Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co po "Batmanach" Nolana

Zaczęty przez EricDraven, 21 Marzec 2011, 17:51:11

LelekPL

Myślę, że czarny Kingpin to była najmniejsza wina Daredevila - Duncan spisał się poprawnie jak na tak gówniany film. Invalid example

Rado

Cóż... dla mnie jak najbardziej "valid". Spoko aktor, lubię go nawet, ale jak widzę taką nieścisłość, to dla mnie z marszu jest meh.

Johnny Napalm

Ale czarny Kingpin, po latach czytania Punishera, to jednak nie było to... od początku czarno to widziałem, takie radykalne zamiany się nie sprawdzają. To tak jakby role Czerwonego Kapturka odgrywał, dajmy na to, Himilsbach.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Cytat: Johnny Napalm w 07 Luty  2012, 18:12:39
To tak jakby role Czerwonego Kapturka odgrywał, dajmy na to, Himilsbach.

W jakim sensie to jest niby podobne?

Post Merge: 07 Luty  2012, 18:24:28

Cytat: Rado w 07 Luty  2012, 18:11:19
Cóż... dla mnie jak najbardziej "valid". Spoko aktor, lubię go nawet, ale jak widzę taką nieścisłość, to dla mnie z marszu jest meh.

Ale gdyby zagrał świetnie w świetnym filmie czy to nadal byłby problem? Czy Billy Dee Williams w roli Denta też był taki trudny do przełknięcia? Jak dla mnie np dzięki Idrisowi Elbie, Heimdal był najfajniejszą postacią w całym filmie Thor

Johnny Napalm

Air Jordan, chodziło mi o to, że po prostu niektórzy aktorzy, nawet świetni, nie pasują zawsze do danej roli... chyba, że robimy parodie w założeniu.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

CytatAle gdyby zagrał świetnie w świetnym filmie czy to nadal byłby problem? Czy Billy Dee Williams w roli Denta też był taki trudny do przełknięcia? Jak dla mnie np dzięki Idrisowi Elbie, Heimdal był najfajniejszą postacią w całym filmie Thor

Nie był trudny do przełknięcia, bo praktycznie on tam nie grał. Gdyby miał bardziej rozbudowaną rolę, to dla mnie czarny Dent byłby minusem tego filmu. Do dziś mam lekki niesmak, kiedy go widzę w tej scenie konferencji.

Kurde może i jestem trochę za surowy i wymagający, ale dla mnie taka różnica jak odmienny kolor skóry od granej postaci jest nie do zaakceptowania.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

camel

Witam użytkowników forum. Jestem tu nowy i słabo znam uniwersum Batmana, głównie filmy i kreskówki co w TV leciały. Zamierzam zacząć przygodę z komiksami od TDKR i myślę że to byłby świetny kierunek (o komiksie wiem że Bruce na emeryturze wraca do fachu, spotyka starego Jokera i Supermana) na następny film, zwłaszcza że w odpowiednim wieku(?) do tych roli są Keaton i Nicholson. Nie widzi mi się trochę SM w filmie o Batku ale cóż. Drugi kierunek godny rozważenia to Batman Beyond który osobiście mi się podoba, jedynym minusem jest tu dzisiejsza technika bo Gotham przeszłości prawdopodobnie wypadnie sztucznie jak Coruscant w nowych SW.  Uważam że opowiadanie historii od początku nie ma na razie sensu, a filmowe one-shoty mogą sprawiać wrażenie odcinania kuponów. A była zapowiedź o nowym spojrzeniu na Mrocznego Rycerza więc obydwa kierunki pasują do tego.

Leon Kennedy

Na t? chwil? bardzo bym chcia? ujrze? World's Finest, zaraz po nowym "Esie" i by?by to dobry pomys?, bo mo?na by da? odpocz?? Gackowi w jego filmowej serii i równocze?nie sprawi? mu nowe filmowe ?ycie. W mi?dzy czasie inni na ma?ym czy du?ym ekranie, a potem JL :)

Q

Bior?c pod uwag? zaanga?owanie Nolana w nowego "Supermana" propozycja wspólnego filmu z Batmanem i Supermanem nie jest ju? taka nie realna.

"TDKR" wkrótce doczeka si? animowanej adaptacji, tak wi?c nie ma raczej wielkich szans, ?e szybko powstanie aktorski film.

"Batman Beyond" i "Arkham City" wydaj? si? bardzo interesuj?ce. Tylko czy widzowie niezaznajomieni z serialem animowanych zaakceptowali by Terry'ego w roli Batmana?

Z podanych przez Hero Complex propozycjach warto te? zwróci? uwag? na obsad?:  Eric Bana/Timothy Olyphant/Michael Fassbender/Jim Caviezel w roli Batmana, Jennifer Connelly jako Vicki Vale, Kate Beckinsale jako Selina Kyle, Brendan Gleeson jako Pingwin, Ben Kingsley jako Hugo Strange.  Nie mia?bym nic przeciwko, gdyby który? z tych aktorów wyst?pi? w kolejnym filmie o Batmanie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Jeśli chodzi o aktorów - dajcie w końcu Robinowi Williamsowi rolę w Batmanie!

Leon Kennedy

Komu jak komu, ale jemu się należy :) Z aktorów, którzy zostali wymienieni chętnie zobaczyłbym Erica Bana, Jennifer Connelly oraz Kate Beckinsale.

Rado

Najbardziej podoba mi si? wersja Burtona oraz Ridleya Scotta (aczkolwiek nie do ko?ca bym widzia? Crowe'a w roli starego Wayne'a-ale co tam). Równie? wizja del Toro i Lee wydaje mi si? ciekawa, natomiast nie podoba mi si? przyk?ad drugi z góry, jak i wersja ze "Zmierzchu", to moim zdaniem tragedia.

Co do Robina Williamsa, to widzia?bym go w adaptacji "Powrotu...", chocia?by w roli Jokera (je?li z Nicholsonem by co? nie wysz?o), a w historii o 'm?odym" Batmanie, to sam nie wiem gdzie bym go obsadzi?. Gordon? Alfred? Nie do ko?ca mi pasuje, ale kogokolwiek by nie gra?, jestem pewien ?e poradzi?by sobie znakomicie.

kelen

Williamsa nie koniecznie widziałbym w roli dobrej postaci, ja bym go osobiście chciał jako np. Hugo Strange.

http://www.youtube.com/watch?v=qCZdatww69w

Corso

Każda z tych koncepcji jest w jakimś elemencie troszkę absurdalna. Najciekawszy scenariusz to zdecydowanie ten od Del Toro. Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."