15 Grudzień 2019, 03:00:02

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Batman Begins

Zaczęty przez Mariano, 04 Luty 2008, 23:02:18

Leon Kennedy

Zaskoczyła mnie ta informacja i bardzo zasmuciła... Rutger był bardzo wyrazistym aktorem z wieloma świetnymi rolami. Ktoś wie jaka była przyczyną śmierci?

Q

Oficjalnie podają, że zmarł spokojnie po krótkiej chorobie, żadne szczegóły nie są znane.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Bardzo go szkoda. Był to człowiek pochodzący z rodziny aktorskiej, który od początku miał do czynienia z profesjonalistami w fachu, który chciał wykonywać. Kurde, szkoda go bardzo, świetny był. Bez niego Łowca androidów, Autostopowicz, czy Nocny Jastrząb nie mogłyby właściwie istnieć. Kradł każdy z tych filmów i wiele, wiele innych. Szkoda, że prawdziwi tytani aktorstwa odchodzą a następcy nie mają już takiej charyzmy, zrozumienia co się gra. Szkoda.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Pierwszy z trzech filmów o symbolice trylogii Mrocznego Rycerza. Powoli nie tylko ja wkręcam się w tegoroczny Dzień Batmana. W planach mam już dokończenie oryginalnej serii Batman z 1943, trylogię Nolana, filmy Schumachera (Burtona mam za sobą) i kilka moich ulubionych odcinków TAS.

Juby

03 Wrzesień 2019, 19:09:54 #184 Ostatnia edycja: 20 Październik 2019, 12:28:54 by Juby
Bardzo dobry materiał. Czekam co autor opowie o kolejnych częściach.

https://www.gq.com/story/its-time-to-talk-about-how-goofy-batman-begins-is
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman