Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

Q



Injustice League z  "Young Justice"
Count Vertigo, Poison Ivy, Black Adam, Wotan, Ultra-Humanite, Atomic Skull i Joker, któremu głosu użyczy Brent Spiner.

http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php/2011/10/injustice-league-w-young-justice/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

8azyliszek

Noo, "Revelations" to naprawdę dobry odcinek (Choć intryga z kradzieżą Jadu i połączenia go z gazem Jokera i roślinami Ivy jest podobna do fabuły gry Batman:Arkham Asylum). Zdziwiłem się, tylko, że to Count Vertigo był przywódcą a Joker dał się zepchnąć do roli zwykłego członka bandy. No i głos Jokera mi się nie podobał - za bardzo przyzwyczaiłem się do Marka Hamila w tej roli. Natomiast Batman brzmi ok. I widać z tego odcinka, że szykuje się kolejny romans między Kid flashem a Artemis :)

Q

W "Revelations" motyw z ro?linkami lepiej si? sprawdzi? ni? sugerowa? to opis. Sam odcinek jednak nastawiony jest jednak an akcj?. Z jednej strony to plus, bo mamy okazj? zobaczy? bohaterów JL, w tym Batmana, w walce, ale poza tym rozczarowuje troch? sposób w jaki zostaje zamkni?t? sprawa Injustice League. Intryguj?ca jest za? ko?cówka, która zdradza, kto naprawd? jest przeciwnikiem bohaterów, wi?c jeszcze o Vandal Savage'a, Ghulu i innych nie raz us?yszymy.

Co do Jokera to jak dla mnie jego g?os by? ca?kiem dobry, dobrze te? wypad? motyw z no?em.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

8azyliszek

"Humanity" kończy wątek zaczęty w "Homefroncie". IMHO świetny jest występ Zatany i zaloty Robina do niej :). Choć jeszcze chwila i zrobi się z tego jakieś głupie love story bo są już 2 potencjalne pary na przyszłość. No i naciągane jest to, że Batman nie mógł odnaleźć kryjówki a Kid Flash wpada na pomysł i viola. Ale inaczej to dzieciaki nigdy akcji by nie zaznały :) No i przewidywalne było to, że Red Volcano ledwo się zbudzi, to zabije swego twórcę - bardzo brutalnie zresztą.

Leon Kennedy

#49
CytatChoć jeszcze chwila i zrobi się z tego jakieś głupie love story bo są już 2 potencjalne pary na przyszłość

Bywają ze sobą praktycznie na okrągło i chodź by z tego powodu jakieś miłosne uniesienia między nimi są na miejscu ;)

CytatNo i przewidywalne było to, że Red Volcano ledwo się zbudzi, to zabije swego twórcę - bardzo brutalnie zresztą.

C17 i 18 pozdrawiają :P

CytatNo i naciągane jest to, że Batman nie mógł odnaleźć kryjówki a Kid Flash wpada na pomysł i viola

No cóż to jest naciągane, bo i znalezienie jego kryjówki jak widać nie było trudne.

CytatAle inaczej to dzieciaki nigdy akcji by nie zaznały

A wcześniej to u wujka Sama na podwórku patykami się bawili ;).

PS: Sam odcinek fajny i dobrze, że w końcu Zatannę wprowadzili :D

Rado

Nie znałem wcześniej tego serialu, ale po waszych pozytywnych opiniach i ja postanowiłem się zapoznać z tą serią. No i nie żałuję bo bardzo mi się spodobała. W dość krótkim czasie obejrzałem wszystko co było do tej pory. Moim zdaniem każdy odcinek jest dobry i nie schodzi poniżej pewnego poziomu, chociaż jeśli miałbym wybrać jakiś najlepszy to numer 1 i 2 najbardziej przypadł mi do gustu. Podoba mi się jak te wszystkie odcinki tworzą jedną spójną fabułę, dobrze to twórcy sobie wymyślili. Najlepsza postać to moim zdaniem Superboy i Speedy który później ewoluował bodajże w Red Arrowa, a i Aqualad jest też spoko. Szkoda, że Red Arrowa to już praktycznie nie ma. Głos Jokera trochę meh jak dla mnie, a i to że dał się zaciągnąć do bardziej zorganizowanej grupy też do niego nie pasuje. Tak czy inaczej czekam na kolejne odcinki.

Q

"Humanity" to kolejny przyzwoity odcinek, ale też bez rewelacji. Pojawienie się Zatanny to powiew świeżości i większa możliwość na pokazanie Robina, który tutaj odsłania trochę inną stronę. Jest więc momentami dość zabawnie. Ale druga połowa odcinka i cała sprawa z Red Tornad niczym oryginalnym nie zachwyca i w gruncie rzeczy wszystko jest dość przewidywalne. Tak wiec o odcinka warto zapamięta  pojawienie się Zatanny oraz zabawne momenty z Captain Marvelem.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Znane s? ju? pierwsze informacje o nowych odcinkach:

4 listopada: “Failsafe” â€" Podczas inwazji obcych, dru?yna stanie przed najwi?kszym wyzwaniem, kiedy zostanie zmuszona by zast?pi? pokonan? Justice League!

11 listopada: “Disordered” â€" Sphere, zwierz?tko Connera Kenta, przechodzi zaskakuj?c? transformacj? przez co przykuwa uwag? Forever People z New Genesis. Okazuje si?, ?e Sphere wcze?niej nale?a? do nich… i teraz chc? go odzyska?!

18 listopada: “Secrets” â€" W Halloween Artemis i Zatanna udaj? si? na Manhattan by sp?dzi? noc w mie?cie. Szybko przekonuj? si?, ?e poluje na nie Harm, który skrywa zabójczy sekret…

Czyli oprócz odcinka o ca?ej dru?ynie, kolejne dwa pewnie b?d? koncentrowa? si? b?d? na wybranych bohaterach. Dobrze te?, ?e Zatanna szybko powróci, ogólnie oprócz “Disordered”  zapowiadaj? si? ciekawe odcinki.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

8azyliszek

Dziś nie ma nowego odcinka :( A za tydzień znowu nieprawdopodobna historia o tym jak mała Liga ratuje dużą :) Jak tak oglądam ten serial, coraz bardziej widać jak brakuje mi serialu o normalnej, dużej Justice League ehhhh....

Rado

#54
"Disordered" oraz " Secrets" zapowiadaj? si? ciekawie, szczególnie ten pierwszy mnie zaintrygowa?, a konkretnie ta transformacja Sphere'a, natomiast "Failsafe" równie? dla mnie troch? meh, aczkolwiek zobaczy si? jeszcze. Do tej pory scenariuszowo seria prezentowa?a si? bardzo dobrze i mo?e twórcy nie zaserwuj? nam sztampowego odcinka na jaki na pierwszy rzut oka si? zanosi. Skoro "Failsafe" to mo?e ten ratunek nie b?dzie do ko?ca udany...


Btw. Sphere'a to ci??ko raczej "zwierz?tkiem" nazwa?.  ;)

8azyliszek

"Failsafe" to kolejny odcinek pełen akcji i walki. I wszystko powinno być ok. Ale dla mnie to wszystko nie miało sensu - bezsensowna fabuła i beznadziejne dojście do problemu. Nowe moce Miss Martian można było spokojnie pokazać w normalnym odcinku, w prawdziwej sytuacji. No bo bez jaj - Batman ginący od jednego strzału??

Q

W "Failsafe" twórcy po prostu przesadzili. Od początku widać, że coś tu nie gra a im rozmach ataku obcych staje się coraz większy tym rozwiązanie całej sprawy staje się oczywiste. Dla widzów nie jest to więc tak emocjonalny docinek jak dla młodych bohaterów. Wyraźnie ukazane zostają uczucia  łączące poszczególne postacie. Dobrze wypada też Robin, który w w decydującym momencie przejmuje dowództwo i jest gotowy wykonać misję za wszelką cenę.

Co do Miss Martian to nie nazwałbym tego nowymi mocami, raczej pokazaniem jej prawdziwej skali, która ujawniła się pod wpływem wielkich emocji.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

8azyliszek

No właśnie jeszcze to, że Robin odwala rolę Batmana - co też mi się nie podoba. To jest Tim Drake a nie Dick Greason który stał się Batmanem przez jakiś czas - kolejna niekonsekwencja tego serialu, wołającego o jedynego, prawdziwego Batmana. Wprowadzanie innych postaci, które zachowują się jak Batman, jest sztuczne i drażni mnie.

Rado

CytatTo jest Tim Drake a nie Dick Greason

W Young Justice to jest Dick właśnie.  :P

8azyliszek

To sorry mój błąd. Nie zwróciłem uwagi na tą scenę w liceum