21 styczeń 2021, 21:41:10

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 luty 2008, 18:51:32

elwis1982

Ostatnie 2 wieczorki zaowocowały tym oto artem.

Johnny Napalm

Cytat: elwis1982 w 30 październik  2020, 23:28:50Oczywiście, nawet się nie musisz pytać (...)

Ok, wielkie dzięki. Właśnie się przymierzam do swojej przeróbki – ostatecznie, nie musi się to bezapelacyjnie podobać. Wyjdzie jak wyjdzie. Acha, mówiłem, że wszystko jest czytelne bez dialogów/chmurek, ale wytłumacz mi co tam Batman zauważył po spojrzeniu na niebo i zobaczeniu znaku "Ha Ha"? O co chodzi z tą rękawiczką osoby leżącej w trumnie?

A co do ostatnich prac – REWELACJA! Bardzo mi się podoba, jedynie sterylność wirtualnej kreski mnie do końca nie zachwyca w 100%. Ale i tak szacunek za pełen profesjonalizm.

Jeszcze powrócę do prac Korek42. Zobaczyłem  podpis pod którymś z rysunków i zlokalizowałem też twoje inne prace. Te spoza świata Batmana czy DC są chyba jeszcze lepsze. Świetne rysunki.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

elwis1982

Koniecznie musisz się pochwalić efektem końcowym, bo po prostu umrę z ciekawości jak nie pokarzesz :). Odnośnie znaku na niebie, to po prostu batman zauważył, że jest to rzucane z tego samego miejsca gdzie zawsze jest wzywany przez Gordona, czyli na komisariacie w Gotham, dlatego tam się od razu udał. O rękawiczce nieboszczyka w trumnie nic mi nie wiadomo, pewnie odnosisz się do rysunku, na którym Gacek trzyma swoją rękę. Na tym kadrze po prostu uznałem, że ciekawiej będzie jak batman będzie coś robił, a nie tylko stal :).

Też nie jestem fanem sterylności pracy na tablecie, ale niestety z racji tego, że mam ograniczone miejsce do pracy to jestem na niego na razie skazany. Można powiedzieć, że jestem początkującym rysownikiem na tablecie i w sumie to się dopiero uczę, na papierze wydawało się to łatwiejsze :).