Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

BlackBat

Dziękował Nightrain :)

Arrow mi się bardzo podoba! Wyrabiasz się :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


franek

Najlepsza i tak jest walentynka ;)


Show Must Go On!!!

Mel

No cześć,
Wstawiam tutaj parominutowy PS quick painting (zapewne się domyślacie kim inspirowany - bo szybko, prosto i bez dziubdziania przy szczegółach), aby...No wiecie, tak nie wpadać tutaj ponownie z pustymi rękami. Zważywszy na to, że nie było mnie tutaj od niemal, czy ponad 1,5 roku.


kelen

Hej, witaj ponownie!
Na widok arta słów zabrakło:)

Funky

Rysunek pierwsza klasa, ale co klasa to klasa :)

Mel


Maskotka

Jest booski *.* Tylko ta krew obok oka w dziwnym miejscu i nie rozumiem:DD

Mel

Inwencja artystyczna. Przy wielu onirycznych wizjach Jokera mo?na zauwa?y? niezidentyfikowane obiekty o ró?nych kszta?tach i iluminacji (patrz: styl McKean'a)

BlackBat

Jesteś niesamowita  :o Kilkuminutowy quick paint i taki efekt! Zawsze zazdrościłam rysownikom takiego skilla, normalnie świetne!! Ogromnie podoba mi sie kolorystyka i wykorzystanie pędzli teksturowych, niesamowicie posługujesz się światłocieniem! Naprawdę pozazdrościć! :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Mel

Dziękuje!
Czasami siedzę i gryzmolę live na livestreamie. To też czasami zamiast efektów, będę tutaj wstawić link do filmów, bo z doświadczenia wiem, że ludzie preferują wiedzieć co z czego jest zrobione.

BlackBat

Bardzo chętnie je zobaczę :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


franek

Nie... nie wierzę że to narysowałaś ;) Gratulacje, jest genialny. Twój rysunek jest jak orgazm w sztuce. Nie ma co, podziwiam takich artystów.


Show Must Go On!!!

Nightrain

Pff, pff. Pff. Pfffff. Pf pf pf. Cholera zarąbiste ;_;

Valar Morghulis

Altair

?wietnie Mel! :D Mam nadziej?, ?e mia?aby? kiedy? tyle czasu na priv ?eby wyt?umaczy? mi klika rzeczy dot. PS'a? Szczególnie je?li chodzi o konkretne p?dzle i ich zastosowanie... No i technika. Od czego zaczynasz? Zwyk?y szkic (kontury) i stopniowe nak?adanie warstw? czy raczej od razu zabawa ?wiat?em i kolorami? Osom.

S?uchajcie, my?l?, ?e arty muzyczne chyba te? mog? si? tu znale??, wi?c oto moja bluesowa improwizacja, nagrana z totalnych nudów i w celu wypocz?cia od metalowych kawa?ków:
http://www.supershare.pl/?d=2875EF172
(na stronie jest mo?liwo?? ods?uchania bez konieczno?ci ?ci?gania ;) )

Mel

Dzięki.
Niestety, jeżeli chodzi i quick paint to nie mam wzbogaconego o ciekawostki oraz triki wytłumaczenia. Zapewne, ta metoda bardziej przypomina modelowanie niż malowanie. Zaczynam od czarno-białej plamy i stopniowo ją formuję w najczęściej przypadkowy kształt, używając przy tym multum pędzli o raz wygodnych skrótów klawiszowych. Co wyjdzie, to już kwestia szczęścia, a potem na gotowy quick paint nakładam kolor. Wszystko się dzieje w dwóch warstwach: pierwsza, to ta właśnie czarno-biała baza. Co do drugiej, to tylko kolor (ustawione na multiply).
Nic skomplikowanego. Można rzec, że to takie ciapanie farbą na lewo i prawo.

A co do bluesowej improwizacji, to szkoda, że takie krótkie nagranie, bo brzmi naprawdę nieźle C: