Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

LelekPL

Mimo wszystko Arkham City. Lepsza grywalność od Asylum, skiny, umożliwiony Texmod, większy plac zabaw. Asylum było lepsze fabularnie, ale w grach nie jest to tak istotne jak w filmach.

kelen

Też zagłosowałem na Arkham City. Ale gdyby nie te dwie gry z serii Arkham, to zagłosowałbym na którąś z gier retro.

Juby

Ode mnie głoś także na AC. Gdyby nie gry z serii Arkham oddałbym głos na Batmana (1989) na NESa.

Leon Kennedy

Odkrywczy nie będę jeśli napisze AC, a wahałem się rzecz jasna między nim, a AS.

CytatGdyby nie gry z serii Arkham oddałbym głos na Batmana (1989) na NESa.

A ja chyba na BB z Gacka.

Juby

Nie grałem, więc nie wiem. Ale jedno jest dla mnie pewne - najgorsza gra z Batmanem to Vengeance i nie wiem co robi w sondzie na czwartym miejscu.

jakura

A mi AA spodobało się bardziej. Było mniej wymyślne, mniej ,,przeładowane" pod każdym względem. I miało lepszy klimat. Do teraz gram w obie części, ale w AC nie znajduje takiego momentu, który konkurowałby z pierwszym wyjściem na powietrze z AA:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

JaRo II

 Ja zagłosowałem na grę "Arkham City". Jest to moim zdaniem najlepsza gra z Batmanem, a także jedna z lepszych gier, w które ostatnio grałem.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Kujaw

#532
Arkham Asylum mia?o lepsz? atmosfer?, poza tym to by?o co? na co wszyscy czekali. Jednak w Arkham City pojechali po bandzie i ulepszyli, co tylko si? da?o. Zabrak?o mi klimatu z AA, ale w grach zawsze najbardziej patrz? na grywalno??, a w tym AC zdecydowanie rz?dzi, dlatego na t? gr? odda?em g?os. Z reszty gra?em tylko w remake'a tej gierki z 1986 oaz w pierwsze Lego Batman, ale to naprawd? wybitnie nie dla mnie...
Aha, jeszcze w DCU Online, cho? nie traktuj? tego jako gry stricte o Batmanie.
 
A, no i w AC dali Ra'sa, wi?c to te? na plus :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

Ad. sonda o najlepszym batmobilu z serialu animowanego.

Dałem na TAS-a. Jednak te silne wrażenie jakie wywierał przez długi czas, podczas czołówki serialu (i w jego trakcie), nadal nie zatarte. Na drugim miejscu dałbym ten z THE BATMAN. Jakkolwiek ta animacja kiepsko mi się podoba, to samochód był niezły.

LelekPL

Też się zastanawiałem nad tymi dwoma. Ten z TAS, owszem był bardzo klimatyczny w intro do serialu, ale był również dziwaczny w swojej konstrukcji. Ten z The Batman jednak mi się bardziej podobał.

Deuce

Znów chyba, głównym czynnikiem według, którego dokonywany jest wybór, jest wygląd. Dla mnie najlepszy jest ten egzemplarz z Batman: The Animated Series. Jest świetny jako pojazd dla Batmana i z zarówno piękny jako rodzaj samochodu, choć, nawet jak na dzisiejsze czasy, mocno futurystyczny.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

franek

Mnie się najbardziej podoba ten z TNBA. Jakoś nigdy nie specjalnie lubiłem ten z TAS, o BB nie ma co mówić. Na drugim miejscu jest DRUGI Batmobil z The Batman.


Show Must Go On!!!

bart-allen

Ja postawiłem na The Batman bo wygląda bardzo realistycznie.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem


Leon Kennedy

Głos oddałem na ten z TAS, świetnie pasujący z wyglądu i chyba najbardziej funkcjonalny, no i najwięcej przeszedł ;)