26 Luty 2020, 04:21:38

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Juby

Zmiana forumowej twarzy z Batmana (lub jego wrogów) po ponad trzech latach. Od dłuższego czasu szukałem czegoś związanego z moją drugą największą pasją, czyli Terminatorem, i znalazłem, akurat tuż przed premierą najnowszego filmu. :)

Q, musiałem importować awatar z innego forum (linkiem). Czy jest możliwość zwiększenia limitów narzucanych podczas wgrywania awatarów bezpośrednio na forum? Np. wymiarów do 150x150 (w dobie monitorów 1920x1080 to chyba nie za dużo) i wagi do 40KB?

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Obywatel Wayne

Cześć Juby. Skąd bierzesz takie fajne awatary? Polecisz jakąś stronę z nimi? Google kiepskie propozycje składa.

Juby

02 Listopad 2019, 09:14:49 #392 Ostatnia edycja: 02 Listopad 2019, 09:21:58 by Juby
Hej, dzięki wielkie. Skąd je biorę? Sam je robię. :)

W tym przypadku znalazłem mural z Terminatorem, którego ktoś wykonał na Lublinieckim parkingu za Lidlem. Znalazłem kilka jego zdjęć w google, wybrałem to, na którym było najmniej refleksów świetlnych zdradzających, że to zdjęcie i odpowiednio je przerobiłem (choć nie idealnie, głowa endoszkieletu Terminatora wyszła mi trochę zbyt wąska, celowo nie usunąłem jednego pęknięcia na murze, które wygląda fajnie, no i chyba za mocno go wyostrzyłem).

- Morgan Freeman

Mr.G

Piękny mural!
Kto wie czy już wkrótce, po polskiej premierze nowego Terminatora, nie pojawi się przy nim kilka zniczy...

Obywatel Wayne

02 Listopad 2019, 13:27:06 #394 Ostatnia edycja: 02 Listopad 2019, 13:33:46 by Obywatel Wayne
Fajny ten mural, kiedyś podjadę do Lublina zrobić mu zdjęcia na mój Instagram.

Zrobiłem to samo co Juby - znalazłem w sieci mural i wyciąłem z niego awatar. Postawiłem na mural art z Nowego Jorku:

https://streetartnyc.org/blog/2015/01/26/comic-characters-on-nyc-walls-john-crash-matos-ozmo-jerkface-mr-oneteas-and-see-one/

Juby

No i ekstra, wyszło ci lepiej niż mi. :D

- Morgan Freeman