12 Sierpień 2020, 09:31:25

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

camel

Ogra?em od wakacji ca?? trylogi? Arkham wzd?u? i wszerz. Zawsze, od lat, gr? która mnie najbardziej poch?on??a by?o GTA SA. Arkham City odebra?o to miano z ?atwo?ci?. Gr? przeszed?em ok 8 razy, raz "zrobi?em" ca?? map? (kampanie wyzwa? to tylko zabawa na nudne wyk?ady, nigdy ich nie "masterowa?em"). Wiadomo- system walki (tak bardzo ulepszony od ?wietnego z AA), tryb ?owcy, szybowanie -mistrzostwo. Mi bardzo do gustu przypad?a muzyka, podczas czyszczenia samej góry Wie?y Cudów mia?em ciary (szkoda ?e to trudne za pierwszym razem, a jak si? z?apie patent to mo?na j? wyczy?ci? w 2 min), ale takich momentów jest kilka- wprowadzenie P10, walka z Freeze'em, pocz?tkowa walka z pingwinem i jego oprychami jako BW, Mad Hatter... Mog? wymienia? i wymienia?. W mojej opinii pod ka?dym wzgl?dem jest to najlepsza gra z serii, i jak dla mnie najlepsza gra ever.

xenobi

Witam skąd się wzięły sterowce latające po arkham city ?.Oglądałem odcinek TAS Nothing to Fear i Scarecrow miał tam podobny sterowiec.Może arkham city było jedną wielką schizą ?

lady_ozzy

A to nie były przypadkiem sterwce policyjne ?
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

xenobi

Być może.Jednak nie mają żadnego oznaczenia i nic nie przeszukują stoją praktycznie w miejscu.

Rado

22 Luty 2015, 00:21:21 #289 Ostatnia edycja: 22 Luty 2015, 09:17:13 by Rado
Sterowce nad Gotham City stały się już dzisiaj czymś w rodzaju symbolu, są jednym z charakterystycznych elementów miasta Batmana obok maszkaronów i gotyckich budowli. Faktycznie, pochodzą one z Batman TAS, a jak wiadomo scenariusz do AC pisał Paul Dini, więc być może jest to też coś w rodzaju hołdu także dla niego. Nie spełniają one (w grze) żadnej funkcji, a są jedynie cechą charakterystyczną miasta Gotham.

camel

Zgodnie z pogłoskami 10 czerwca posiadacze PS4 i XO trafią ponownie do Arkham Asylum i Arkham City. Wraz z podbitą rozdziałką i teksturami, niestety BEZ Arkham Origins.

Z jednej strony się bardzo cieszę, mimo debiutu w Arkham na PC, po grze w AK na konsoli nie wyobrażam sobie powrotu na myszkę i klawiaturę. Z drugiej strony kompletnie nie rozumiem braku Origins, zwłaszcza że w Knightcie Rocksteady wyraźnie usynowiło tą część... Oficjalne info ma się pojawić dziś, podobnie jak możliwość składania pre-orderów. Mimo że bez Origins- mają moje pieniądze.

http://www.ign.com/articles/2016/04/18/batman-return-to-arkham-leak

LelekPL

Brak Origins spowodowany byłby tym, że za remastering odpowiadać mieliby Rocksteady. A to nie jest ich gra.

Ogólnie ta plotka mnie trochę rozczarowała. Spodziewałem się większego podrasowana gier, ulepszając gameplay starszych i wydając je na PC. A tak, to będzie tylko nowa wersja dla konsolowców, w którą ja grałem na PC 5 lat temu :P

camel

Powiem szczerze, też miałem nadzieje na ulepszenie combatu- ciężko mi wyobrazić sobie po Arkham Knight freeflow bez tłuczenia przeciwników na ziemi czy rozwałki krytycznej. Z drugiej strony może by dodali batmobil albo te poronione ujęcia przy takedownach więc lepiej niech nic nie tykają :D Poza rozdziałką zmian raczej nie będzie, co w dzisiejszym świecie gier - poza nielicznymi wyjątkami - jest niestety normą. Wciąz jednak dla fanów to dobra wiadomość, ja na nią np. czekałem.
Jeśli chodzi o Origins, Rocksteady jest chyba studiem należącym do WB? Jeśli tak, to łaski by nie robili, taka praca :) Liczę, że dostaniemy trylogię Origins (nie od Rocksteady) i dlatego ani słowa o grze z 2013.

LelekPL

Cytat: camel w 19 Kwiecień  2016, 14:41:25
Z drugiej strony może by dodali batmobil albo te poronione ujęcia przy takedownach więc lepiej niech nic nie tykają :D

Ughhhh... pewnie masz rację ;)

Cytat: camel w 19 Kwiecień  2016, 14:41:25
Jeśli chodzi o Origins, Rocksteady jest chyba studiem należącym do WB? Jeśli tak, to łaski by nie robili, taka praca :) Liczę, że dostaniemy trylogię Origins (nie od Rocksteady) i dlatego ani słowa o grze z 2013.

W jednym z DLC do Arkham Knight było podane: 4-25. Niektórzy sądzą, że to data ogłoszenia kolejnych gier. A może to ma być data oficjalnego ogłoszenia remasterów.

camel

18 Maj 2016, 16:12:41 #294 Ostatnia edycja: 18 Maj 2016, 16:19:19 by camel
Arkham Asylum i City OFICJALNIE na PS4 i Xbox One, w Unreal Engine 4. Premiera 29 lipca. Marzenia się spełniają. ;D

Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=pwViLw8ok1s

Mam nadzieje że, dodali animacje z Arkham Knighta, która jest na trailerze, skoku Batmana przed szybowaniem. Kocham to robić.