17 czerwiec 2021, 22:50:15

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - HUDY

1
Z chęcią bym zobaczył co tam nie wyszło, mógłbyś zapodać tu jakieś foto "ku przestrodze"
2
Uniwersum Batmana / DC Rebirth
13 maj 2021, 20:48:49
No ja na kingu odpadłem po 2gim tomie. Mam zamiar kupić w przyszłości całość i wciągnąć ciągiem. Jeśli nie będę powalany absurdami to komiksy zostaną w końcu to Batman  ;)
Flasha właśnie ukończyłem tom 10 i jestem usatysfakcjonowany choć to nie jakiś super wybitna seria. Dobrze się czyta i schodzi tom za tomem, trochę szkoda ze prędzej już przeczytałem Przypinkę i Kryzys bohaterów. Teraz musze dokupić kolejne tomy szkarłatnego sprintera.
Z Rebirth ciekawie w mojej opinii wypadł Superman. Fajna seria z naciskiem na relacje rodzinne z małymi potknięciami po drodze ale dalej bdb. Serial CW zaczerpnął rodzinny motyw i dzięki temu dobrze się go ogląda.
3
Wreszcie, podobają mi się te grafiki. Juz dawno nie kupiłem żadnej filmowej nowości, a tu taki okaz  8)
4
Ptaki Nocy to spore zaskoczenie, chyba nikt sie nie spodziewał tego tytułu.
Injustice dla mnie obowiązkowo, do tego Kosmiczna Odyseja i Batman EGO. Noir fajnie ze ida dalej lecz finansowo nie na moje progi :'( Czekam niecierpliwie tajemniczego Bat tytułu o którym mówił Tomasz Kołodziejczak ,który szykują na Dzień Batmana.
5
Uniwersum Batmana / Nowe DC Comics - Przewodnik
27 kwiecień 2021, 13:46:21
Muszę koniecznie czytać Batman który się śmieje Tom 2 przed Wojną Totalna?
Nie mam jeszcze nawet w planach zakupowych 2go tomu, pierwszy mnie zmęczył 😒
Lige za to czyta mi się całkiem dobrze, dużo lepsza niż poprzednią seria 🥛
6
Bat-Filmy / The Flash (2022)
22 kwiecień 2021, 11:23:18
Up
Chętnie bym znów usłyszał 💪 Byle by tylko nie było to tak biednie i niesłyszalnie jak w Lidze od Whedona 😉
7
Bat-Filmy / The Flash (2022)
20 kwiecień 2021, 11:40:25
Michael Keaton w obsadzie Hell Yeach, czekam niecierpliwie.
8
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
02 kwiecień 2021, 21:59:01
Ciekawe jak Snyder'owy Darksaid wpłynął na decyzję by dać bana NG 😅
9
Suicide Squad / The Suicide Squad
02 kwiecień 2021, 21:57:39
Ten drugi zwiastun zdecydowanie lepszy. Taka wizja nawet do mnie przemawia. Lecz po pierwszym pozostaje spory niesmak, a co z tego wyjdzie okaże się już wkrótce. Czekam i liczę na pozytywne zaskoczenie.
10
Jeśli wyjdzie pełna to ja w to nie wejde. Już brałem Wkkdc w premce i patrząc jak to później poszło to wiem że przeplacalem. Ale nie o kasę, głównie o duble, masakra sporo sporo sporo. Słaba ta polityka i rozeznanie u Haszet. Start powinien zachęcić nie tylko laików, zwlaszaa gdy cała brać komiksowa patrzy  ;) Jak już mam kupować to tylko to co będzie premierowe bądź nowe wydania po legendarnym Semic'u
11
Fan-Filmy / Batman: Dying is Easy
12 marzec 2021, 07:49:49
Jako całość to nowy fan film z Batmanem bardzo mi się podobał. Minęło też sporo czasu od ostatniego takiego z pod ich ręki. Super Power Beat Down zdominowało Bat in the Sun.
Spoko dialogi, świetny klimat i stroje, każdy zagrał swoją postać jak najlepiej potrafił.
25minut zleciało szybko, ale zostawiło pewien niedosyt. Jako że bitewki z SPBD są efektowne i dopracowane liczyłem że i tu będzie coś w ten desen,więcej niż dostaliśmy.
Sporo też CGI które widać ale jak na fanowska produkcję nie jest źle. Po prostu kiedyś kręcili praktycznie wszystko w realnych lokacjach a nawet potrafili dograć Batmobil Burtona.
Jako Batfan jestem zadowolony 7,5/10 nietoperka ;)
12
Fan-Filmy / Batman: Dying is Easy
10 marzec 2021, 21:46:58
13
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
07 marzec 2021, 09:40:04
Ten Batman tom1 to będzie coś lepszego niż poprzedni run? Powiem szczerze że na dzień dzisiejszy odpadłem po 2gim tomie i ciągle nic więcej nie ruszyłem i nie wiem czy chce dokanczac Kinga  :(
14
Nie wiem czy chciałbym taka Ligę oglądać. Lubię filmy Snydera, ale taka LS to powinna być jak już to po iluś tam filmach. Takie zwienczenie uniwersum przed FlashPoint czy innym "Zaczynamy od nowa". No i nie da się nie zauważyć, że przypomina to konkurencyjne Avki IW i EG. Tyle że bardziej ponuro depresyjne.
Wg ciekawe jak potoczą się dalej plany WB do kontynuowania DCeU, fajnie że powstaną kolejne Aquaman i Shazam ale czegoś będzie zawsze brakować gdzie ta Liga :-\
15
Fan-Filmy / Batman: Dying is Easy
04 marzec 2021, 11:18:51
Mamy datę premiery: 03.10.21. Czyli już za kilka dni  ;D