08 Sierpień 2020, 20:23:29

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Kaz


Rado

Ożesz ty... Przeciwnik ołówek z gumką. Tego nie znałem - muszę coś o nim poczytać. Czemu go jeszcze w żadnym filmie fabularnym albo w animacji nikt nie wykorzystał?

Johnny Napalm

Ta mini-seria Joker/Harley: Criminal Sanity bardzo mnie zaciekawiła. Ona ma w sumie 9 części? Na pewno ma bardzo ładne, ale niepokojące okładki.

The Eraser został wygrzebany ostatnio chyba jedynie przez Granta Morrisona, ale nie wiadomo czy postać ta istniała naprawdę, czy jedynie była efektem narkotycznych wizji bohatera.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

"the Eraser" - oczywiście... jakżeby mógł się inaczej nazywać?

Kaz

Cytat: Johnny Napalm w 23 Czerwiec  2020, 22:17:25Na pewno ma bardzo ładne, ale niepokojące okładki.

Nie ukrywam, że w głównej mierze do zakupu zachęciły mnie właśnie okładki ;)
Zeszytu z The Eraserem jeszcze nie czytałem, aczkolwiek myślałem że znany jest czytelnikom Batmana, gdyż często jest wymieniany w top listach na najbardziej "pokręconych" antagonistów w świecie komiksów.

Juby

Miło, że ktoś poza mną również co jakiś czas chwali się tu swoimi zdobyczami. :)

Ostatnio pisałem, że dzięki dwóm kolegom nabyłem dwa kinowe plakaty Batman - Początek. Chciałem je powiesić na ścianie, ale wczoraj je odebrałem i... zaskoczył mnie ich rozmiar. To nie typowe plakaty 70x100 cm, tylko wersje XXL 120x180 cm!Na razie lądują w szafie. Może jak wyremontuję piwnicę i będę w niej robił moją własną grotę Batfana, to tam zwisną. ;)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Kaz

Niezłe, niezłe te plakaty. Sam przymierzam się do zakupu paru, ale to plany na przyszłość.
Dzisiejszy wypad na zakupy zaowocował takim t-shirtem:


Juby

Nosiłbym. ;)

Mój dzisiejszy wypad po antykwariatach zaowocował kolejnymi klasykami z Batmanem i Supermanem.A w poniedziałek kurier dostarczy mi Mrocznego Rycerza mrocznego miasta (Batman 8/91), dzięki któremu skompletuje cały rocznik 1991. :)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Szkoda, że u mnie nie ma żadnych antykwariatów. Muszę się wybrać do Katowic, może tam coś znajdę...

Juby

Największy plus przeprowadzki do większego miasta. ;) Na samej Piotrkowskiej są 3 antykwariaty i jeden sklep komiksowy, więc jak już się wybiorę na spacer po deptaku, zawsze z czymś wrócę. ;D

Cytat: Juby w 02 Luty  2017, 12:09:08Kurde, też bym się pochwalił swoją kolekcją, bo sporo się zmieniło przez te 4 i pól roku, a wszystkie fotki z tamtego posta mi wygasły. Niestety, nie mam za bardzo jak cyknąć nowe. Może za jakiś czas, jak poskładam jakieś fajne półki.

Na 20 lipca mam zaplanowaną dostawę mebli do salonu, więc moje bat-zbiory do końca tego miesiąca w końcu znajdą swoje miejsce na półkach. ;)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman