Autor Wątek: Uwagi na temat strony i forum  (Przeczytany 85777 razy)

Offline Juby

• Miejska legenda
Odp: Uwagi na temat strony i forum
« Odpowiedź #585 dnia: 21 Listopad 2017, 21:31:38 »
Trochę popsioczę. :) Działy filmowe są sporo zaniedbane.

Suicide Squad - w profilu filmu brakuje gatunku (akcja, fantastyka), budżetu produkcji ($175 milionów), czasu projekcji (przydałyby się nawet dwa, również dla wersji rozszerzonej) i premier na rynku domowym.

Wonder Woman - W gatunku zmieniłbym "sci-fi" na po prostu fantastyka, bądź dodał jeszcze "Fanasy", bo to bardziej pasuje do mitologii i bogów sprzed tysięcy lat. Czas trwania filmu to 141 minut, nie 138', brakuje również daty premiery w Polsce i premier na rynku UHD/BD/DVD. Poza tym - czy byłbyś zainteresowany Q, żebym w wolnym czasie pokombinował z Layoutem dla tego filmu (w sumie Suicide Squad i BvS też)??

Justice League - Brakuje gatunku (akcja, fantastyka LUB akcja, sci-fi, fantasy), szacowanego budżetu produkcji (<< pogrubione to ważne słowo, które umyka), czasu trwania (120 minut), Jossa Whedona wśród scenarzystów, pomysłu historii (Chris Terrio & Zack Snyder) i również tutaj brakuje daty premiery w Polsce i premier na rynku UHD/BD/DVD, a do studiów chyba powinno się dodać RatPac (to samo przy WW).
Powinno się też zmienić plakat główny na ten, skoro ta idiotyczna szopka z ukrywaniem Supermana jest już nieaktualna:

Przy BvS też bym dodał drugi czas trwania dla wersji Ultimate Cut, oraz jej date premiery na rynku kina domowego.

Czekam na zmiany o odpowiedź. Pozdrawiam. :*
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Offline Q

• Administrator
  • Pomocnik bohatera
    • BatCave
« Odpowiedź #586 dnia: 22 Listopad 2017, 00:39:09 »
Możesz przygotować lay do "Suicide Squad", co do "Wonder Woman" to takiego nie było w planach, ale zawsze można dodać.

Co do dat premier wydań domowych, nie wiem czy jest sens jest umieszczać, bo takowe są w dziale dotyczącego wydać DVD/Blu-ray etc, poza tym w USA czasami jeszcze wcześniej wychodzi wersja cyfrowa.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Online LelekPL

• Miejska legenda
    • Mój facebook
    • Email
« Odpowiedź #587 dnia: 22 Sierpień 2018, 11:01:36 »
Ktoś powinien bardziej przykładać się do pytań w ankiecie. Weźmy sobie jako przykład ostatnią:
Jak oceniasz film "Młodzi Tytani: Akcja! Film"?
 Kapitalny, równie dobry jak serial
 Niezły
 Żałuję seansu w kinie
 Jakość animacji skutecznie mnie odstrasza
Są aż cztery opcje, ale na tyle szczegółowe, że nie można nic wybrać. Po co jest opcja " Jakość animacji skutecznie mnie odstrasza". Mnie na przykład zniechęcił dubbing w kinie. A wystarczyło przecież dać "Nie byłem". Z resztą "Kapitalny, równie dobry jak serial" też mi nie pasi - może ktoś oglądał, film był "kapitalny", ale nigdy wcześniej nie oglądał serialu.

Zauważyłem, że często tak się dzieje w przypadku "jak oceniasz film". Z Justice League było podobnie:
Jak oceniasz film "Justice League"?
Dobry, ale mogło być lepiej
Taki sobie, ale nie jest aż tak źle
Kapitalny
Obejrzę dopiero na Blu-ray/DVD
Duże rozczarowanie
Nie ma nawet opcji "Zły" :P A są dwie niemal bliźniaczo podobne na samej górze i opcja "duże rozczarowanie" co dla kogoś, kto i tak miał małe oczekiwania do tego filmu kompletnie nie pasuje.

Offline Q

• Administrator
  • Pomocnik bohatera
    • BatCave
« Odpowiedź #588 dnia: 22 Sierpień 2018, 17:20:42 »
Pytania do sond dotyczących ocen filmów są tak układane był nie były to tylko opcje w stylu (bdb, db, taki sobie, zły) albo zbyt monotonne, dlatego od czasu do czasu wrzucane są inne opcje.

Nie zawsze da się uwzględnić wszystkie warianty, dlatego też nie ma np. opcji by wybrać w skali od 1-10.

Jeśli macie pomysły na inne sondy to można tu je zgłaszać.

A po premierze TV lub DVD - "Młodzi Tytani: Akcja! Film" możemy dodać kolejna możliwość oceny filmu uwzględniając wszelkie potrzeby.

Online LelekPL

• Miejska legenda
    • Mój facebook
    • Email
« Odpowiedź #589 dnia: 28 Sierpień 2018, 09:22:08 »
Rozumiem, że nie można uwzględnić wszystkich opcji, ale opcja "zły" (jakkolwiek zabawnie i niemonotonnie miałaby być zapisana) chyba jest dość kluczowa przy ocenie filmu. Chodzi mi o to, aby bardziej pomyśleć nad opcjami, a nie tylko na odwal, bo pominięcie najbardziej oczywistych trochę razi, a dwie niemal identyczne opcje tym bardziej sugerują nakierowywanie głosującym. Można to zrobić lepiej.

Druga sprawa to chyba pora stworzyć już dział filmu "Joker" na forum. O ile sam nie wierzę w 90% produkcji, które WB planuje, o tyle ten jest już prawie pewien (zawsze może z tego jeszcze wyjść Justice League Mortal, ale przy ogłaszaniu BvS czy SS się tym nie przejmowaliście), a mógłby coś ruszyć na forum.

Offline Leon Kennedy

• Mod Team
  • Miejska legenda
    • Email
« Odpowiedź #590 dnia: 28 Sierpień 2018, 17:36:05 »
No, teraz to już chyba nie ma szans na anulowane tego projektu. Prace są zbyt zaawansowanie moim zdaniem, a i zdjęcia już za chwilę mają się rozpocząć.

Offline Q

• Administrator
  • Pomocnik bohatera
    • BatCave
« Odpowiedź #591 dnia: 28 Sierpień 2018, 21:16:36 »
Dział o Jokerze dodany. Można więc startować z nowymi bardziej szczegółowymi tematami na temat tej produkcji, której obsada zapowiada się interesująco.

Offline Johnny Napalm

• Miejska legenda
« Odpowiedź #592 dnia: 25 Wrzesień 2018, 15:57:20 »
Tak się zastanawiam. Często na forum BC pojawiają się niby nowi userzy, ale wygląda to tak, że ktoś tylko zakłada sobie fejkowe konto, nie wiadomo po co w ogóle, i nic nie pisze. Później to niby fajnie wygląda w statystykach, że niby pojawiają się nowi użytkownicy, jest niby jakiś ruch, ale ogólnie to ściema.

Nie wiem, kiedyś chyba była taka opcja, że takiego delikwenta co sobie założył konto i w ciągu miesiąca nie napisał ani jednego posta, można było usunąć z automatu. W dodatku te nicki już śmierdzą fejkiem. Jak czyjś nick to tak naprawdę losowe kliknięcia na klawiaturze.  :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Offline Q

• Administrator
  • Pomocnik bohatera
    • BatCave
« Odpowiedź #593 dnia: 25 Wrzesień 2018, 16:45:45 »
Co jakiś czas są robione porządki i tego typu konta są usuwane.

Offline Johnny Napalm

• Miejska legenda
« Odpowiedź #594 dnia: 27 Październik 2018, 01:24:06 »
Hmm... dalej się tak zastanawiam.

Myślę o Wiśle i przemyśle, a konkretnie o tym dlaczego forum nie jest zaktualizowane pod kontem moderatorów. BlackBat, Altair, Hydro, Maxie Zeus i niestety również Rado chyba już dawno olali forum Batcave. Niby fajnie to wygląda, że jest aż tylu modów, jednak liczą się fakty.
Użytkownicy ci, bardzo zasłużeni od dawna już nawet nie odwiedzają Batcave, nie mówiąc już o modowaniu.

Ja nie garnę się do modowania, bo się na tym nie znam, nigdy też nie miałem zamiaru nim być, ale warto chyba pozostawić status moda tym modom, którzy naprawdę się udzielają, a nie tylko taką honorową przynależność do Mod Team.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Offline Q

• Administrator
  • Pomocnik bohatera
    • BatCave
« Odpowiedź #595 dnia: 27 Październik 2018, 02:07:44 »
Lata mijają i dużo rzeczy się zmienia niemniej jednak na forum niektóre pozostają niezmienne, tak więc jak ktoś z mniej aktywnych modów postanowi znowu zawitać na forum, to cały czas będzie mógł pełnić tę funkcję, chyba, że zgłosi, że chce zrezygnować.