29 listopad 2020, 02:51:34

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 sierpień 2009, 20:58:30

Rado

Szkoda, że nie słyszałeś jak raz skaleczyłem Ra's al Ghula. Anyway, zakupy październikowe z Multiversum. Piszę "październikowe" jakbym takie robił co miesiąc, ale nie robię. Zazwyczaj dzieli się to mniej więcej po równo z komiksami nie batmanowymi. Teraz tak się jakoś złożyło, że grasowałem po katalogu Multiversum i dodawałem do koszyka albumy, które chciałem mieć.

Juby

30 październik 2020, 15:28:17 #1231 Ostatnia edycja: 30 październik 2020, 15:40:46 by Juby
Słyszałem, słyszałem, oglądam twoje video do samego końca. ;)

Najnowsze też widziałem (wyskoczyło mi w polecanych na YT dziś rano): świetna prezentacja, zakupy bardzo do pozazdroszczenia, no i pierwszy materiał, w którym nie wyłapałem żadnej wpadki. Jednym słowem: brawo! I super pomysł na humorystyczną przekomarzankę z małżonką na koniec, uśmiałem się. ;D

EDIT: Jeśli masz kontakt z kelenem poza BC, to daj mu znać, żeby odczytał pw na forum. ;)

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Rado

Fajnie, że ktoś te post creditsy zauważył.

Kelen dostał info.

elwis1982

Świetny film, bardzo lubię oglądać takie prezentacje komiksów i na pewno będę odwiedzał twój kanał. Daj znać jak spodobał się Cacophony jestem bardzo ciekaw twojej opinii, mam nadzieję że nie będę jedyna osoba na świecie której podobał się ten komiks:).
Odnośnie ligi sprawiedliwości to obawiam się, że kupienie tylko tomu pierwszego nie wystarczy, Snyder zaczął tak naprawdę swój run w Dark nights metal i cały czas kontynuuje go w Dark Nights Death Metal. Kolejność czytania wygląda tak: 1. Batman Metal tomy 1,2,3, 2. Liga Sprawiedliwości: Bez Sprawiedliwości, 3. Liga Sprawiedliwości tomy 1,2,3,4,5, 4. Dark Nights Death Metal (seria cały czas jest wydawana). I można do tego dorzucić jeszcze Batman, Który się śmieje tom 1 oraz Batman który się śmieje: Zarażeni.

Shadow of the Bat

Ciekawe pod jaką nazwą wydadzą u nas ten Dark Nights Death Metal. Batman Metal: Metal Śmierci? Batman: Metal Śmierci? Swoją drogą wolę żeby Batman był metalem niż skejtem. ;)

elwis1982

Pełny tytuł powinien brzmieć: Batman Metal: Metal Śmierci:Antykryzys, ale najbardziej sensownie by było po prostu Batman: Death Metal. Batman jest metalem w 100 %wystarczy spojrzeć na jego ubiór glany, czarna peleryna i nietoperki na klacie:).

Rado

Cytat: elwis1982 w 03 listopad  2020, 10:58:11Świetny film, bardzo lubię oglądać takie prezentacje komiksów i na pewno będę odwiedzał twój kanał. Daj znać jak spodobał się Cacophony jestem bardzo ciekaw twojej opinii, mam nadzieję że nie będę jedyna osoba na świecie której podobał się ten komiks:).
Odnośnie ligi sprawiedliwości to obawiam się, że kupienie tylko tomu pierwszego nie wystarczy

Dzięki bardzo. Na pewno dam znać jak tam z Batmanem Smitha mi poszło.

To nie jest tylko i wyłącznie mój kanał, tylko ogólnie BatCave. Kelen się mi odgrażał, że coś tam swojego już skrobie o Detective Comics z wariantem okładkowym dla Polski, więc może wkrótce pojawi się także film i jego autorstwa.

Tak też myślałem z tą Ligą, że nie ogarnę łatwo, gdy zwróciłem uwagę, że na okładce jest zdaje się Batman who laughs. Metala i pokrewne też chcę nadrobić, ale kiedy czas pozwoli to nie wiem. A, no i portfel też ma jeszcze mi coś do powiedzenia w tych sprawach.

Juby

Nabytki z ostatnich tygodni:

Udręka z WKKDC już przeczytana, a wczoraj ruszyłem z Gotham Central. Mam co czytać do końca roku, więc nie planuję już żadnych zakupów... Ale nie zdziwię się jeśli znajdę coś fajnego pod choinką. :)

- Morgan Freeman

HUDY

Gotham Central zrobiło na mnie mega pozytywne wrażenie, żałuje ze serial Gotham poszedł w inna stronę. Swietne zakupy, może tez sobie jeszcze jakiegoś gacka w tym roku zakupie ale grudzień będzie ciężki.

Juby

Pozwoliłem sobie na zakupy, bo od pierwszego ruszam do nowej pracy, a zatem ciągłość wynagrodzenia będę miał zachowaną. :) Poza tym, w poprzedni weekend były promocje po -38% na Gildii, więc nie mogłem się powstrzymać.

W Gotham Central jestem po 20 odcinkach (zostały mi dwa do końca drugiego tomu) i na razie jestem zachwycony. Szerzej wypowiem się w odpowiednim temacie jak już skończę całość.

- Morgan Freeman