22 Luty 2019, 15:28:13

Aktualności:

Trwają zmiany na forum. Z czasem zostanie udostępniony styl bardziej odpowiadający klimatowi BC.

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

Night_Wing

Lady_Ozzy dzięki wielkie za info. Nie wiedziałem o tym, że stał się ,,Marsjaninem" dzięki transfuzji krwi. No Garfield jest ciekawą postacią: ta moc upodabniania się do niezliczonych gatunków zwierząt i ludzi jest świetna. Przy tym Garfield - to postać obdarzona specyficznym humorem: takie wieczne dziecko. I stanowi ważne ogniwo w Teen Titans. Ostatnia produkcja DC była w porządku: Liga Sprawiedliwych vs Teen Titans. Tam ,,Bestia" się pojawił. Animacja prezentowała konflikt między ligą sprawiedliwych a Teen Titans, którego tak na prawdę nie było, gdyż kontrolę nad członkami Ligii przejął demoniczny ojciec Raven. W sumie Ciekawy pomysł, a Robin tzn. Damien taki gburowaty trochę wyszedł :) ...Myślę, że oglądałaś, a jak nie to warto obejrzeć.

Zwinny

Przepraszam, ale dawno tak się nie zaśmiałem. Bestia nie jest marsjaninem, ani nawet bratem Miss Martian i jedyne co mają wspólnego to zielony kolor skóry, jednak z kompletnie innych powodów. Garfield za dziecka został ukąszony przez jadowitą małpę, a aby uratować mu życie jego rodzice zdecydowali się podać mu serum będące w fazie eksperymentacji, w rezultacie czego otrzymał zieloną skórę i możliwość zmieniania się w zwierzęta.

To są kompletnie inne postacie i mylisz je po prostu ze sobą. To tak jakby porównać Cyborga i Aqualada ze względu na kolor skóry, albo uznać, że Robin to ciągle jedna i ta sama postać, mimo, że w uniwersum DC już wielokrotnie zmieniała się jej tożsamość.

TitansGo.pl to najlepsza polska strona o Teen Titans. Zajmujemy się także Young Justice, a po zalogowaniu udostępnione zostaną liczne funkcje. Zapraszamy do rejestracji!

lady_ozzy

21 Maj 2016, 23:52:44 #317 Ostatnia edycja: 22 Maj 2016, 00:00:07 by lady_ozzy
Rozmaiamy o wersji z 'Young Justice'... dlatego wspomnia?am o w?tku z krwi? Marsjanki i poda?am epizod, w którym si? to sta?o. W drugim sezonie YJ Garfield opowiada zreszt? dlaczego s? 'rodze?stwem'. Animacje i filmy rz?dz? si? soimi prawami, dlatego prosz? nie 'hejtuj' na wyrost.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kelen

Bałem się, że nie będę miał możliwości napisania takiego newsa. A jednak. Wracamy do gry!

http://www.batcave.com.pl/2016/11/young-justice-powroci-z-3-sezonem/

Leon Kennedy

Fanom w końcu udało się coś wywalczyć! Super.

Night_Wing

Zdziadziej?, osiwiej?, i z milion razy prze?yj? koniec ?wiata nim ujrz? upragniony 3 sezon ,,Young Justice" DC
W jednym z youtubowych geekowskich kana?ów SCi- fi o superbohaterach i serialach, filmach itp.: widzia?em zwiastun i raczej taki teaser , w którym pewien jegomo?? , który wida? ?e obeznany jest w tematyce Sci-Fi a przede wszystkim produkcji DC czy Marvel, powiedzia?, ?e: sezon 3 zapowiedziany jest na rok 2018, a jaki? trailer studio wypu?ci w 2017 roku. Nie wiem czy to jest prawda, czy to jest informacja, któr? ten facet, który to mówi? us?ysza? od innego znajomego, który us?ysza? z kolei od innego znajomego. Nie wiem czy to plotka odno?nie tak pó?nego wypuszczenia 3 sezonu czy tak b?dzie w rzeczywisto?ci.

3 sezon Young Justice: ma zawiera? ok.20 odcinków. Nie wiadomo czy b?dzie zamieszanie wokó? tych linii czasowych czyli wszystkiego tego co si? dzia?o w pierwszych dwóch sezonach ,,Ligi M?odych" : pojawienie si? w normalnej rzeczywisto?ci trzeciego sprintera z przysz?o?ci, który postanawia zapobiec zniewoleniu Ziemi przez Niebieskiego ?uka i Sjengan, a widzia? to wszystko w swoich ,,przysz?ych czasach"

Mo?liwe, i? 3 sezon b?dzie owocowa? w jak?? fuzj? z Teen Titans, by? mo?e b?dzie co? rozwini?tego z Raven i Trigonem - jej demonicznym ojcem..

Ciekawe czy ,,Liga M?odych" w rzeczywisto?ci b?dzie taka m?oda w nowym 3-cim sezonie. Czy wydarzenia w 3-cim sezonie b?d? dos?own? : ,, z dnia na dzie?" kontynuacj? zako?czenia 2-go sezonu (czyli wszystko na bie??co), czy te? ca?a historia w 3-cim sezonie odb?dzie si? jaki? czas po zako?czeniu 2-go: np.:2 lata, rok, itp. gdzie herosi ,,M?odej Ligii Sprawiedliwych" b?d? jeszcze wzgl?dnie m?odzi albo prawie doro?li - co 3-sezon z kolei by?by wtedy oznak? wej?cia w doros?o?? i zako?czeniem relacji przygód ,,Ligii M?odych"

A co dalej z romansem Wally'ego z Artemis i SuperBoy z Marsjank? ?

Nic tylko stoicki spokój i czekanie: na Young Justice 3 :D:D:D

chris3z8

To dobry moment, aby sobie odświeżyć Ligę Sprawiedliwości, bo muszę przyznać oglądałem 1 sezon, do 2 nie podszedłem. Nigdy nie miałem okazji. Zanim nadejdzie 3 wiekopomny sezon, no cóż, będę w temacie haha :D

Post Merge: 10 Listopad  2016, 10:08:37

Oczywiście nastąpiła pomyłka - miało być Liga Młodych :)

Night_Wing

Cytat: chris3z8 w 10 Listopad  2016, 10:07:19
To dobry moment, aby sobie odświeżyć Ligę Sprawiedliwości, bo muszę przyznać oglądałem 1 sezon, do 2 nie podszedłem

No właśnie chyba w pierwszym sezonie pojawiła nam się Liga Cieni, bo jeśli się nie mylę, to chyba ona była odpowiedzialna za zlecenie jakiemuś szalonemu doktorkowi: poeksperymentowanie z Kryptoniańskim Materiałem DNA i stworzenie nowoczesnej Broni masowego rażenia: ,,SusperBoya" . Tylko już nie pamiętam  - bo tą animację DC oglądałem (jeśli chodzi o sezony 1 i 2) dawno temu - kto uwolnił SuperBoya - czy naukowcy nie byli w stanie w pełni skontrolować młodego Klona SuperMana- który ,,urodził się" mając z 17  lat - i sam się uwolnił , czy ktoś go uwolnił ( może ktoś z tworzącej się Ligii Młodych)..

W Pamięć zapadło mi to, że tak jakby część ,,super Villains" z tego serialu służyło właśnie chyba tej ,,Lidze Cieni" - ale nie wiem czy to właśnie była ta ,,agencja"..Bo np. gdy jakiś z super villains komunikował się z swoimi przywódcami (raczej pracodawcami) to wyglądało to tak jakby komunikował się przez wielki zamazany  ekran z tym czarno-białym szumem w tle -gdzie sylwetki ,,szefów" nie były wyraźne..

Jakby mi ktoś przypomniał o co dokładnie chodziło z tą organizacją: dla której pracowali m.in. ojciec Wodnika itp. Czy na jej czele to nie stał czasami Vandal Dzikos?