Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

Leon Kennedy


Juby

Cytat: LelekPL w 16 Sierpień  2017, 08:45:24
No ta ankieta jest trudniejsza, ale głównie dlatego, że nigdy plakaty z Begins mi się nie podobały.
What?! :o Dla mnie kampania plakatowa BB była jedną z najlepszych z filmów o Batmanie. Konsekwentna, dobrze oddawała klimat samego filmu, postery były ciekawe i dobrze wykonane. Pod względem plakatów, tylko Batmany Burtona i TDK wygrywają u mnie z BB. Mało tego, posiadam dwa polskie plakaty do "Początku", główny ze spadającym Batmanem oraz ten - którego uwielbiam i którego niestety nie ma w ankiecie, jest tylko jego Amerykańska, brzydsza wersja:


Ta ankieta jest zdecydowanie najtrudniejszą z dotychczasowych, bo chętnie kliknąłbym w aż 4 z 6 proponowanych plakatów. Mam poniekąd 2 głosy, bo raz kliknę na komputerze, drugi raz w telefonie. Myślę, że moje lajki powędrują do tych dwóch (mimo wszystko najlepszych):

#1


#2


Z trudem nie klikam w plakat ustawiony jako główny na IMDb (ten, którego wykorzystano na okładce DVD). :/


Przy TDK też będzie ciężki wybór. Przy TDKR już nie (mam swojego zdecydowanego faworyta).

Funky

Plakaty do TDK nigdy mi się nie podobały (Joker z Why So Serious? jest fajny ale wszystko psuje to biało-błękitne tło), za dużo w nich jasnego błękitu a za mało ciemniejszych barw. Postawienie na taki kolor w plakatach moim zdaniem było błędem ponieważ prezentowały się zbyt... optymistycznie.

Juby

Plakaty do TDK to prawdopodobnie najlepsza kampania plakatowa do filmu z Batmanem, a jasne niebo na tych zaledwie kilku posterach (trzech?) idealnie pasuje do filmu, w końcu TDK był chyba pierwszym Batmanem, którego akcja w większości toczy się za dnia.

Mój głos na plakat główny, chociaż uwielbiam wszystkie te postery, a także banner z Hong Kongiem, którego nie ma w ankiecie.

LelekPL

Dla mnie najlepszy plakat to ten główny z Batmanem lub Why So Serious z Jokerem.

Johnny Napalm

#605
TDK zawsze będzie mi się kojarzył z tym plakatem, po prostu siła sentymentu:


Bardzo długo miałem numer "Wprost" z artykułem śp. Roberta Leszczyńskiego, gdzie napisał on bardzo fajny tekst na temat Batmana. Tekst ten był przyozdobiony właśnie tym plakatem.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Ja zagłosowałem na Batmana:
http://www.batcave.com.pl/script/poll/tdk_p_009.jpg Bo po prostu wizualnie ta postać prezentuje się najciekawiej a wiele więcej tutaj oceniać nie ma co.

Można by powiedzieć, że plakat Harveya niesie ze sobą największe znaczenie i symbolikę, ale wizualnie jest zwyczajnie nudny.

Leon Kennedy


Juby

#608
W przypadku tej sondy wybór jest dla mnie pro?ciutki. TDKR mia? najbardziej skopan? kampani? plakatow? z trylogii Nolana, jej wi?kszo?? to ?wietne postery w konsekwentnej szaro-?nie?nej kolorystyce, reszta to jakie? ognio-kolorowe, 5-minutowe zlepki wygl?daj?ce jak fan-arty (zw?aszcza, ?e wykorzystywano w nich zdj?cia Batmana z poprzedniego filmu).

Mój g?os na Bane'a odchodz?cego od rozbitej maski Batmana. Drugi (z telefonu) oddam albo na pomys?owe logo z budynków, czyli pierwszy teaser poster, albo na IMAXow? twarz Bane'a wymalowan? bia?? kred?.


A to chyba nie jest oficjalny kinowy plakat od filmu:

LelekPL

Ja mam trzy, które lubi?, ale g?os odda?em na po?aman? mask? Batmana i plecy Bane'a. Najlepiej oddaje film.

Poza tym, podoba mi si? ten IMAXowy plakat i plakat g?ówny.

Q

Cytat: Juby w 01 Październik  2017, 15:13:06
A to chyba nie jest oficjalny kinowy plakat od filmu:

Ten plakat został udostępniony poprzez viral  TheFireRises.com.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Co do tego, że TDKR miał słabe plakaty to się zgodzę, ale za to bannery miał chyba najlepsze. Te są świetne i znakomicie oddają film:



Juby

#612
Słabymi plakatami, tych do TDKR bym nie nazwał. Wszystko co trzymało się klimatu pierwszego posteru było super, gorzej że powstały te potworki (drugi gif mówi wszystko o poziomie main poster):
- TRA-GE-DIA!


A co do bannerów - Ten uwielbiam!!

Lubię też ten z Batmanem i płonącą peleryną:


Pozostałe... nie bardzo. Drugi i trzeci, które podałeś Lelku, byłyby okej gdyby nie to co się dzieje z twarzami ludzi w tle (rozmycie), no i gdyby nie kolejne wykorzystanie fotki Batmana nie z tego filmu (lazy!!!), ale ten z Catwoman na Batpodzie - ugh. To dopiero okropieństwo.

Leon Kennedy

Zdecydowanie Bane i połamana maska Batmana! Chodź i ten fajny

Juby

Te trzy plakaty w niebieskiej kolorystyce s? do du... Te w czarnej, bardzo fajne. Mój g?os na majestatycznego Batmana, na drugim miejscu stawia?bym Bane'a.