11 Lipiec 2020, 19:45:08

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Resident Evil 5

Zaczęty przez Mihcim, 16 Październik 2008, 00:45:25

Mihcim

Leon Kennedy

Leon to moim skromnym zdaniem najlepiej zrealizowana postać ze swiata gier komputerowych, a już napewno z RE.

Mihcim

12 Grudzień 2008, 16:39:49 #32 Ostatnia edycja: 15 Grudzień 2008, 18:38:36 by Mihcim
Moja ulubiona postacia jest Chris,Leon i Wesker

Wlasnie wyszedl nowy Trailer? Tv-Spot? Do RE5
http://pl.youtube.com/watch?v=QBxiJ2SQD_c&feature=rec-HM-fresh+div

Leon Kennedy

Całkiem fajnie zrealizowany. Wracając do Degeneration. Ta produkcja spełniła wszystkie moje oczekiwania. Przebiła każdą częsć Trylogii RE ( no może jedynie część pierwsza jako tako się broni). Już po pierwszych minutach wiedziałem, że to coś dobrego, należycie zrealizowanego. Oczywiście są tam różnego rodzaju błędy, wpadki, a fabuła niepowala na nogi, ale jak na taką produkcję i tak jest dobrze. Pierwsza akcja na lotnisku przeszła moje największe oczekiwania, a wygląd Zombiaków przepełniał mnie miłym uczuciem. Końcowe wyczyny Leona to już istny szok dla moich oczu i trzeba jeszcze dodać, że muzyczka była idealnie dopasowana i bardzo miła dla ucha. Szkoda, że Claire jest trochę mało, ale przynajmniej raz pokazała co potrafi. Końcowy boss przyćmił wszystkich przeciwników RE z dużego ekranu. Ludzie tak się to robi!!

PS: Czyżby Leon znalazł nową panienkę...?

Mihcim

17 Grudzień 2008, 16:41:44 #34 Ostatnia edycja: 02 Styczeń 2009, 14:26:30 by Mihcim
Wlasnie Leon masz racje, Obejrzalem znowu Degeneration i sie przekonalem co do tej animacji.A co do Leona i z jego dziewczyna oto slowa mojego kumpla
This dude is Casanova. First Clarie then ada now Her!
a co ja mysle ze Leon ma tyle dziewczyn ze niedlugo one go beda scigac :D
Co do Claire masz racje malo czasu dostala w filmie :(

Nowe wiesci o RE 5
Jest potwierdzone ze wroci Sherry i inne postacie z poprzednich czesci
no i niestety jest tez ogromny spoiler
Spoiler
Jill Valentine is dead?
[Zamknij]

Leon Kennedy

Czy Jill na prawdę nie żyje?? Czy jest to może jakaś zagrywka?? Niestety na te odpowiedzi jeszcze musimy trochę poczekać... A w między czasie parę tajemnic z oficjalnej strony... http://www.residentevil5.pl/news.php

Mihcim

Czyzby leon mial sie pojawic.Wlasciwie to nie jest zly pomysl

Leon Kennedy

Mógłby się pojawić, a i nawet powinien ( jakaś mała wstawka, rozmowa ). W końcu to co się działo w czwórce ma mieć również wpływ na piątkę... A Leon dość sporo wie o tym pasożycie.

Mihcim

Moze na koncowce sie pojawi.
moze bedzie tak: Chris jest w jakims budynku nagle Helikopter przelatoje i wyskakuje Leon i krzyczy: Hey i got cure for plagas! i nagle Wesker go zabija :D
Lubie Leona jest swietna postacia ale fajnie by bylo gdyby On,Chris albo Sheva umarli

Leon Kennedy

Dla Sheva jest zdecydowanie za wcześnie na śmierć... Ona dopiero co się pojawiła w świecie RE!! Ale faktem jest, że również czekam, aż ktoś z głównych bohaterów zostanie uśmiercony np: Jill...

Mihcim

05 Styczeń 2009, 17:45:32 #40 Ostatnia edycja: 19 Styczeń 2009, 15:00:23 by Mihcim
Jill hmmm czemu nie. Wogole ciekawe jak to sie wszystko zakonczy. Wiesz jak oni uratoja swiat. Moze bedzie tak ze Chris i wesker walcza w budynku wokolo pelna zombie caly swiat zakazony chris zabija weskera patrzy przez okno a tam pelno zombie i mowi.
Now What!? The End of resident Evil!
hehe ale mam wyobraznie

http://pl.youtube.com/watch?v=fRl1QFX_Qrw   The Right To Play God...That right is in my hand's
Zobacz na walke Chrisa i Weskera w tym domu. Zobacz na chrisa ubranie podobne czy to jest ubranie z RE1 ?

Time To Die Chris! http://pl.youtube.com/watch?v=Y_5X_FRCLLE&feature=related

Leon Kennedy

Raczej tylko podobne, ale nie jestem pewien na 100%. Co do samej walki... to była zarąbista. Wesker chyba nigdy nie był tak groźny jak teraz. Na drugi zerknę później.

Mihcim

Drugi jest fajny i nawet widac twarz weskera jak podnosi Chrisa za szyje
Mam nadzieje ze zmienia sterowanie bo narazie to to jest RE4 HD
i chyba producenci zapomnieli o tym ze jak chris wchodzi do ciemnego pokoju mial nie wyraznie widziec.

SPOILER (?)  Wlasciwie nie wiem czy to mozna nazwac spoilerem ale czy to nie jest aby Spencer?
Spoiler

Umiesz wschodznie jezyki to zobacz :D http://i342.photobucket.com/albums/o428/albumrevil/1.jpg
[Zamknij]

Recenzja gry resident Evil 5
W sieci pojawiła się recenzja niemieckiego wydania GamePro na na temat nowej odsłony RE5 do której dotarł serwis www.rehorror.net ale zaraz została usunięta gdyż obowiązuje embargo.

A teraz trochę informacji z tekstu w oparciu o REHorror:

* po pierwsze redaktorzy nazywają RE5 grą akcji, a nie horrorem akcji,
* lokacje w grze zmieniają się częściej niż w poprzedniej odsłonie (tempo nabiera rozpędu szczególnie po pierwszych 10 minutach),
* gra ma około 18 godzin, jest podzielona na 6 rozdziałów po 3-4 areny każdy,
* nie ma poziomu tak dużego jak zamek w RE4,
* w grze jest jedna (JEDNA!) prawdziwa zagadka,
* Resident Evil 5 jest nastawiony na Co-Op,
* powracają klasyczni wrogowie (np. Licker),
* oprawa audiowizualna stoi na najwyższym poziomie (to możecie wstępnie ocenić sami w demie),
* wersja PS3 ma trochę bugów i niedoróbek, ale nic dużego,
* ocena końcowa gry to 93% dla obu wersji (X360, PS3), Multiplayer został wyceniony na 10/10.

Na koniec warto podać opis gry według GamePro: bardzo ekscytujący, szybki Tour de France z mniejszą ilością horroru.

Źródło:skopiowane ze strony www.grrr.pl

I co o tym myslicie? Dla mnie to jest tyle Zegnaj Resident Evil Survival Horror...

Nowe zdjecia bardzo bardzo,bardzo fajne :D
http://uk.xbox360.ign.com/dor/objects/760880/resident-evil-5/images/resident-evil-5-20090126050749358.html?page=mediaFull
Zdjecia odznaki Chrisa i Shevy i Pojazd
http://www.resident-evil-beta.de/wbblite/thread.php?threadid=760&sid=

OGROMNY SPOILER CZYTAC NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC. SPOILER UJAWNIA TOZSAMOSC TUBE LADY

Znam imie Tej Czerwonej Dziewczyny w Sukience Ma na Imie
Spoiler
Allyson i ona atakuje Chrisa po czym ja zabijamy (?)
[Zamknij]

Gosc w turbanie to
Spoiler
Reynard Fisher
[Zamknij]

Pozniej przetlumacze tekst ktory ujawnia duze spoilery to wszystko ci wyjasnie :)
A teraz cos od siebie:
Sterowanie nie zmienilo sie od dema. AI przeciwnikow jest bardziej madre i agresywne. Sheva bedzie grac z nami od poczatku. Gra rospoczyna sie kiedy BirdLady jest z czlowiekiem ktory jest zainfekowany i umiera (?) ona go zostawia i pozniej widzimy Chrisa jak jedzie na spotkanie z Sheva w czasie tej jazdy jest monolog. Kiedy spotykamy Sheve nie mamy broni ani specjalnego stroju BSAA. Na poczatku rozgrywki Chris chodzi normalnie po miescie wszyscy zyja swoim zyciem. Kijuju to doslowne Afrykanskie Raccon. Pierwszy przeciwnik to Normalny Majini szybko go zabijamy, Juz wiemy ze miasto zamienilo sie w pieklo. Wiem takze ze pierwsze lokacje do Assembly i Shanty Town po czym znajdojemy jak na Trailerze gosc w turbanie powiedzial Irvina ktory i TU Spoiler UJAWNIA BARDZO BARDZO BARDZO WIELKI SPOILER NIE CZYTAJ JAK NIE CHCESZ
Spoiler
Chce nas zabic ale przez okno wpada smoke granate i ucieka. Chris znajduje zdjecie, koebiety ktora widzielismy na trailerach (Tube Girl) po czym Chris mowi ''Jill''. Sheva takze znajduje Plany Dotyczace Kijuju, Z tego co pamietam beda szukali Laboratorium
[Zamknij]

Posted on: 23 Styczeń  2009, 19:06:34

http://www.youtube.com/watch?v=ynELsF-W5sk 
Wyszedl Nowy Trailer W ktorym mozna uslyszec glos Bird Lady!

Leon Kennedy

Cytujczy to nie jest aby Spencer?

Tak, to Nasz drogi Spencer :).

Cytujpo pierwsze redaktorzy nazywają RE5 grą akcji, a nie horrorem akcji,

A ten bajeczny klimacik :'(...

Cytujlokacje w grze zmieniają się częściej niż w poprzedniej odsłonie (tempo nabiera rozpędu szczególnie po pierwszych 10 minutach),

Tego można było się spodziewać... Skoro największy nacisk kładą na akcję :-\.

Cytujnie ma poziomu tak dużego jak zamek w RE4

I bardzo dobrze.

Cytujw grze jest jedna (JEDNA!) prawdziwa zagadka,

:o.

Cytujpowracają klasyczni wrogowie (np. Licker),

Moja ulubiona i dość słabo doceniana gadzina ;D.

Cytujocena końcowa gry to 93% dla obu wersji (X360, PS3), Multiplayer został wyceniony na 10/10.

;D

PS: Rewelacyjnie zapowiada się postać Jill...

Mihcim