18 Październik 2019, 20:35:23

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Juby

Jeśli ktoś był zainteresowany segregatorami, o których pisałem w lutym, to już sprzedane. ;)

Nowe nabytki z promocji empik.com "drugi film -50%".

Wyjmuję z tekturek, a tam niespodzianka. Inne okładki niż do filmów Burtona!

Pasują do siebie jak garbaty do ściany. Trzeba będzie coś z tym zrobić i chyba już wiem co. Własne slipcase do wszystkich czterech filmów 1989-1997. :)

Aha, potwierdzam że Schumachery dostały nowe remastery jeśli chodzi o obraz. Polska wersja językowa jest, ale w B&R do wyboru tylko dubbing, lub napisy, nie ma lektora. W BF lektor ten sam co w wydaniu 2DVD. Zestawy dodatków też te same co w antologii z 2005.

Poza tym doszły mi dwa komiksy, ale wrzucę tylko ich okładki z BatCave, a nie własne zdjęcie, bo - jak już nie raz pisałem - robię remont w mieszkaniu i mam je gdzieś na dnie pudła. :P

Oba upolowane chyba jeszcze w maju w fajnych okazjach na olx.
"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Night_Wing

Batman uwydatniony z prawej strony łączonej grafiki komiksowej wygląda nietypowo "Juby", tzn. dumnie, majestatycznie, z bezwzględnością wypisaną na nieco pyzatej twarzy. Bezwzględnością skierowaną do społecznego szlamu, który Mroczny Rycerz stara się zwalczać. A sam komiks ze zdjęcia, to czysta klasyka! Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko pozazdrościć.

Absolut klasyki z wydawnictwa "DC Comics", z lat 90-tych, stanowi u mnie tylko kilka zeszytów z Supermanem. Za to "Batmana" niedługo będę oglądał w wydaniach Blu-Ray, jak wyżej zaprezentowane, te twoje "Juby", np. któryś film z kwadrologii (1989-97) - prawdopodobnie będzie to "Batman & Robin". Film oglądnę na nowym sprzęcie: TV OLED LG 65 E8; płytę odpalę na odtwarzaczu Blu-Ray 4K, który raczej kupię, a jak nie, odtworzę go na Ps4.