Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Leon Kennedy

Chciałem sobie zerknąć na ostatni numer Red Robina, ale nie było mi dane przeczytać streszczenia i recenzji, bo przy każdej próbie wejścia zostaje przeniesiony na główną stronę.

kelen

Jeszcze nie zostalo umieszczone. Zapewnie w przyszlym tygodniu bedzie. Sledz ramke "update".

Corso

Warto przeczyta?, seria Red Robin trzyma poziom, bije na g?ow? Batman and Robin. Jedynie martwi mnie oprawa wizualna, która jest marna. Jedynie Tony Daniel trzyma poziom, cho? móg?by lepiej rysowa?. Z ch?ci? co? bym popisa? na ten temat wi?cej, niestety czasu kompletnie brak (czasem co? napisze na forum i that's all). Q nie?le zasuwa z recenzjami, chwa?a mu za to (patrz ramka update) :) Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Leon Kennedy

Wiem wlasnie patrzylem ;).



Posted on: 20 Październik  2009, 17:05:53

 Heroes i villians... Co ile ich opisy sa uzupelnianie i czy w najblizszym czasie dojda jakies nowe posatcie, bo troche ubogo tam jest...

kelen

Ja osobiscie mialem drobne plany co do tego dzialu, ale akutalnie skupiam sie nad streszczeniami i robieniem artykulow o arkham asylum. Poki co, mam w polowie skonczony bios Zatanny.

heros65

Czy moglibyście zmienić tło strony głównej z Batman the brave na coś innego. ::)

(A)nonim

Jestem przeciw, ten serial wymiata.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Wyglad jest ze wzgledu na akcje promocyjna wydania serialu na dvd w naszym kraju.
I tak, wymiata jak najbardziej :D

Corso

Poprzedni by? zdecydowanie lepszy. Proponuj? zrobi? nowy layout na bazie Bollanda albo Tima Sale'a. Efekt na pewno b?dzie niez?y. ;) Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

Alez ten z Brave and the Bold jest tymczasowy przeciez. Za jakis czas wroci normalny.

Leon Kennedy

Dajcie spokój. Zmiany co jakiś czas są bardzo miłe dla oko, a monotonia jest... nudna ;).

Dezerter

http://batcave.stopklatka.pl/index2.php?id=komiks/batman571

Gdzie indziej Batman i Robin zmuszają pewnego staruszka do zniszczenia swojej bimbrowni do produkcji ginu, po wypiciu którego ludzie tracili wzrok. Bohaterowie podejrzewają, że ktoś spoza Gotham prowadzi jakąś grę, mającą doprowadzić do całkowitego upadku miastU.

Powinno być: do całkowitego upadku miastA

heros65

Kiedy będzie działała galeria w TASie?Oraz postacie? ???

Woland

Postaramy się, aby chociaż część tych poddziałów trafiła jeszcze w grudniu na stronę.

You're in for a show tonight, son.

król P

Czy będą kiedyś opisy odcinków starych seriali animowanych? ???