Autor Wątek: Fan Art  (Przeczytany 176635 razy)

Offline Johnny Napalm

• Miejska legenda
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1440 dnia: 02 Luty 2018, 01:11:10 »
Oooł jeee! W końcu dotarła do mnie przesyłka z Chin. Zamówiłem ją w drugim tygodniu grudnia. Po drodze były święta, więc myślę, że dlatego płynęła ona do mnie tak długo.
Zdecydowałem się kupić kobietę i mężczyznę. Heh, chodzi o modele do rysowania, o których wspominałem w zeszłym roku. 147 zł razem z przesyłką, szary kolor figurek, ich wysokość to 17-14 cm. Zawiasy w stawach są jednocześnie stabilne i bardzo elastyczne.
Teraz już nie mogę kłamać, że jeszcze czegoś mi brakuje do rysowania.  ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Offline Johnny Napalm

• Miejska legenda
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1441 dnia: 10 Lipiec 2018, 13:47:25 »
Kurczę. Dopiero teraz dotarła do mnie wiadomość, że Onet zamknął legendarny Digart (2002 - 2018). Dowiedziałem się o tym zupełnym przypadkiem, kiedy chciałem zobaczyć co tam nowego może stworzył dawny user Batcave – chodzi o Kujawa, zwanego na Digarcie Nekroproboszczem. A tu nic, nul, zero. Nie ma takiej strony.

I chociaż nie byłem nigdy bardzo aktywny na Digarcie, to jednak szkoda tej stronki. Szkoda tych wszystkich prac ludzi, których znałem lepiej lub gorzej. Wygląda na to, że to wszystko przepadło.

Była to strona na którą po raz pierwszy zacząłem wrzucać swoje arty. Dopiero później ktoś mi powiedział, że ma ona swoje limity (chyba dwa rysunki na dzień można było tam uploadować). No i czasami te komentarze typu: fajny rysunek, a teraz wejdź do mnie i polub mój.  :) Ale ogólnie zacna to była stronka. :'(
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...