25 listopad 2020, 06:48:27

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Batman i tworczosc jego fanow

Zaczęty przez Leon Kennedy, 22 luty 2008, 12:01:06

Rado

Fajna przeróbka rysunku Alexa Rossa na wersję filmowąI jeszcze Freddy i Star Wars
Maxie Zeus

Dość ciekawy cosplay w wersji steampunk:

Nightrain


Valar Morghulis

Mel

I TO jest kreatywność! I nawet jeżeli taki typ jest mocno elsewordowy, to lepiej wygląda niż większość klasycznych bat-cosplayów.

BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rado

A propos tych steampunkowych klimatów, to tutaj kilka malowanych plakatów. Do tych cosplayerów się nie umywają, ale niektóre są całkiem niezłe.


http://imgur.com/a/71WLn

Johnny Napalm

Wymiatają normalnie. Świetne po prostu! To mi przypomina o tym żeby koniecznie załapać się na cosplay na tegorocznym MFGiK. A właśnie, jak pod tym względem wygląda Pyrcon?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

MelMój faworyt. Tak, to ten design mnie urzek?. (Tandetne) Nietoperze skrzyd?a jako uszy s? perfekcyjne dla steampunkowego typu Batsy'ego, który tym bardziej powinien uwydatni? podmiot swojego symbolu.

Johnny Napalm

 Gdy byłem mały...  :D dobry wstęp, więc do rzeczy - w gówniarskich latach przebrałem się na paradzie pajaców w Ciechocinku za Flasha. Miałem wyyebyste czarne okulary, pożyczoną czerwoną bluzę + czepek kąpielowy na łepetynie, chyba czerwony. Herb Flasha wycięty z kartonu i przyklejony do bluzy taśmą dwustronną - no i z podniesionym czołem można było robić z siebie mistrzunia.
No, a w następne wakacje, również w Ciechocinku, byłem już starszy, mądrzejszy i bardziej dojrzały... dlatego przebrałem się za Transformera.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mel

Awww, ja  za szczeniaka nigdy się nie przebierałam za superbohaterów lub villainów. Najbliżej mi do Jokera było, jak postanowiłam się przebrać za Pierrota - ale to tylko w aspekcie claunów i błaznów, a nie charakteru :(

Rado

Szacun, że chłopakom (i dziewczynom) chce się w ogóle coś takiego robić, ale mogli lepiej sceny walk dopracować...


http://www.youtube.com/watch?v=pIsyGsyCKHk&feature=youtu.be#No i jeszcze animacja poklatkowa z ciekawym voice actingiem, heh.

http://www.youtube.com/watch?v=ablhzN-zbIk&feature=youtu.be&t=1m#

Kwiatek


Rado

Zgadzam się, fajnie im to wyszło. Aczkolwiek aktorsko drewno straszne (wrażenie zrobił na mnie tylko Spectre) - nawet jak na amatorów. Szczególnie Wonder Woman była sztuczna - tak mi się przynajmniej wydaje. No i Bruce nie miał żadnej mówionej kwestii, za co ode mnie duży minus. Przez cały czas czekałem tylko w jaki sposób i którą jego kwestię pokażą. Ale tak to generalnie bardzo fajny fanfilm z dbałością o szczegóły pierwowzoru.

Rado


Rado

Fanowski filmik osadzający Nietoperza w średniowieczu. Momentami dość chory klimat. Moim zdaniem na plus idzie muzyka, a na minus sceny walk.

LEGENDS: THE DARK KNIGHT (Medieval Batman Fan Film)

PS. Już trzy posty pod rząd. Idę na rekord normalnie.