Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Screeny i fotki z Arkham City

Zaczęty przez Mel, 01 Wrzesień 2010, 19:21:18

BD96

Po prostu fenomen Nolana dosięga wszędzie. Ja już zaznaczyłem bardzo cenię i lubię Batmany CN, a nawet The Dark Knight zajmuje na mojej liście drugie miejsce. Jednak uważam że to jest już lekka przesada, przecież reali styczność w grze to istna głupota, oczywiście jeśli chodzi o grę z bohaterami komiksów, s-f, fantasy, wszystkiego co dotyczy takich gatunków. Przecież po to się właśnie gra w grę ażeby pozwolić sobie na rzeczy których w prawdziwym życiu nie możemy sobie pozwolić... (stąd nie rozumiem fenomenu serii gier The Sims) mimo wszystko na razie to tylko screeny, wygląd inspirowany Nolanem. Tak czy inaczej jego konwencja w całości nie wjedzie w grę, bowiem co by tam robił Mr. Freeze?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

(A)nonim

Ee tam Two Face wygl?da dobrze, chyba po oblaniu kwasem pr?dzej b?dziesz wygl?da? tak:

Ni? tak:

Z czego klasyczny wygl?d jest po prostu nawi?zaniem do potwornego filmowego wizerunku Mr. Hyde'a od którego Kane wzi?? inspiracj?. Powinni ju? go dawno porzuci? w komiksach.
A Harleyka mi nie przeszkadza bo jej oryginalny kostium wygl?da wystarczaj?co ?le.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Czemu od teraz jak w jakimś medium ktoś przedstawia swoją nową wizję bohaterów z Batmana to od razu leci tekst ze zrzynka z TDK, albo, że inspirowane? Postaci z Arkham City w ogóle na takie nie wyglądają.

(A)nonim

No weź przestań kelen, przecież Bane jest taki nolanowski.

Czysty realizm.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen


BD96

#20
Właściwie to ten Bane podchodzi mi trochę pod wersję ala Schumacher, tyle że o wiele bardziej opancerzoną, i o kilka punktów procentowych mniej idiotyczną. Ok, zakończmy ten temat bo zaraz będziemy się dopatrywać inwencji Nolana w Pumpernikielu (ta czarna reali styczność!).

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel



Nie wiem, czy to concept, czy fan concept, ale i tak mimo braku cieni na powiekach (i w okolicach) nadal mi wieje lekką  sztampą... W sumie nie wiele brakuje, aby wyglądała jak Jeanette z VM:Bloodlines:


Riko

Mi tam Harleyki nie beda przeszkadzac :D niech spaceruja :D Ciekawy jestem jednak wystawy stoiska Rocksteady na targach E3 badz w Lipsku. Do Niemiec trzeba obowiazkowo jechac. Moze nasz Polski On/ Off tez pokaze gre za rok:)

Mel

Ok, nie do końca screen a concept w którym można się przypatrzeć detalom etc, etc. Niby tylko brama, a już buduje klimat:

Riko

Świetny art niczym te z biura Sharpa :) Widze psa u jednego ze strażników. Ciekawy jestem czy twórcy biorą pod uwagę taką opcję. Mogłoby być ciekawie.

(A)nonim

CytatW sumie nie wiele brakuje, aby wyglądała jak Jeanette z VM:Bloodlines:
W sumie świetny wygląd alternatywny dla Harley Queen.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

W sumie styl school girl spowszedniał.

kelen


Mel


Riko

Odno?nie glosowania na Gordona.
Tak my?le czy to przypadkiem nie bedzie taki przewrót o 180 stopni w historii. Zdemaskujemy Strange'a i Sharpa. A "pa?eczke" w tym czasie b?dzie przejmowa? Gordon. Albo poprostu ubiega? si? te? o stanowisko burmistrza.