Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Moderatorzy

Zaczęty przez Leon Kennedy, 27 Luty 2009, 14:34:42

Shadow

Cytat: Leon Kennedy w 27 Luty  2009, 14:34:42
nwoych

??? 

Ja ze swojej strony wytypował bym użytkownika El Cornetto. Fakt koleś lubi się przypieprzyć ale spędza dużo czasu na forum, jest aktywny, i raczej nie można mu nic zarzucić.
You think you won and then it's all gone...

El Cornetto

O...mam fana :]

Odnośnie spędzania czasu na forum. Siedzę dużo bo mam ferie i się opieprzam. W Poniedziałek zaczynam drugi semestr, to może być gorzej z tym wolnym czasem.

Leon Kennedy

Spokojnie myślimy o wszystkich i nowych i starych, ale najpierw czekamy na reakcje samych użytkowników, a potem wkroczymy do akcji.

Corso

#18
Kiedyś byłem modem na stronie doom3.prv (już chyba nie istnieje). Pamiętam jak wkurzające było ciągłe walczenie z Trollami. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Mihcim

Jak moglbym byc modem na Offie albo inne filmy i seriale ; )

Leon Kennedy

Hydro jeśli nadal jesteś zainteresowany pozycją moderatora to mógłbyś już zacząć po weekendzie. Są jeszzce dwie kandydatury, które zostały zaakceptowane... Tylko najpierw te osoby muszą się zgodzić ;).

Mel

No to jak robimy? Obstawiam "Uniwersum Batmana", co? ;)

Leon Kennedy

Jeśli to oznacza tak, to bardzo się ciesze :D i  myśle, że po weekendzie będziesz mogła dołaczyć do naszego szanownego grona :).

El Cornetto?

Hydro

No ok, ok ;D Ja tam chciałbym albo "Sequel The Dark Knight", albo "Bat-filmy". :)
It's a funny world we live in.

Mel

Cytati  myśle, że po weekendzie będziesz mogła dołaczyć do naszego szanownego grona

Też się cieszę ;)

I pamiętaj, że wchodzę w to tylko na okres próbny...A jak się to potoczy, to zobaczymy.

Leon Kennedy

Spox ;)

Zatem tak:

Mel - Uniwersum Batmana.

Hydro - Inne filmy i seriale lub Bat filmy, ewentualnie oba.

Czekamy jeszcze na El Cornetto i na jedną osobę ;).

Mel

Tak właśnie zauważyłam, że jak tak dalej różne tematy będą obstawiane, to na tym forum będą już tylko mody ;D No tak biorąc pod uwagę liczbę "aktywniejszych" użytkowników...

El Cornetto

Mi się nie chce być modem :P ...

Maxie Zeus

#28
Chłopie, zastanów ty się dobrze...
Ja jeszcze myślałem o (A)nonimie. Więc, (A)nonim.. co ty na to?
W jakim dziale czułbyś się najlepiej? ;)

El Cornetto

A nad czym tu się zastanawiać? Byłem już modem nie raz, i to w sumie nudna rzecz jest. Samochodu służbowego przecież nie dostanę :]