10 Sierpień 2020, 00:51:01

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Resident Evil 5

Zaczęty przez Mihcim, 16 Październik 2008, 00:45:25

Leon Kennedy

Wiem, że wiesz, ale różnie czasem bywa... ;)

CytujA jeśli chodzi o mój wcześniejszy post to miałem na myśli możliwości techniczne Wii

Jednak wolałbym jakby to wydali na PSX3...
Posted on: 04 Maj  2009, 14:23:43

Mihcim jaki miałeś czas za pierwszym razem we dwóch??

Mihcim

We dwojke hmm 7 godzin
ale SZUKAM! kogos kto by mogl ze mna zagrac w ten weekend bo chce odblokowac Rocket Launchera ( Cala gre przejsc w 5 godzin na dowolnym poziomie )

Leon Kennedy

Ja z kuzynem ( wyrobił się w trakcie gry...), jakieś 9 godzin.

Altair

Leon czemu piszesz PSX3 zamiast PS3? już dawno się miałem o to spytać ;)

Leon Kennedy

To mnie zaskoczyłeś tym pytaniem ;), ale odp jest bardzo prosta. Od dawna tak pisze, nie pamiętam nawet dokładnie czemu... Może dla tego, że X zawsze mi się kojarzył z Playstation, ciekawe :D. No i wiesz jak trudno się czasami od czegoś odzwyczaić ;D.

Altair

Hehehe to wszystko wyjaśnia ;)

Leon Kennedy

No i miał na to wpływ pewien magazyn... ;).

Przed chwilką ukończyłem grę laseczką od początku do samego końca na poziomie Veteran, a czas wyniósł trochę ponad 7 godzin... Czyli powinienem dostać nowy strój dla panieńki, a tu co kicha i mogiła!!! Stroju jak nie było tak nie ma, a dla Chrisa odkryłem w ten sam sposób... To czemu dla niej go nie ma?? Przeciez wystarczyło ukończyć grę tą postacią!! Co innego ostatnie przebranie.

Altair

Przeszedłeś grę,a już masz dosyć tego szukania? Wejdź na gamefaqs.com , znajdź w wyszukiwarce swoją grę (RE5 ;) ) na PS3,wejdź w zakładkę "Save", poszukaj save'u europejskiego,gdy już go ściągniesz to wypakuj go na pulpicie,następnie stwórz na Pendrivie folder "PS3",a w nim folder "SAVEDATA" (koniecznie wszystko dużymi literami), a po podpięciu pena do trójki wejdź w zakładkę "Games" na XMB (ten pasek w menu PS3),a następnie skopiuj save'a na dysk i ciesz się grą w 100% ;) Ja ten cwancyk zrobiłem tylko przy Uncharted,bo zabrakło mi jednego z 61 skarbów :)   

Mihcim

Ty Cheaterze Ohh bruce juz u mnie minusa dostales jako gracz powinienem wyslac do ciebie moich rumunow zeby ci buzke przeklepali (joke ale naprawde nie czituj)
Leon nie rob tego! Jaki stroj ci brakuje?

Altair

Zabrakło mi jednego skarbu,a grę przeszedłem na wszystkich poziomach trudności,więc chciałem się nią cieszyć w 100&,a nie 99 ;)

Leon Kennedy

Altair jeśli na serio nie będę mógł czegoś znaleźć lub zdobyć to skorzystam z Twojej rady ;). Ale tylko w ostateczności :).

CytujLeon nie rob tego! Jaki stroj ci brakuje?

Tego seksownego ;). Ale już go mam... zapomniałem o możliwości kupowania :P. I do razu wypaliłem sobie całą masę różnych rzeczy, bo kasy miałem trochę sporo ;).

Altair

CytujAle tylko w ostateczności

Takie cwancyki Hardkorowcom wypada robić JEDYNIE w ostateczności ;)

Mihcim

Acha zeby do Versusa miec postacie trzeba miec Exchange Points i stroj Wesker Midnight w Versus kosztuje 50.000 ep xDD

Leon Kennedy

RE:DC przedstawia Rockford Island w nowej szacie graficznej... http://media.wii.ign.com/media/143/14328873/vids_1.html
Posted on: 29 Maj  2009, 17:25:22

Na oficjalnej stronie Capcomu znalaz? si? krótki filmik prezentuj?cy kilka znanych ju? screenów prezentuj?cych akcje w Raccoon city oraz Rockford Island. Co najwa?niejsze prezentuje te? kilka sekund nowej lokacji w d?ungli najprawdopodobniej b?dzie to misja w Ameryce Po?udniowej gdzie pono? mamy mie? okazj? wcieli? si? w Leona S.Kennedy'ego oraz...Jack'a Krausera.
Niestety prezentacja d?ungli trwa zaledwie chwil? i skutecznie rozbudza na nowo zainteresowanie.

http://www.capcom.co.jp/tgs2009/theater/

PS: Znamy ju? dat? premiery RE Darkside Chronicles w Europie. Gra ma si? ukaza? 27-go listopada.
Posted on: 04 Wrzesie?  2009, 14:55:00

Znamy imie tajemniczej postaci, która ma sie pojawic w RE:DC... Imie jest pochodzenia Hiszpankiego Manuela. A teraz slów kilka o rozgrywce w Ameryce pld. Jest 2002 rok, jeszcze przed zniszczeniem placówki Umbrella'i w Rosji ( a co do?wiadczy? mo?emy w RE: Umbrella Chronicles). Leon S. Kennedy wys?any zostaje do akcji wraz z do?wiadczonym ?o?nierzem Jack'iem Krauser'em. Misja ta ma pono? równie? dotyczy? teorii mroku w ka?dym cz?owieku o czym Seto wspomina? jaki? czas temu. Jest te? odpowiednikiem nieopowiedzianej dot?d historii podobnie jak to by?o w przypadku z misj? w Rosji w RE:UC.

Mihcim

Hiszpanka?
Uuuu Leon ma kolejna dziewczyne ; )
Drugi Wayne