Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

LelekPL

Ja zagłosuję na którykolwiek z plakatów z Batmanem. Oba mogą być, ale ten pierwszy lepiej oddaje sam film stylistycznie, więc głos na niego.

Pewnie zrobię ranking wszystkich plakatów filmowych (tych z postaciami mi się nie będzie chciało) jak te sondy się skończą. Numer 1 i tak jest oczywisty ;)

Juby

Niewiarygodne, ale w tej ankiecie ze zdecydowano przewagą wygrywa zdecydowanie najgorszy poster ze stawki!! :P

Serio - wielki minus za fotkę Batmana nie z tej części (lenistwo, nie zrobienie sesji zdjęciowej pod ten film, tylko wykorzystywanie fotki z planu TDK) + złe wycięcie Batmana w okolicach karku/tłu szyi + znikające w nicości stopy. I ten potworek wygrywa z drugim miejscem ponad dwukrotną ilością głosów?! XD

No ale, w sumie, po ankiecie z character posters do Justice League i zwycięstwie Batmana z białym logo na klacie, nic mnie już nie zdziwi. ::)

Doctus

#617
Jak dla mnie wszystkie te plakaty są słabe. Pierwszy jest najwyżej średni. TO są porządne plakaty:









Ale co się dziwić. Film średni to i plakaty średnie.

LelekPL

"To są porządne plakaty" i na początek wybiera jeden z najbrzydszych jako przykład :P

"Batman" miał najlepszy plakat w historii filmów z Batmanem, ale na pewno nie te. Twój gust do plakatów pokrywa się z filmowym :P

LelekPL

Słabe są te plakaty do BvS. Zapomniałem jak bardzo. Justice League bije na głowę BvS pod tym względem.

Głos oddałem na ten: http://www.batcave.com.pl/script/poll/bvs_p_001.jpg
Jako jedyny jest całkiem niezły.

Doctus

Plakaty do BvS są lepsze od tych do JL. Mój głos raczej bez zaskoczeń, oddałem na drugi plakat.

Juby

Cytat: LelekPL w 02 Listopad  2017, 12:12:18
Słabe są te plakaty do BvS. Zapomniałem jak bardzo. Justice League bije na głowę BvS pod tym względem.

Głos oddałem na ten: http://www.batcave.com.pl/script/poll/bvs_p_001.jpg
Jako jedyny jest całkiem niezły.
To samo u mnie. Dokładnie to samo.

Doctus

Jak dotąd najlepsze plakaty z DCEU moim zdaniem miała Wonder Woman. Bardzo proste i ładne jednocześnie, nie powstydziłbym się takich zawiesić w salonie. Plakaty z JL to się nadają tylko żeby wieszać je w piwnicy :P

LelekPL

Ja zagłosowałem na Amy Adams. Wszystkie plakaty są do bani, więc wybrałem moją ulubioną aktorkę w tym gronie.

Leon Kennedy

Wybieram opcję ala Ross z Supermanem oczywiście. Mam takowy, ale bez Esa na ścianie w piwnicy.

Juby

Też zagłosowałem na ten z Supermanem. Najlepszy! Szkoda, że nie ma go w polskich kinach, bo z chęcią bym powiesił na ścianie. :)

LelekPL

Też zagłosowałem na ten z Supermanem. Gdyby nie był to tak kijowego uniwersum to bym go nawet kupił. Fajnie by było gdyby ktoś taki fanart zrobił z Balem i Routhem, albo Keatonem i Reevesem.

LelekPL

U mnie decyzja jest prosta:


Samochód z Batmana Forever

Leon Kennedy

Zacne cacuszko. Sam wybrałem Aston Martin DB Mark III.

Leon Kennedy

Z najnowszą sondą nie miałem żadnego problemu i wybrałem Batman: Gotham by Gaslight, drugi byłby Suicide Squad: Hell to Pay.