Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

Leon Kennedy

Inne wcale, aż tak bardzo lepiej nie wyglądają od sfotoszopowanego Gacka. Głos poszedł na Artura.

Juby

Cytat: Q w 09 Kwiecień  2017, 01:57:22
Ciekawe też jak rozłożą się głosy w przypadku plakatów z postaciami z Bat-filmów, ale o tym przekonamy się w kolejnych sondach.

No to czekam. Zwłaszcza na postery z BR, BF i B&R, bo one miały najbarwniejsze galerie character-posters? :)

LelekPL

Tym razem było już trudniej. Nadal podoba mi się prostota samego loga, ale ten ze śniegiem to już nie to samo. Więc mój głos pada na ten plakat:
http://www.batcave.com.pl/script/poll/s_br2_p003.jpg

Chociaż ten jest dla mnie ciekawą nowością (http://www.batcave.com.pl/script/poll/s_br2_p001.jpg). Nigdy go wcześniej nie widziałem i jest ciekawym pomysłem na teaser poster. Jednak wypada troszkę dziwacznie.

Juby

Mój głos ponownie wędruje do main postera (czyli tego samego, na którego głos oddał Lelek). BR miał bardzo dobrą, konsekwentną, klimatyczną, idealnie oddającą klimat filmu kampanię plakatową, a plakat główny z trzema głowami jest IMO jednym z lepszych plakatów historii Bat-filmów.

Szkoda, że sonda nie dotyczy trzech character posterów, które reklamowały film (The Bat, The Cat i The Penguin). Tam byłby cięższy wybór, ale raczej głosowałbym na świetny plakat z Catwoman.

Q

Za  niespełna 2 tygodnie będziesz mógł wybrać najlepszy plakat "Batman Returns" postacie  8)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy


Juby

Catwoman > Pingwin > Batman

Głos poszedł na kocice. :)

LelekPL

Catwoman... ale głównie dlatego jak niebywale gorąca jest Michelle w tym filmie i na tym zdjęciu. Batman też ma kapitalny strój i plakat. Pingwin jedynie odstrasza od oglądania :P

Leon Kennedy

Głos poszedł również na kociaka, ale w moim odczuciu cała trójka dostała fajne plakaty.

LelekPL

Tym razem głos poszedł na ten plakat:


Ten drugi chciał pójść w prostotę, ale to już nie jest Batman tylko film o Riddlerze :P A ten i tak zawsze bardziej kojarzył mi się z tym filmem. Ten plakat miałem na mojej kopii VHS i z tym kojarzy mi się film.

Juby

Ta ankieta wyjątkowo niepotrzebna. Który plakat lepszy, teaserowy, czy main-poster. Myślę, że w tym wypadku każdy zagłosuje na plakat finałowy.

O wiele bardziej interesujące będzie wybrać najlepszy z character-posters, których do tego filmu było aż pięć.

Leon Kennedy

Mnie się mimo wszystko podoba ten ze znakiem gacka i Zagadką  :D

Juby

Wszystkie plakaty z postaciami do BF są bardzo fajne, barwne, różne od siebie, ale zarazem pasujące jako jedna galeria. Jednak z całej piątki najbardziej podoba mi się ten z Riddlerem i to na niego oddaje swój głos.

LelekPL

Ja akurat uważam, że w większości są słabe te plakaty. Two-Face i Robin wiadomo czemu. Batman widać, że jest częścią głównego plakatu i po prostu czegoś tam brakuje. Riddler daje radę dzięki popularności i osobowości Jima w tamtych latach. Ale ja oddaję swój głos na Chase z prostego powodu. Bo jest "fucking hot".

Leon Kennedy

Za dzieciaka uwielbiałem te plakaty, a zwłaszcza ten z Gackiem. Głos wiadomo.