24 Sierpień 2019, 00:51:16

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Q

Już powinno być w porządku.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Rak z polskimi znakami z forum przeniósł się na stronę główną. A przynajmniej na BatCave Classic i działy filmwe Wolanda. :(
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Juby

Wracam z kolejną porcją czepialstwa. ;)

Przy przeglądaniu komiksów z Batmanem wydanych w Polsce (chcę uzupełnić braki w kolekcji, więc sobie zerkałem), dostrzegłem, że w roku 2017 na dole po prawej widnieje strzałka w prawo, która przenosi do... 2017. Powinna przenosić na kolejny rocznik, czyli 2018. Poza tym, rok 2019 jest dostępny tylko z roku 2018 i w wyborze w pasku na stronie głównej. W każdym starszym roczniku dostępnym w nowym wyglądzie strony (od 2011) rozpiska kończy się na 2018.

Ostatnia sprawa, to brak co najmniej dwóch komiksów z Batmanem wydanych w 2018. Batman. Tom 3 i Superman. Tom 2.

Pytanie, na które możecie odpowiedzieć w innym wątku - polecacie to całe DC Rebirth? Bo kreska mnie odrzuca/ :-\
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Ponoć najlepsze to, to nie jest, ale nie czytałem... Więc opieram się tylko na tym co słyszałem.

Q

Cytat: Juby w 02 Czerwiec  2019, 10:51:42Przy przeglądaniu komiksów z Batmanem wydanych w Polsce (chcę uzupełnić braki w kolekcji, więc sobie zerkałem), dostrzegłem, że w roku 2017 na dole po prawej widnieje strzałka w prawo, która przenosi do... 2017. Powinna przenosić na kolejny rocznik, czyli 2018. Poza tym, rok 2019 jest dostępny tylko z roku 2018 i w wyborze w pasku na stronie głównej. W każdym starszym roczniku dostępnym w nowym wyglądzie strony (od 2011) rozpiska kończy się na 2018.
Już wszystko powinno być i działać poprawnie.

Juby

U was też BatCave tak słabo się wczytuję? Wyskakuje "błąd połączenia z bazą danych", zarówno na głównej, jak i na forum? Wczoraj dopiero za 5-6 razem otworzyła mi się strona, ale nawet jak już się otworzyła, to chodziła wolno jak żółw. Żeby napisać tego posta musiałem 2 razy odświeżyć forum (problem pojawił się na dwóch różnych komputerach i smartfonie, trzy różne sieci). ???
- Morgan Freeman

Q

Problemy wynikały z powodu prac związanych z konserwacją serwerów, ale wygląda, że już wszystko zostało zakończone i strona jak i forum działają bez problemów.