Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

Zwinny

Przepraszam, ale dawno tak się nie zaśmiałem. Bestia nie jest marsjaninem, ani nawet bratem Miss Martian i jedyne co mają wspólnego to zielony kolor skóry, jednak z kompletnie innych powodów. Garfield za dziecka został ukąszony przez jadowitą małpę, a aby uratować mu życie jego rodzice zdecydowali się podać mu serum będące w fazie eksperymentacji, w rezultacie czego otrzymał zieloną skórę i możliwość zmieniania się w zwierzęta.

To są kompletnie inne postacie i mylisz je po prostu ze sobą. To tak jakby porównać Cyborga i Aqualada ze względu na kolor skóry, albo uznać, że Robin to ciągle jedna i ta sama postać, mimo, że w uniwersum DC już wielokrotnie zmieniała się jej tożsamość.

TitansGo.pl to najlepsza polska strona o Teen Titans. Zajmujemy się także Young Justice, a po zalogowaniu udostępnione zostaną liczne funkcje. Zapraszamy do rejestracji!

lady_ozzy

#316
Rozmaiamy o wersji z 'Young Justice'... dlatego wspomnia?am o w?tku z krwi? Marsjanki i poda?am epizod, w którym si? to sta?o. W drugim sezonie YJ Garfield opowiada zreszt? dlaczego s? 'rodze?stwem'. Animacje i filmy rz?dz? si? soimi prawami, dlatego prosz? nie 'hejtuj' na wyrost.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kelen

Bałem się, że nie będę miał możliwości napisania takiego newsa. A jednak. Wracamy do gry!

http://www.batcave.com.pl/2016/11/young-justice-powroci-z-3-sezonem/

Leon Kennedy

Fanom w końcu udało się coś wywalczyć! Super.

Night_Wing [usunięty]

Zdziadziej?, osiwiej?, i z milion razy prze?yj? koniec ?wiata nim ujrz? upragniony 3 sezon ,,Young Justice" DC
W jednym z youtubowych geekowskich kana?ów SCi- fi o superbohaterach i serialach, filmach itp.: widzia?em zwiastun i raczej taki teaser , w którym pewien jegomo?? , który wida? ?e obeznany jest w tematyce Sci-Fi a przede wszystkim produkcji DC czy Marvel, powiedzia?, ?e: sezon 3 zapowiedziany jest na rok 2018, a jaki? trailer studio wypu?ci w 2017 roku. Nie wiem czy to jest prawda, czy to jest informacja, któr? ten facet, który to mówi? us?ysza? od innego znajomego, który us?ysza? z kolei od innego znajomego. Nie wiem czy to plotka odno?nie tak pó?nego wypuszczenia 3 sezonu czy tak b?dzie w rzeczywisto?ci.

3 sezon Young Justice: ma zawiera? ok.20 odcinków. Nie wiadomo czy b?dzie zamieszanie wokó? tych linii czasowych czyli wszystkiego tego co si? dzia?o w pierwszych dwóch sezonach ,,Ligi M?odych" : pojawienie si? w normalnej rzeczywisto?ci trzeciego sprintera z przysz?o?ci, który postanawia zapobiec zniewoleniu Ziemi przez Niebieskiego ?uka i Sjengan, a widzia? to wszystko w swoich ,,przysz?ych czasach"

Mo?liwe, i? 3 sezon b?dzie owocowa? w jak?? fuzj? z Teen Titans, by? mo?e b?dzie co? rozwini?tego z Raven i Trigonem - jej demonicznym ojcem..

Ciekawe czy ,,Liga M?odych" w rzeczywisto?ci b?dzie taka m?oda w nowym 3-cim sezonie. Czy wydarzenia w 3-cim sezonie b?d? dos?own? : ,, z dnia na dzie?" kontynuacj? zako?czenia 2-go sezonu (czyli wszystko na bie??co), czy te? ca?a historia w 3-cim sezonie odb?dzie si? jaki? czas po zako?czeniu 2-go: np.:2 lata, rok, itp. gdzie herosi ,,M?odej Ligii Sprawiedliwych" b?d? jeszcze wzgl?dnie m?odzi albo prawie doro?li - co 3-sezon z kolei by?by wtedy oznak? wej?cia w doros?o?? i zako?czeniem relacji przygód ,,Ligii M?odych"

A co dalej z romansem Wally'ego z Artemis i SuperBoy z Marsjank? ?

Nic tylko stoicki spokój i czekanie: na Young Justice 3 :D:D:D

chris3z8

To dobry moment, aby sobie odświeżyć Ligę Sprawiedliwości, bo muszę przyznać oglądałem 1 sezon, do 2 nie podszedłem. Nigdy nie miałem okazji. Zanim nadejdzie 3 wiekopomny sezon, no cóż, będę w temacie haha :D

Post Merge: 10 Listopad  2016, 10:08:37

Oczywiście nastąpiła pomyłka - miało być Liga Młodych :)

Night_Wing [usunięty]

Cytat: chris3z8 w 10 Listopad  2016, 10:07:19
To dobry moment, aby sobie odświeżyć Ligę Sprawiedliwości, bo muszę przyznać oglądałem 1 sezon, do 2 nie podszedłem

No właśnie chyba w pierwszym sezonie pojawiła nam się Liga Cieni, bo jeśli się nie mylę, to chyba ona była odpowiedzialna za zlecenie jakiemuś szalonemu doktorkowi: poeksperymentowanie z Kryptoniańskim Materiałem DNA i stworzenie nowoczesnej Broni masowego rażenia: ,,SusperBoya" . Tylko już nie pamiętam  - bo tą animację DC oglądałem (jeśli chodzi o sezony 1 i 2) dawno temu - kto uwolnił SuperBoya - czy naukowcy nie byli w stanie w pełni skontrolować młodego Klona SuperMana- który ,,urodził się" mając z 17  lat - i sam się uwolnił , czy ktoś go uwolnił ( może ktoś z tworzącej się Ligii Młodych)..

W Pamięć zapadło mi to, że tak jakby część ,,super Villains" z tego serialu służyło właśnie chyba tej ,,Lidze Cieni" - ale nie wiem czy to właśnie była ta ,,agencja"..Bo np. gdy jakiś z super villains komunikował się z swoimi przywódcami (raczej pracodawcami) to wyglądało to tak jakby komunikował się przez wielki zamazany  ekran z tym czarno-białym szumem w tle -gdzie sylwetki ,,szefów" nie były wyraźne..



Jakby mi ktoś przypomniał o co dokładnie chodziło z tą organizacją: dla której pracowali m.in. ojciec Wodnika itp. Czy na jej czele to nie stał czasami Vandal Dzikos?

Leon Kennedy

I jak ogl ktoś 3 sezon? Sam zabiorę się za niego po zakończeniu seriali z Arrowverse, tylko nie wiem czy oglądać od początku, bo już dość słabo pamiętam, co się tam działo w poprzednich dwóch sezonach...

Q

Po "Young Justice" zawsze warto sięgnąć. W 3. sezonie są odniesienia do wcześniejszych wydarzeń, ale mimo wszystko nie trzeba koniecznie oglądać od początku. Ale jeśli masz czas to nie zaszkodzi  8)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Night_Wing [usunięty]

Cytat: Q w 02 Maj  2019, 14:01:07Po "Young Justice" zawsze warto sięgnąć. W 3. sezonie są odniesienia do wcześniejszych wydarzeń, ale mimo wszystko nie trzeba koniecznie oglądać od początku. Ale jeśli masz czas to nie zaszkodzi  8)

Piękna i płynna, z niezwykłą ostrością i podkreślonymi konturami postaci, czy elementów przestrzeni, grafika, to główny plus "Young Justice". Po ,,darkseidowskim" zakończeniu drugiego sezonu serialu, bo nie tak dawno zresztą skończyłem go oglądać, zastanawiam się, co wydarzy się w trzecim sezonie produkcji. Trailer trailerem, a plotki plotkami. "Young Justice: Outsiders" już dawno temu miało swoją premierę; prawdopodobnie nie będę dłużej zwlekał i niedługo zacznę doświadczać wysmakowanego polotu i przygód "Outsiders", jako trzeciego sezonu animacji.

Wiadomo już kiedy "Young Justice: Outsiders" zadebiutuje na platformie "Netflixa"?

8azyliszek

#325
Nope, non, nie nein! Scenarzyści grubo przesadzili wkładając w odcinku 3x25 w usta Luthora cytat z Trumpa o "dobrych ludziach po obu stronach". W ogóle to się robi żałosna farsa że lewaccy scenarzyści z USA masie złoli z filmów, seriali, komiksów przypisują cechy Trumpa. Po pierwsze to bardzo prostacka propaganda za swoją partią. Po drugie umniejsza się zagrożenie i obraża inteligencję i charakter antagonisty. Po trzecie Trump to polityczny pajac i zdziecinniały dziadek, który dorwał się do prezydentury na fali nacjonalizmu i rasizmu. Który był reakcją na nieudolne rządy Obamy moim zdaniem. I taki Trump w ogóle się nie umywa do geniuszu i złowrogości Luthora. Nie powinno się ich porównywać, bo to jest poniżej wszelkiego poziomu.

Scenarzyści amerykańscy schodzą na psy.

Cytat: Leon Kennedy w 02 Maj  2019, 13:46:11I jak ogl ktoś 3 sezon? Sam zabiorę się za niego po zakończeniu seriali z Arrowverse, tylko nie wiem czy oglądać od początku, bo już dość słabo pamiętam, co się tam działo w poprzednich dwóch sezonach...

Oczywiście że warto oglądać, bo to przecież YJ. Znowu jest spoko poważna i mądra fabuła w której wszystko się składa. Luthor i Vandal są sobą.
Tylko nie wiem jak z napisami, bo ja oglądam po anglikańsku.

LelekPL

Życie zawsze stanowiło inspirację dla fikcji, a jak sam zauważyłeś Trump dostał się do władzy w najgorszy z możliwych sposobów, na fali nacjonalizmu i rasizmu i to jest straszne. No i łączy się to z poglądami Luthora na "obcych".

Sam Trump to pajac, ale jest symbolem niepokojących czasów gdzie w wielu krajach wybory zaczynają wygrywać skrajnie nacjonalistyczni politycy, którzy nie przejmują się faktami, rozsądkiem, ani dobrem społecznym czy środowiskiem, a swoją platformę budują na niechęci do imigrantów. Brazylia, Węgry, USA, UK i niby Polska też (choć u nas wybory wygrywają im kościół i 500+ :P ). Dobrze, że jeszcze Skandynawia się trzyma.

8azyliszek

@UP
No przepraszam bardzo, ale populiści tacy jak Trump dochodzą do władzy bo ludzie mają dość bycia okłamywanym i okradanym przez dotychczasowe partie establishmentowe. Zresztą co to za wybór między socjalistami a chadekami, republikanami a demokratami skoro wszyscy kradną tak samo. Nieudolne rządy Obamy doprowadziły do zwycięstwa Trumpa i dziwi mnie, że nikt tego nie zauważa i nie chce przyznać. U nas było to samo - Tusk nic nie robił, sytuacja ogólna była średnia a potem uciekł do Brukseli i zostawił zgliszcza. I dzięki temu mamy PIS. Nowe partie oferowały prawdziwą alternatywę, wobec skompromitowanych starych partii. I dlatego wygrywają wybory.

Żałuję że nikt u nas nie wydał tej serii w której Luthor zostaje prezydentem. Ziemia dla ziemniaków. :)

LelekPL

#328
Nikt nowy zarówno w Polsce, jak i Stanach jednak tych wyborów nie wygrywa :P Nadal ludzie mają wybór między dwiema partiami tak naprawdę, a w Polsce pozostałe są na doczepkę.

No, a Luthor idealnie wpasowuje się w świat gdzie mamy konserwatystów, których nie obchodzi ani klimat, ani prawa obywateli. Tu nie trzeba "propagandy" scenarzystów, bo oni nie należą do żadnej partii, tylko widzą jak jest.

8azyliszek

W USA lewaccy scenarzyści ciągle najeżdżają na Trumpa, w Polsce, kupiony przez Amerykanów TVN najeżdża na PIS. :)

Jak napisałem - umniejszanie Luthora i robienie z niego kreskówkowego Trumpa jest nie fair wobec tej świetnej postaci. Tak ogólnie Luthor to chyba najlepszy vilan i w DC i w Marvelu.