23 Lipiec 2019, 15:15:50

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

aneczka92


kelen

"Amerykańska Liga Sprawiedliwości"  kolekcji Nowe DC Comics to "Justice League of America"  New 52.

To JLA z 1997 zostanie wydane w Polsce w styczniu jako "JLA - Amerykańska Liga Sprawiedliwości".

red fox

Warto brać tę " Nową Granicę "? Cena nie zachęca ...

8azyliszek

@UP
Jak ci rysunki nie przeszkadzają, to możesz wziąć. Masz dwa wydania do wyboru. To zbiorcze Egmontu DC Deluxe, albo dwa tomy Kolekcji WKKDC.

Kurczę dziwna sprawa dzisiaj z dostępnością. Eaglemoss się ochrzania i dopiero w czwartek wyjdzie tom WKKDC z Justice League International. Nie czytałem, ale mam smaka bo w kreskówce Batman: The Brave and the Bold, były odcinki na motywach tej serii.

Za to Galactic Storm część 2, Conan i nowe Transformersy dzisiaj też doszły. Ale tylko do Empiku. W Świecie Prasy i Inmedio tego nie ma.

Juby

http://filmozercy.com/wpis/kolekcja-batman-noir-od-egmontu-na-80-urodziny
Absurd sięgnął szczytu. Z okazji 80-rocznicy Batmana Egmont wyda 5 klasycznych historii w kolekcji ,,Batman Noir". Więcej szczegółów znajdziecie poniżej, ale chyba najlepszym do skomentowania jest cena. Komisy te były wydane już w Polsce, są ogólnodostępne w pewnych przedziałach cenowych, nowe wydania mają prezentować wersje dwukolorowe, czyli drukarnie zaoszczędziły masę pieniędzy na kolorowym tuszu, a Egmont dowalił:

CytujBatman Noir. Hush - 182,00 zł
Batman Noir. Długie Halloween - 198,00 zł
Batman Noir. Zabójczy żart - 99,00 zł
Batman Noir. Powrót Mrocznego Rycerza - 140,00 zł
Batman Noir - pakiet - 690,00 zł

Paranoja. 4 z 5 tytułów mam i choć wydania wyglądają ładnie, w życiu tego nie kupię, nawet połowę tej ceny uważałbym za przesadę.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Trochę lipa z tymi tytułami, bo ile można w sumie to samo wydawać... A człowiek chciałby chociaż pełne wydaniu upadku Mrocznego Rycerza. Bane powinien im coś poprzekręcać.

Juby

Dokładnie, Knightfall w zbiorczym - to byłoby coś. A tak dostajemy albumy, które były już u nas wydane (4 z nich nawet 2 razy!) w dodatku w wydaniu, którego produkcja jest tańsza (bo drukują tylko czarnym tuszem), a cenę zrobili x2 większą. Absurd.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Johnny Napalm

Ha! W dodatku piąty album będzie "ofiarowany" dopiero przy zakupie wszystkich pozostałych czterech. Cena jest horrendalna, jak to w dodatku ma być czarno-białe. To pozycja chyba tylko dla mega zakręconych kolekcjonerów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...