08 Sierpień 2020, 19:55:37

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Nasze recenzje komiksów z Batmanem

Zaczęty przez Juby, 19 Lipiec 2009, 22:01:54

Rado

Nie do końca recenzja, ale niedawno wpadł mi w ręce pierwszy tom omnibusa Knightfalla i chciałem zrobić prezentację. Dużo pomagał mi kelen, który wszystko zmontował i pomagał w kwestii doboru sprzętu, techniki nagrywania i ogólnych porad.


Juby

Bardzo dobra prezentacja, Rado. Aż skomentowałem na fejsie, co rzadko mi się zdarza. ;) Ciekawie opowiadasz, a samo video technicznie wygląda jak należy (8azyliszek, bierz przykład, bo twoje unboxingi są nieoglądalne :P). Sam post chyba bardziej pasuje do tematu o naszych bat-kolekcjach, ale to już decyzja moderatorów, czy go przenieść, czy można go uznać również za video-recenzję komiksu.

Wielkie zazdro z mojej strony. Też w końcu chciałbym postawić na swoim regale Knightfall w innej formie niż stare TM-Semici. Postanowiłem, że jeśli do wiosny nie będzie żadnej zapowiedzi kolekcji Batmana od Eaglemoss, to w końcu również zdecyduję się na kupno któregoś z wydań anglojęzycznych. Bodajże w ubiegłym roku wyszło ciekawe, w 9 częściach (podobno najbardziej kompletne wydanie do tej pory). Fotka grzbietów poniżej."Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Ładnie Rado, ładnie. A powiec, Kelen jeszcze żyje w takim razie? 😇 Nie pamiętam kiedy ostatni raz tu zaglądnął... Nie mówiąc już o jakimś udzielaniu się.

Johnny Napalm

Recenzją to ciężko nazwać, ale bardzo miło było to obejrzeć. Dobra robota, Rado, pod względem zaprezentowania samej zawartości albumu. Nazwałbym to chłodnym przedstawieniem tego co się w nim znajduje, bez prezentowania za bardzo własnych wrażeń i ich analizowania po lekturze.
W każdym razie, profesjonalne wideo i chciałbym oglądać w tym stylu kolejne.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Youtube jak zwykle zwalił coś z subskrybcjami, bo nie wyświetlił mi się film na mojej stronie. Ale dobrze, że go tu wrzuciłeś.

Rado

Dzięki Panowie, w sumie na Waszej opinii mi najbardziej zależy. Juby, nie wiem w sumie czy te dziewięć trejdów jest najbardziej kompletne. Wiem, że cały event jest w trzech omnibusach i ma to wszystko plus minus trzy tysiące stron. Z tego co ja wyczytywałem, to właśnie omnibusy są polecane, ale może czytałem jakieś nieaktualne info.

Kelen żyje. Czasem pisze jakiegoś newsa na głównej i na fejsie, ale czemu na forum nie zagląda to nie wiem. Pewnie się boi, że i tutaj również będę go bombardował pytaniami o montaż.

YT i subskrypcje to odwieczny temat. Zawsze można też patrzeć na update na głównej BatCave.
Logan

Wydanie o którym pisał Juby to komplet. Sam uzupełniłem swoje 3 tomy (https://www.mycomicshop.com/search?TID=22766731) o prelude i troike z tej edycji. Teraz poluje na the search i będzie całość.

Co do recenzji/prezentacji - bardzo spoko to wypadło. Liczę na więcej. Często zdarza Ci się kupować nowe wydania historii które już posiadasz?

Rado

Kiedyś w ogóle mi się to nie zdarzało, ale ostatnio coraz częściej - głównie ze względu, że upgrejduję do omnibusa lub do wersji absolute jak np. zrobiłem z Justice League Diniego i Rossa i pewnie kiedyś zrobię z Year One.

Johnny Napalm

Rado, na Multi znalazłem ten komiks za 300 zł. Wydaje mi się, że ta cena za zbiorczy Knightfall jest dosyć atrakcyjna. Przy tylu stronach, hmm... Mogli dać trochę więcej szkiców, również okładka mogłaby być inna od tej z obwoluty. Okładka, właśnie... jest paskudna.  :P

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

No jest słaba ta okładka, ale do drugiego tomu jest chyba jeszcze gorsza. Grubaśny Azbat.