Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

EricDraven

hathaway to dobra aktorka, a ostatni link tutaj bez żadnej maski jest świetny, dobry klimat i co ważne czaruje, bo ta maska co ktoś dał pierwszy link to wygląda ohydnie, ani to seksi ani magia...
Call mi geek.

m2reily

Anne Hathway Jest jak najbardziej adekwatna do roli Seliny Kyle i wcale nie musi być sex bombą, nie miałbym nic przeciwko gdyby była skrzywdzoną prostytutką starającą się dojść ze sobą do ładu. Byłby to dobry wątek, Bruce i Selina jako dwie zbłąkane dusze uciekające w świat masek i peleryn. Do tego, jeśli w filmie ma być Bane, to można rozszerzyć taką fabułę. Będzie on poprzez  pozyskiwanie władzy walczył ze swymi kompleksami.
Mówię tu oczywiście czysto hipotetycznie.         
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Skrzywdzona prostytutka w PG-13?
Selina nie musi być sex bombą?
Ja dziękuję.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

Nie musi epatować seksem w sensie "wszystko na wierzchu", może być subtelna, kobieca, a to, że film jest PG 13 może sprawiać trudność, ale nie znaczy, że taki scenariusz jest niemożliwy.         
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Jak ta subtelność i kobiecość ma się przekładać na litościwą minkę z tego fan-artu to ja nadal dziękuję.
Nie bez powodu jeden zbiór komiksów z tą bohaterką nazywa się "Nine Lives of Feline Fatale".
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

Nie jest powiedziane, że założy kostium sensu stricte, nawet jeśli stanie się Catwoman.
Skórzane wdzianko i maska na pół twarzy zupełnie wystarczą, wydaje mi się, że ubieranie ją w quasi batmanowy strój jest zbyteczne.     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Powtarzam po raz kolejny Selina Kyle to Kobieta Kot nieważne czy w kostiumie czy bez. W pierwszym wystąpieniu zresztą kostiumu nie miała.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

Nie przeczę temu mówię tylko, że jej image nie musi być tak dosłowny. Nie musi być mega laską odzianą w kewlar. kobieta Kot powinna mieć wdzięk, niemal koci magnetyzm, a nie być jedynie dominą.           
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Q

Tak odnośnie Anne Hathaway, to warto przypomnieć, że wcześniej kiedy jeszcze Sam Raimi miał reżyserować 4 "Spider-Mana" miała zagrać Felicia Hardy (Black Cat) - co prawda w filmie alter ego bohaterki miało być Vulturess, ale jak widać ostatecznie "kocia" rola trafiła do Anne.

Warto też szczególną uwagę zwrócić na tegoroczne rozdania Oscarów, nie tylko ze względu na możliwe nominacje dla Bale, czy Nolana, ale także ze względu na fakt, ze współprowadzącą gali będzie właśnie Anne Hathaway - może pojawią się jakieś aluzje na temat roli w "The Dark Knight Rises"?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

(A)nonim

Cytatkobieta Kot powinna mieć wdzięk, niemal koci magnetyzm, a nie być jedynie dominą.    
Jakoś tego kociego magnetyzmu u niej nie widzę. Jest wdzięk, drapieżności i zadziorności brak.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Gieferg

Cytata ostatni link tutaj bez żadnej maski jest świetny, dobry klimat

Wersja bez maski wygląda w zasadzie jak wersja Burtona i nie ma szans na coś takiego (na szczęście, bo po co się powtarzać).
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

EricDraven

#26
z czym się powtarzać? to może batmanowi robi nich zdejmą bo się powtarza? powinno się zrobić to co dobre a nie dla głupiej zasady coś robić inaczej, jeśli hathaway dobrze tak wygląda to czemu nie? hmm? taki kostium i np google i styknie wg mnie.

Trochę lepiej, ale zaczynaj te zdania z dużej litery.
Call mi geek.

Juby


Po brzydkiej Maggie, chcia?em aby nowa dziewczyna Batmana by?a bardziej urodziwa. I sta?o si?... ;)

Najbardziej ku roli kobiecej kibicowa?em Natalie Portman, niestety ta zasz?a w ci??e. Anne Hathaway to by?a dla mnie druga propozycja, któr? chcia?em widzie? w filmie, a gdy znikn??a tegoroczna zdobywczyni Z?otego Globa, kibicowa?em ju? tylko jej. Hathaway to ?wietna aktorka i doskona?y wybór na dziewczyn? Batmana (pasuje do Bale'a) i cho? prawie zawsze Cz?owiek-Nietoperz mia? za dziewczyn? jak?? lask?, to wydaje mi si?, ?e to w?a?nie Anne jest naj?adniejsz? aktork?, która wcieli si? w kobiet? Mrocznego Rycerza (Katie Holmes by?a ?liczna, ale zby? dziewcz?ca, nast?pna by?a dla mnie chyba Pfeiffer, Hathaway jest zajebista ;D). Mo?e w swoich rolach do tej pory nie pokaza?a ona "pazura", ani swojej dziko?ci, któr? powinna mie? Catwoman, ale je?li Nolan j? zatrudni? to znaczy, ?e pasuje idealnie do postaci, któr? chce przedstawi? w swoim filmie. Dla mnie Anne to strza? w dziesi?tk? i o jej wyst?p jako Selina Kyle si? zupe?nie nie martwi?...


...Tyle, ze spodziewa?em si? w trzecim Batmanie Tali al Ghul, która chc?c zemsty by?aby ?wietnym wyborem na dziewczyn? nietoperza. Spodziewa?em si? tak?e Vicky Vale, któr? Nolan móg?by przestawi? na nowo w ciekawy sposób. Nie chcia?em zdecydowanie aby Nolan wymy?la? now? posta? (nie z komiksu), bo wysz?a by nam powtórka z Rachel.
Kobieta Kot to dla mnie szokuj?cy wybór, bo nie pasuje mi ona do konwencji Nolana i bardzo intryguje mnie póki co, jak to wyjdzie w filmie. O talent Anne si? nie martwi?, ale jaka b?dzie historia i motywacja Catwoman, oraz czy jej wygl?d b?dzie zupe?nie inny od Batmana, a zarazem b?dzie do niego pasowa? jak to by?o w Batman TAS? ??? Póki co trudno mi si? wypowiedzie?, ale wiem jedno, chce, aby Selina mia?a w?osy jakie Anne ma na zdj?ciu mieszonym przeze mnie powy?ej (czyli czarne, nie chodzi mi o d?ugo??). ;)
Nie chce podchodzi do tej postaci zbyt optymistycznie, lub pesymistycznie, wi?c z komentowaniem Kobiety Kota, któr? ma zagra? Hathaway poczekam do pierwszych fotek, lub teasera, i mam nadzieje, ?e zostanie on wypuszczony w kinach ju? przed ostatnim Potterem w lipcu.

Tak wi?c z Anne jestem na absolutne TAK :), a z postaci? Catwoman w konwencji Nolana póki co na (?) :-\.


PS: A te fotki Catwoman jako Anne - pierwsza ma ?a?osn? mask?, a w drugiej kostium jest zbyt ?wiec?cy i ma zbyt du?y dekolt. :P Mam nadziej?, ?e Lindy Hemming nie zrobi jej czego? takiego.


Drawski

#28
Cytati ma zbyt duży dekolt.

Ja osobiście uważam to za plus :D

Leon Kennedy

CytatA na tym jakby była dziewicą.

Piękną dziewicą ;D Sama Selina powinna być przedstawiona jako mocna i seksowna baba, która walczy o prawa dla zwierząt, zwłaszcza upodobała sobie koty ( TAS się kłania ) lub wersja od Millera mocna silna prostytutka mieszkająca w jednej z najniebezpieczniejszych ulic w Gotham stająca się niebywałą złodziejką :) Dwie różne i fajne według mnie wersje.

Cytati ma zbyt duży dekolt.

A panienka Kyle to miała mały biust :P