tak? ok?adk?:


Bane zginie?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Okładka zajebista po prostu.

(A)nonim

Totalnie. W ogóle Secret Six ma świetne okładki.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Deuce

Już się przyzwyczaiłem, że okładki znacznie wyolbrzymiają właściwą treść komiksu. Ta cała Karta to rzeczywiście coś poważnego. Pamiętam, że chcieli ją mieć m. in. Szalony Kapelusznik, Tarantula oraz, siostra Ragdolla, Junior. Pierwsze 7 numerów Secret Six były poświęcone jej poszukiwaniu. Koniec końców nie wyjaśniono jakie moce ona posiada. Pewnie tego chcieli czytelnicy, aby rozwiązać zagadkę tej tajemniczej Karty. Być może Bane zostanie przez nią jakoś opętany bądź czasowo zejdzie do piekła. Myślę jednak, że zostanie przy życiu. Jest szefem drużyny, a środek serii, która nie ma jakiegoś większego wpływu na uniwersum DC, to fatalny moment na jego uśmiercanie.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

(A)nonim

#128
CytatJu? si? przyzwyczai?em, ?e ok?adki znacznie wyolbrzymiaj? w?a?ciw? tre?? komiksu.
Widz?c Bane'a na dinozaurze my?la?em ?e to tylko wyobra?nia artysty. Ale dosta?em Bane'a na dinozaurze.
CytatKoniec ko?ców nie wyja?niono jakie moce ona posiada. Pewnie tego chcieli czytelnicy, aby rozwi?za? zagadk? tej tajemniczej Karty. By? mo?e Bane zostanie przez ni? jako? op?tany b?d? czasowo zejdzie do piek?a.
To jest co? jak w Monopoly, "wychodzisz za darmo z piek?a". W numerze 24 wed?ug zapowiedzi jeden z cz?onków SS ma "odej??" co teraz nabra?o wi?kszego znaczenia. Mo?liwe ?e Bane zginie, a np. Scandal u?yje karty.
CytatMy?l? jednak, ?e zostanie przy ?yciu. Jest szefem dru?yny, a ?rodek serii, która nie ma jakiego? wi?kszego wp?ywu na uniwersum DC, to fatalny moment na jego u?miercanie.
W?tpi? ?eby go ubili na serio, za to nie rozumiem o co chodzi z tym ?rodkiem serii? SS mo?e si? sko?czy? nawet po tej historii.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Deuce

Je?li chodzi o Scandal, bo prawdopodobnie j? mia?e? na my?li, to mo?e tak by? jak napisa?e?. Jestem aktualnie po numerze 25, a tam s? dwie Szóstki, które dosta?y wzajemne zlecenie na siebie. Nie wiem za bardzo jak rozwin??y si? relacje mi?dzy Bane'em, a Savage przez kolejne pi?? numerów. Troch? trudno mi prognozowa?, co wydarzy si? w numerze 31, ale uwa?am, ?e Bane na sta?e nie zginie.
Jaki? czas temu czyta?em, ?e mimo s?abej sprzeda?y Secret Six, Gail Simone chce jeszcze d?ugo pisa? t? seri?. Mo?e Twoje informacje, w tej sprawie, s? ?wie?sze ni? moje. Je?li tak, to jest to dla mnie z?a wiadomo??.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

(A)nonim

Miałem na myśli Scandal rzecz jasna, nie wiem skąd ten błąd. Może dlatego że nazywa się debilnie. ;)
Nigdzie na szczęście nie jest powiedziane że SS ma zostać zakończone, niestety nie ma też żadnej gwarancji że jesteśmy np. w środku serii.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Deuce

Przeczytałem już 2/3 tej historii i na szczęscie Bane w niej nie ginie, mimo że znajduje się w piekle. Nie jest on nawet na pierwszym planie, co sugeruje okładka nr 31. Najważniejsze jest to, że seria nie kończy się po tym wydarzeniu.

Wiele spodziewam się po następnej historii. Podobno ma wrócić TEN Bane, czyli ten, który rządził Gotham. Nawet jego wygląd z Knightfall, ze wzorem maski na czele, może powrócić. Z opisów wynika, że ponownie najdzie go chęć przejęcia miasta i podejmie ku temu pewne kroki. Okładki sugerują, że może po raz trzeci zacząć używać tej trucizny Jadu poprzez podajnik. Tego bardzo bym nie chciał, ale rozwój historii może to wymusić.



Zauważyłem też, że Gail Simone zrobiła ze Zguby całkowitego sztywniaka. Nigdy nie był typem wesołka, ale czasami pożartował i się uśmiechał. Teraz liczy się dla niego praca, praca i jeszcze raz Scandal. Ciągle gada jakieś teksty o honorze, właściwej postawie czy zasadach. Wcześniej taki nie był, a zmiany wprowadzone w Secret Six znacząco zmieniły tę postać i to in minus.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Rado

Pi?? powodów dlaczego Bane jest kiepskim villainem. Troch? z przymru?eniem oka, ja a? tak Bane'a nie postrzegam, aczkolwiek ci??ko si? nie zgodzi? z niektórymi lamerskimi schematami, jak np. ci?g?e wyrywanie dop?ywu Venomu.

http://www.weirdworm.com/5-reasons-why-bane-is-secretly-a-really-lame-villain/

Leon Kennedy

Cytatciągłe wyrywanie dopływu Venomu.

Jakbym mógł to bym zażądał, aby już nikt nigdy z tego debilizmu nie korzystał. Zwłaszcza w animacjach.

Adriann

Racja racja..to strasznie oklepany motyw.
Btw. Szkoda że (prawdopodobnie) bardzo długo nie zobaczymy tej postaci na dużym ekranie z oczywistej przyczyny jaką jest między innymi superman;/