21 Styczeń 2020, 21:00:13

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

Q

Tom Welling wystąpi gościnnie w roli Supermana w tegorocznym  crossoverze "Crisis on Infinite Earths" - TV Line

Praktycznie udało im się ściągnąć najważniejszych aktorów związanych z bohaterami DC - teraz trzeba czekać i zobaczyć czy sam scenariusz ma coś ciekawego do zaoferowania, ale niewątpliwie na pożegnanie "Arrow" przygotowany został crossover, który wielu zainteresuje chociażby ze względu na nostalgię związaną z obsadą.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Właśnie chciałem o tym napisać i cholerka jasna mają rozmach i to wielki! Liczę na coś niesamowitego! Oby sprostali tym mega oczekiwaniom. Błagam, proszę i wręcz żądam.

Q

Supermanów/Clarków trzech - jedno zdecydowanie nasuwa się po obejrzeniu tych zdjęć -  Tyler Hoechlin zdecydowanie blado wypada na tle poprzednich Supermanów, a takie zdjęcia tylko jeszcze bardziej te różnice uwidaczniają.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Routh super prezentuje się w kostiumie, a Welling to kawał chłopa. Ciekawe czy zobaczymy go w kostiumie??

LelekPL

Pamiętając tą całą komedie z Wellingiem i jego niechęcią do stroju to się bie spodziewam go w stroju

Leon Kennedy

Ezra Miller pozostaje Flashem i do tego pojawił się w crossoverze!!!

https://naekranie.pl/aktualnosci/arrowverse-liga-sprawiedliwosci-film-superbohater-crossover-wideo-scena-1579075855

Ogl ktoś, bo ja jeszcze czekam na litery...

Obywatel Wayne

Oglądałem. Coś szalonego, bardzo komiksowe. Chciałbym kiedyś zobaczyć podobne widowisko w kinie, z bohaterami DC.

LelekPL

Co. Za. Gówno.

;D  fan service totalny. Fakt, nie oglądałem tych seriali i mnie główne postacie nie obchodziły, więc piszę to z perspektywy nieobeznanego widza, ale to jak użyli gościnnych aktorów to największy szajs marketingowy jak widziałem.

Leon Kennedy

17 Styczeń 2020, 09:59:43 #428 Ostatnia edycja: 17 Styczeń 2020, 13:37:53 by Leon Kennedy
Nie no pewnie liczyłeś, że każdy z nich odegra wielka rolę w wydarzeniu. Welling założy kostium, a Ezra pobiegła z Gustinem ;D

Sam crossover niesamowity. Wszystkie seriale DC i kinowe universum znajduje się w jednym i tym samym miejscu. Chodź co się stało z naszymi kinowym bohaterami w takim razie, to pewnie nit nie wie i się nie dowie... Chodź może inne ziemię też się w końcu odrodzily, ale mowa jest o jednej... Ale co tam, to wydarzenie dało mi i zapewne wielu innym masę frajdy i do tego pożegnaliśmy tego pierwszego Olivera... Fajnie było zobaczyć te wszystkie smaczki w formie wielu postaci, które się przewineły przez całe to wydarzenie. 8.5/10 jako całość.