01 Kwiecień 2020, 06:17:39

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Quiz o grach.

Zaczęty przez Shadow, 01 Styczeń 2009, 15:37:54

Mihcim

Eee...Wiem kto : )
NPC podróżujący z Shepherdem ?

BD96

Skoro brakuje zainteresowania to przejmę inicjatywę. Pytanie z sagi Gothic. Do tej pory w trzech częściach graliśmy pewnym tajemniczym bezimiennym. W najnowszej odsłonie popularnej serii owy bohater jest królem, a sterujemy kimś innym... chcę wiedzieć czym się zajmuję "zawodowo" (jaką pracę wykonuję)... to może żeby było łatwiej podam kilka pozycji:

A) Jest Łucznikiem.
B) Jest Czarodziejem.
C) Wtyką/szpiclem Orków.
D) Jest Owczarzem (opieka nad owcami itp.)
E) Podróżnikiem.

Posted on: 05 Wrzesień  2010, 17:02:52

TheBeatles, Altair, Mihcim, nikt nie zna odpowiedzi na pytanie?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

TheBeatles

BD96

Świetnie a ja Beatlesów. Skoro nie znasz odpowiedzi to nie musisz w ogóle odpowiadać w tym temacie, zostaw pole manewru dla kogoś kto chciałby jednak odpowiedzieć fanie popularniejszych od Jezusa :P.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.

TheBeatles

Pytałeś czy znam odpowiedź

BD96

No dobrze, skoro nikt nie zna odpowiedzi to zadam inne jeszcze łatwiejsze pytanie. Jak miał pseudonim przyjaciel z gangu Carla Johnsona alias CJ który zdradził go w ostatniej misji? pytanie z gry Grand Theft Auto: San Andreas.  

TheBeatles

Z Mass Effect 2. Kim był ojciec Mirandy?

TheBeatles

Skoro 14 dni nikt nie odpowiedział to po co czekać?

TheBeatles

Nigdy nie skończyłem San Andreas ale strzelam Ryder

Mick Knight

03 Luty 2012, 13:03:48 #24 Ostatnia edycja: 03 Luty 2012, 14:08:44 by Mick Knight
Przejmuję.
Dziś cofniemy się do zamierzłych czasów...
Jak nazywał się rycerz/samuraj z Final Fantasy 6, który chcąc zemścić się na zabójcach rodziny wyrusza razem z pozostałymi postaciami?

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Mick Knight

03 Luty 2012, 14:08:26 #26 Ostatnia edycja: 10 Luty 2012, 13:40:44 by Mick Knight
Dokładnie. ;D
EDIT: Za 7 dni termin mija! Pytanie będzie do przejęcia. Więc zadawaj!

franek

Ja zadam pytanie. Jak nazywa się pierwsza profesjonalna polska nawalanka na PC i Amigę?

Show Must Go On!!!

Rafalinda

29 Kwiecień 2012, 00:23:37 #28 Ostatnia edycja: 29 Kwiecień 2012, 00:46:18 by Rafalinda
FRANKO :D

(fajna zabawa:) To teraz ja pytam.
Jak się nazywała gra, w której bohaterem była czerwona kropka z butelki po 7up?

franek

Dobra odpowiedź, za 7 dni twoje pytanie zostanie przejęte, a swoją drogą to nie mam pojęcia.

Show Must Go On!!!