05 Lipiec 2020, 06:46:50

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Batman Forever

Zaczęty przez Maik, 23 Styczeń 2008, 23:57:46

Funky

Mam takie samo zdanie no i doceniam błazenadę i humor Riddlera. Pamiętam że w gimnazjum uwielbiałem ten moment kiedy Jim uderza Alfreda laską i ten upada na ziemię. Jest w tym coś sadystycznego i głupkowatego :P Z Schumacherami mam tak że lepiej mi się je ogląda niż Batman Returns i mają w sobie swoiste guilty pleasure.


Juby

Auć!

Wczoraj, po raz pierwszy oglądając film w full HD, starałem się dostrzec czy był tutaj dubler. Za cholerę nie udało mi się go wypatrzeć. ;D Zresztą w BF jest sporo dobrej pracy kaskaderów, których twarze nie wchodzą w kadr: scena w cyrku, no i"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL


Kolejny dokument, tym razem poświęcony Batman Forever

LelekPL

Niektórzy odkryli teraz, że istnieje wersja reżyserska Batman Forever. Szczerze? Wolałbym zobaczyć ruch ReleaseTheSchumacherCut niż SnyderCut. Przynajmniej wiem, że Joel potrafił robić naprawdę rewelacyjne filmy.

Juby

Dla mnie o wiele bardziej interesuje jest Snyder Cut, bo zobaczyliśmy może 40% tego, co chciał pokazać reżyser, a w Batman Forever widzieliśmy co najmniej 3/4 nakręconego materiału, w wersji montażowej, którą Joel sam zaakceptował, a to, co zmieniono, mogliśmy już zobaczyć w scenach wyciętych na DVD, lub o tym przeczytać w książkowej, bądź komisowej adaptacji filmu. Przy Justice League z wersji Snydera zostały nam jedynie 2 zwiastuny i dwie opublikowane sceny wycięte. :-\


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

3 godzinna wersja ponoć znajduje się w sejfie w stajni Warnera 😋