29 Styczeń 2020, 18:33:56

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


JUSTICE LEAGUE

Zaczęty przez batboy, 26 Luty 2009, 13:15:59

batboy

26 Luty 2009, 13:15:59 Ostatnia edycja: 26 Luty 2009, 18:48:43 by batboy
Justice League zadebiutował w Cartoon Network 17 Listopada 2001. Wskład Ligi wchodzą najwięksi bohaterowie DC Comics: Superman, Batman, Woman Wonder, Green Lantern, Flash, Hawkgirl i Martian Manhunter.
Justice League zostało powołane do walki przeciw sprzymierzonym siłom zła. Wcześniej członkowie Ligi działali razem w serii Super Friends (1973-1985). Każdy odcinek trwa 30 minut i składa się z 2 lub 3 części.
W roku 2004 została zmieniona nazwa serii na "Justice League Unlimited" i dodani nowi bohaterowi: Green Arrow, Supergirl, Captain Atom.


Scenariusz: Andrew Kreisberg, Bruce Timm, Dwayne McDuffie, Ernie Altbacker, Henry Gilroy, J.M. DeMatteis, John Ridley, Joseph Kuhr, Keith Damron, Kevin Hopps, Len Uhley, Paul Dini, Rich Fogel, Robert Goodman, Stan Berkowitz, Warren Ellis
Rożyseria: Butch Lukic, Dan Riba, Joaquim Dos Santos
Pomysł: Alan Moore, Dave Gibbons, Dwayne McDuffie, Ernie Altbacker, John Semper Jr., Len Uhley, Rich Fogel, Ron Zimmerman, Stan Berkowitz
Produkcja: Bruce Timm, Dwayne McDuffie, Glen Murakami, James Tucker, Rich Fogel
Producenci wykonawczy: Jean MacCurdy, Sander Schwartz
Muzyka: Al Dubin, Grant Clarke, Harry Akst, Harry Warren, Kristopher Carter, Lolita Ritmanis, Michael McCuistion


Obsada:
Batman - Kevin Conroy
Superman - George Newbern
Green Lantern - Phil LaMarr
Green Arrow - Kin Shriner
Supergirl - Nicholle Tom
Captain Atom - George Eads
Wonder Woman - Susan Eisenberg
Hawkgirl - Maria Canals
Martian Manhunter - Carl Lumbly
The Flash - Michael Rosenbaum
The Joker - Mark Hamill
Lex Luthor - Clancy Brown
[ŹRÓDŁO WWW.BATCAVE.STOPKLATKA.PL]
ZAPRZASZAM DO DYSKUSJI O SERIALU.CO WAM SIĘ PODOBAŁO,A CO NIE.
Posted on: 20 Luty  2009, 00:01:45

 podobał mi się odcinek ,,powszechna niesprawiedliwość",był tam joker ,a jest to mój ulubiony villain.

Leon Kennedy

Widziałem dosłownie kilka części... Podobał mi się Secret Origins. Co prawda miał średni i dość wtórny scenariusz, ale można było to łyknąć ;). Spodobał mi się również odcinek z Luthorem, gdzie po raz pierwszy przywdział swoją zbroję ;). Co się ma do Gacka, to uważam, że lepszego stroju mu nie mogli dać i ogólnie był świetnie ukazany. Nie wiem kiedy nad robię zaległości, ale coś mi mówi, że niezbyt prędko...

Hydro

Cytujbył tam joker ,a jest to mój villain.
Czyli Ty wymyśliłeś tą postać, tak? :)
It's a funny world we live in.

(A)nonim

Ale się czepiasz. ;P
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

batboy

Cytat: Hydro w 26 Luty  2009, 13:51:49
Czyli Ty wymyśliłeś tą postać, tak? :)

przepraszam zapomniałem napisać ,,ulubiony"
Posted on: 26 Luty  2009, 18:48:02

 Ja to oglądałem na cn wszystkie odcinki jak byłem mały,ale ULTIMITED tylko pare i gorsze,między innymi przez nadmiar bohaterów i mało występów batmana.

Leon Kennedy

Nadmiar bohaterów wcale nie jest jakimś wielkim minusem. W końcu dość spora ilość bohaterów miała również sporo czasu na ekranie ;). Sam serial również nie obniżył przez to lotów, a nawet jestem wstanie powiedzieć, że dzięki powiększeniu swoich szeregów poprawił się klimat na trochę bardziej komiksowy. Jeśli idzie o Gacka, to i tak dostał co najlepsze :P

Deuce

Począktowo nie byłem zachwycony tym serialem. Wpływ miało na to to, że nie oglądałem go regularnie, ale wybrane odcinki. Kiedy przysiadłem do niego w całości, to moje zdanie się zmieniło. Znacznie bardziej podobała mi się seria "(...) Unlimited". Każdy ma jakichś swoich faworytów i postaci mniej lubiane. Zawsze podobał mi się Booster Gold, którego znałem z komiksów Superman, wydawanych w Polsce. Jego brakowało mi w pierwszej serii, a druga już to nadrobiła. Uważam, że to była ostatnia rzeczywiście dobra produkcja serialowa, traktująca o bohaterach DC.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

CytujWpływ miało na to to, że nie oglądałem go regularnie, ale wybrane odcinki. Kiedy przysiadłem do niego w całości, to moje zdanie się zmieniło.


Z początku miałem podobnie i skończyłem po jakiś 6-8 odcinkach ( brak czasu, zlikwidowanie CN z kablówki ), ale w końcu kumpel załatwił mi wszystkie sezony i w jakieś dwa tygodnie nadrobiłem zaległości ;). Do swoich ulubienców zaliczam Black Canary, Green Arrow, Booster Gold, Question, Dr Fate i Aquaman. Ulubiony odcinek JL: A Better World, Starcrossed, The Savage Time i Only A Dream, a Unlimited: The Once and Future Thing, The Cat and the Canary, Wake the Dead i Epilogue.