23 Luty 2020, 15:48:35

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Juby

Nowe nabytki.

Mój egzemplarz adaptacji filmu Burtona od TM-Semic przez ostatnich 30 lat i przez blisko 100 przeczytań doszedł do bardzo złego stanu, więc postanowiłem kupić nowy, aby lepiej wyglądał na półce, jak już skończę remont mieszkania i zrobię wystawkę bat-kolekcji. Ponadto, postanowiłem trochę nadrobić starych Semiców, do których raz na kilka lat lubię wracać i znalazłem niezłą okazję na olx. Do całego rocznika 1991 brakuje mi już tylko dwóch numerów.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Logan

https://m.olx.pl/oferta/komiks-batman-knightfall-tp-vol-1-3-CID751-IDDqQZT.html#position=5&page=1

Juby niedawno pytałeś się o zbiorcze wydania Knightfalla. Ja za moje dałem 150zł łącznie. Tutaj masz za 200. Zawsze można spróbować się potargować.

Juby

Sam podałem link do tej oferty dziś rano w innym temacie. ;)

Dzięki, ale odpuszczam. Może jestem naiwny i nigdy się nie doczekam, ale liczę na polskie wydanie. Poza tym, interesuje mnie tylko pierwszy tom, póki co staram się uzupełnić dawne TM-Semici, które przedstawiały tę historię.

- Morgan Freeman

Logan

Szczerze - nie liczyłbym na to. Egmont jak dla mnie odwala kawał dobrej roboty na naszym rynku biorąc pod uwagę ogólne zainteresowanie komiksami w Polsce. Mimo wszystko nie widzę szans na to, że wydadzą takie rzeczy jak Knightfalla (tutaj w dużej mierze że względu na to, że zostało ono wydane przez TM-Semic), Bruce Wayne fugitive/murderer, no man's land itd., a to przecież jedne z najważniejszych historii Batmana, kształtujące go na przestrzeni lat. Ja już jakiś czas temu przerzuciłem się na wydania oryginalne i powiem wam szczerze, że wychodzą taniej niż te polskie (co wcale nie znaczy, że nie wydałem kupę kasy). 

Juby

Jeśli nie wydadzą, to trudno. Tym bardziej zmobilizuję się do zdobycia brakujących zeszytów z lat 90-tych. Choć z angielskim jest za pan brat, jakoś nie korci mnie do kupowania komiksów w oryginale, chyba że te nigdy nie zostały wydane w Polsce (mam na oku takie dwa). W ogóle chyba w tym roku postaram się zerbać wszystkie bat-komiksy, które chciałbym mieć (nie zostało już tego wiele).

Widzę, że nie możesz się zmobilizować, więc jutro ja napiszę coś w temacie z recenzjami o przeczytanych komiksach (tylko muszę dziś wieczorem przysiąść i dokończyć ten, który wczoraj zacząłem).  ;)

- Morgan Freeman