Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Green Lantern

Zaczęty przez Dr Horrible, 11 Lipiec 2009, 15:24:03

Dr Horrible

Sinestro bedzie na 100 %. Guggenhaim (scenarzysta - facet od komiksów ze Spider Manem, Ressurection i serialowego Eli Stone) twierdzi że Sinek jest ważna częścią filmu.

Leon Kennedy

Ruszyła zielona strona, pusta jak na razie, ale zawsze to coś :P

http://greenlanternmovie.warnerbros.com/
Posted on: 07 Październik  2010, 08:59:52

 Pierwsze spojrzenie na Green Lanterna i Kilowoga!!

http://www.superherohype.com/news/articles/110437-first-look-at-green-lantern-footage

Mikoto

Interesująco to wygląda. Co prawda Green Lanterna znam tylko z Ligi Sprawiedliwych (kreskówka, która na CN kiedyś leciała) i jakoś nigdy nie przepadałem za jego postacią (facet, który strzela z pierścienia zielonym promieniem, który czasami potrafi się zamienić np. w gaśnice), ale wygląda to zachęcająco. Reynolds dobrze wypada w swojej roli (jak zwykle z resztą). Oby wyszedł porządny film.

Leon Kennedy

http://www.superherohype.com/news/articles/110686-the-green-lantern-trailer-is-online

O to jest pierwszy zwiastun najbardziej oczekującego filmu przyszłego roku... No przynajmniej dla mnie :). A trailer pokazał, że chyba możemy spać spokojnie, bo zielony dostał dobry produkt na hit i kontynuowanie swojej przygody w dalszych filmach jak najbardziej realne!!

(A)nonim

Jakoś tego dobrego produktu na hit nie widzę, na razie bardziej to wygląda jak pierwsza lepsza produkcja superhero, zrobiona na odpieprz, może się dobrze sprzedać, ale może również być klapa.
Reynolds mi na Hala nie pasował od początku, no i na razie filmowy Jordan jest postacią wręcz sitcomową, która chyba miejscami będzie musiała zachowywać się odpowiedzialnie, może to wypaść bardzo sztucznie.
Lively mi nie pasowała wyglądem do Carol, teraz mi nie pasuje również grą, ale miała właściwie tylko jedną scenę, może więc się mylę.
Efekty jak na dzisiejsze czasy wypadają słabo, kostium i wszystko na Oa wyglądało sztucznie.
Cudów z tym filmem i tak nie oczekiwałem, ale może być jeszcze gorzej niż średnio. A jednak wolałbym żeby film odniósł sukces, bo Latarnia ma niesamowity potencjał, z chęcią zobaczę Sinestro po żółtej (;)) stronie mocy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatJakoś tego dobrego produktu na hit nie widzę, na razie bardziej to wygląda jak pierwsza lepsza produkcja superhero, zrobiona na odpieprz, może się dobrze sprzedać, ale może również być klapa.

Mnie zaś się wydaje, że czeka nas epicka przygoda.
Cytat
Reynolds mi na Hala nie pasował od początku, no i na razie filmowy Jordan jest postacią wręcz sitcomową, która chyba miejscami będzie musiała zachowywać się odpowiedzialnie, może to wypaść bardzo sztucznie.

Z tego co czytałem ma to być poważniejsza wersja Hala. Więć może tylko parę razy żuci jakieś zabawne hasełko i basta. Zresztą oby, bo takie zachowanie pasuje do Boostera, a nie Hala.

CytatLively mi nie pasowała wyglądem do Carol, teraz mi nie pasuje również grą, ale miała właściwie tylko jedną scenę, może więc się mylę.

Za mało żeby oceniać.

CytatEfekty jak na dzisiejsze czasy wypadają słabo, kostium i wszystko na Oa wyglądało sztucznie.

Nie musi to być ostateczna wersja tych efektów... Zaś sam kostium prezentuje się bardzo dobrze.
Cytat
A jednak wolałbym żeby film odniósł sukces, bo Latarnia ma niesamowity potencjał, z chęcią zobaczę Sinestro po żółtej (Mrugnięcie) stronie mocy.

A kto by chciał to przegapić w ewentualnej kontynuacji?  :D

(A)nonim

CytatZ tego co czytałem ma to być poważniejsza wersja Hala. Więć może tylko parę razy żuci jakieś zabawne hasełko i basta. Zresztą oby, bo takie zachowanie pasuje do Boostera, a nie Hala.
Jakoś tej poważniejszej wersji tutaj nie widać, jest wręcz przeciwnie.
CytatZa mało żeby oceniać.
Tak, tyle że mi ona od razu nie pasowała z wyglądu, a ta próbka jej gry mnie nie przekonała, na razie bardziej upewniła że to zły wybór.
CytatNie musi to być ostateczna wersja tych efektów
Jeżeli to nie jest ostateczna wersja, to powinni to zaznaczyć.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatJakoś tej poważniejszej wersji tutaj nie widać, jest wręcz przeciwnie.

Nie da się tego ukryć :P

CytatJeżeli to nie jest ostateczna wersja, to powinni to zaznaczyć.

Mogliby, ale z drugiej strony i tak robią jak chcą.

(A)nonim

Wiesz, chyba bardziej by im się opłacało stwierdzić "ostateczna wersja efektów będzie o wiele lepsza". ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Juby

Po zwiastunie mogę stwierdzić, że zapowiada nam się naprawdę dobry film z wydawnictwa DC. Sądzę, że produkcja poszła w kierunku Iron Mana, czy nowego Hulka i mam nadzieję, że Green Lantern okaże się na poziomie tych dwóch Marvelowych produkcji.

(A)nonim

Na poziomie Iron Mana może być, dostaniemy średnio słaby film, ale przynajmniej zarobi na drugą część. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mikoto

Mi to przypomina połączenie jakiejś produkcji Disneya z filmowym F4. Wszystko takie kolorowe i bajkowe. I oby nie przesadzili z ilością gagów i wstawek humorystycznych, bo rzeczywiście się z tego trzecia część Fantastycznej Czwórki, albo (co gorsza) Transformers Michaela Baya, zrobi. Ale ja się na GL w ogóle nie znam, więc może komiks też taki był (choć wątpię). Wiem natomiast, że na pewno nie chciałbym zobaczyć kolejnego filmu komiksowego w stylu F4 ;).

(A)nonim

#27
CytatWszystko takie kolorowe i bajkowe.
Akurat trochę takie powinno być, stawiając na kolor zielony. ;)
CytatI oby nie przesadzili z ilością gagów i wstawek humorystycznych, bo rzeczywiście się z tego trzecia część Fantastycznej Czwórki, albo (co gorsza) Transformers Michaela Baya, zrobi.
Niestety miałem podobne skojarzenie z Transformers.

A run Johnsa polecam.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Gieferg

Cytatczy nowego Hulka i mam nadzieję, że Green Lantern okaże się na poziomie tych dwóch Marvelowych produkcji.

No nie wiem czy chciałbym poziomu Hulka (nowego czy starego). btw, naucz się po polsku pisać...

Cytatnajbardziej oczekującego filmu przyszłego roku

Następny: Naucz się po polskiemu :P


Zwiastun taki sobie, efekty specjalne bardzo sztuczne.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

CytatNa poziomie Iron Mana może być, dostaniemy średnio słaby film, ale przynajmniej zarobi na drugą część.

Jedynka była świetna, dwójka to już inna para kaloszy, gorsza trza by tu dodać ;).

CytatI oby nie przesadzili z ilością gagów i wstawek humorystycznych, bo rzeczywiście się z tego trzecia część Fantastycznej Czwórki, albo (co gorsza) Transformers Michaela Baya, zrobi.

Właśnie mam nadzieję, że nie będzie tego zbyt dużo, bo nie mam ochoty patrzeć na kolejną postać walącą całą masą gagów, zresztą taki to piwinien być Parker, a nie Hal, no jeszcze u Starka było z tym ok.