Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Juby

Też na to liczmy. Fajnie, że wpadłeś. ;)

Dwie sprawy:
1) Jeszcze nie publikowałem głosów w ankiecie, więc jeśli chcesz dorzucić swoje aktualne oceny Bat-filmów, gorąco zapraszam: :)
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=123.msg69447#msg69447
2) Jeśli miałeś ten problem tak długo, czemu nie napisałeś na fejsie BatCave'u do Q? Albo któremuś userowi na maila? Q pomógłby go rozwiązać wcześniej. Wydaje mi się, że też coś takiego miałem, ale tylko przy szybkim logowaniu po prawej u góry strony. Gdy klikałem w "zaloguj się" w pasku wyboru i przenosiło mnie do strony logowania, nie było problemu.

Mr.G

Oceniłem Bat-filmy, fajnie jakby jeszcze się to dało uwzględnić.
A mój problem zgłaszałem na poczcie podanej na stronie głównej, lecz jakoś wiadomość pozostała bez odpowiedzi. Może listonosz zgubił ;] Fejsa nie mam, a pisać na poczty userów nawet nie przyszło mi do głowy. Nawet nie wiedziałem, że mam taką opcję jako niezalogowany.
Swoją drogą, gdyby gdzieś tu nadal krążyło konto brzmiące "H. Harket", to można je usunąć - to była moja próba dostania się na forum, lecz i tam napotkałem przeszkody.

Leon Kennedy

A szkoda miałem podobny problem, ale koniec końców zawsze się zalogowałem.

Juby

Sentymentalny post H. Harketa o TDK po 10 latach, to byłeś ty? :o Nieźle.

U mnie problem z szlaczkami wraca już drugi wieczór. Przed chwilą nie mogłem wysłać posta w temacie z ocenami Bat-filmów,  gdy używałem znaku "&" (występował w dwóch tytułach). Musiałem wyjść z wątku i wejść ponownie, dopiero udało się poprawnie wysłać. :-\

Leon Kennedy

U mnie również ten problem powrócił, chodź dziś jest ok...

Johnny Napalm

Wydaje się, że u mnie nie ma już problemów z polskimi znakami. Liczę jednak na powrót do wcześniejszego wyglądu forum. Wzrok mi się jakoś przyzwyczaił do czerni. Na początku ta biel była dla mnie szokiem.

Acha, i niech wrócą nietoperki. Powrót Mrocznych Nietoperków.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Ciemne ubarwienie jest w planach (dziś powróciło tło), nietoperzaste grafiki również, Q już o tym pisał. Wszystko w swoim czasie.

Mr.G

Cytat: Juby w 10 Luty  2019, 19:38:58Sentymentalny post H. Harketa o TDK po 10 latach, to byłeś ty? :o Nieźle.

Fakt, udało mi się wstawić tamten post, ale po wylogowaniu się już nie mogłem wrócić. Warto było jednak na chwilę pokonać cyberprzestrzeń, w końcu 10-lecie nie jest codziennie.

LelekPL

Teraz na stronie głównej forum pojawia się informacja, że ostatni użytkownicy zalogowani na forum to: LelekPL, Juby i LelekPL ;) rozmnażam się chyba.

Juby

Zaczęły pojawiać się Batmanowe ikonki przy działach. :D Forum powoli nabiera kształtów.

Lelek - to drobny błąd. Z drugiej strony przypomniał mi - po co ci właściwie to "PL" w nicku? Rozumiem na międzynarodowych stronach / forach, ale na polskim? Nie lepiej samo Lelek?

LelekPL

Dla ujednolicenia wszystkich kont. Liczy się dobry "branding".

Johnny Napalm

Ktoś tu buduje światową markę.
Fajnie, że są już ikonki Nietoperzy przy tematach, chociaż wyglądają dosyć siermiężnie, tzn nie współgrają z samym logo. Czy logo forum na górnej belce jest wysokiej jakości, czy tylko u mnie wyświetla się tak sobie? Czy powróci opcja w odpowiedziach gotowych dodawania emotikonek, czy trzeba będzie je wprowadzać ręcznie z klawiatury?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Obecnie wisi stare logo forum sprzed 2012 roku. IMO jest lepsze od tego, które widniało na forum przez ostatnie 7 lat, więc może zostać na dłużej. Jeśli nie, to oferowałem się już Q, mogę spróbować skleić nowe, z aktualnym logo BatCave.

Opcja gotowych emotikonek jest dostępna cały czas, tylko musisz ją sobie włączyć w ustawieniach profilu. Klikasz w Opcje wyglądu, a później w pasku Posting zaznaczasz kwadracik przy "Pokaż pełny edytor w szybkiej odpowiedzi".

Juby

Zmiana forum pomogła i problemy z polskimi znakami i odświeżaniem strony zniknęły (miejmy nadzieję na dobre). Nie będę wypominał innych problemów forum, bo wiem, że to nowa wersja, jeszcze w trakcie dopracowywania (a kilka dostrzegam), ale mam jedno pytanie do Q. Czy dałoby się coś zrobić z tymi niepotrzebnymi "odp:"?



Kiedyś tego nie było i było lepiej. Teraz o wiele brzydziej to wygląda.

No i czy u was też jest tak, że na różnych komputerach nadal wyświetla layout świąteczny z Jokerem przy choince?

Q

Wykorzystywany jest ten sam kod do wyświetlania ostatnich postów i jak na razie nie udało się tego zmodyfikować, by nie był w tematach "Odp.".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)