Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Rado

Chciałbym, ale nie... Znalazło się samo gdzieś na Facebooku.

LelekPL

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby zrobić dla mnie ten gif bardziej "płynnym" bez rwania, tylko po prostu Batman stojący na tle księżyca, powiewająca peleryna i sypiący śnieg?
http://static.comicvine.com/uploads/original/11111/111119363/3703295-5193533873-giphy.gif

Doctus

Czy jakiś forumowy grafik nie chciałby stworzyć mi ładnego awatara 120x120 z Batffleckiem?

Ekhem... ciekawe czy Juby to przeczyta i by mu się chciało... ekhem...

Juby

W poniedziałek mam wolne. Zobaczę czy znajdę chwilę. ;)

Chociaż szkoda, że zmieniasz awatar. Ten ze Szczurołapa jest znakomity.

Doctus

Muszę wspierać Bena, żeby nie rezygnował z roli. Wiem, że awatar jednego z użytkowników polskiego forum gwarantuje na to większą szansę, niż mrzonki dyrektorów Warnera.

Juby

Po 18 miesiącach natchło mnie na zmianę. ;) Tomek w ulubionej roli, czyli Bane z TDKR.

Doctus

Najlepsza rola Tomka jest w Mad Maksie :P

LelekPL

Jego najlepsza ROLA? Najlepszy FILM, nawet jeśli moim zdaniem strasznie przereklamowany, jeszcze bym był w stanie zrozumieć. Wielu się podobał. Ale za rolę go nikt w nim nie chwalił. Bane to jedna z jego lepszych ról, ale też nie jestem pewien czy od razu najlepsza. Na pewno jego top to role w tych filmach: Locke, Bronson, Warrior i TDKR. Osobiście stawiałbym na Locke, ale którakolwiek z nich jest świetna.

Juby

Po pierwsze, świetna "nowa twarz" Lelek. :D

Po drugie, mnóstwo awatarów wygasło. To jakiś tymczasowy błąd forum i jeszcze powrócą, czy ustawiać sobie coś nowego?

LelekPL

Zdaje się że to tak na stałe. Inaczej nie zmieniałbym swojego, bo stary gdzieś przepadł

Juby

Okej, w takim razie, jeśli nie wróci, to wieczorem ustawie sobie coś nowego. :)

Funky

#371
Czy mógłby ktoś obcykany z grafiki komputerowej wyciąć twarz wraz z kapeluszem do rozmiaru avataru?





Będę bardzo wdzięczny :)

Juby

Z chęcią bym się podjął, bo lubię bawić się grafiką i pomagam w ten sposób kilku osobom w sieci... Ale w tym wypadku pas. Musiałbyś wybrać inne zdjęcia, bo panowie na górze są zbyt "wysocy"/"płascy". Żeby uchwycić twarz i cały kapelusz, a przy tym utrzymać w miarę kwadratowe/równe wymiary awataru, zostaje dużo pustej przestrzeni po bokach. Jeśli poszukasz bardziej pasujących na awatar zdjęć, wtedy podziałam. ;)

U siebie tymczasowo ustawiłem najlepszego Batmana, czyli Bale'a z Begins. Choć Woland wykonał kawał genialnej roboty z galerią, jak i z całym działem tego filmu, akurat tego zdjęcia promocyjnego nie znalazł, więc dla zainteresowanych wrzucam je w rozdzielczości, w jakiej sam je znalazłem (320x240pxl). :)


Funky


Juby

#374
Coś takiego?



Z mojej strony, jeśli lubisz binokle, meloniki, itp. może coś z tymi elementami, ale związane ze światem Batmana?



;)