13 czerwiec 2021, 17:11:32

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Batman Forever

Zaczęty przez Maik, 23 styczeń 2008, 23:57:46

Funky

Mam takie samo zdanie no i doceniam błazenadę i humor Riddlera. Pamiętam że w gimnazjum uwielbiałem ten moment kiedy Jim uderza Alfreda laską i ten upada na ziemię. Jest w tym coś sadystycznego i głupkowatego :P Z Schumacherami mam tak że lepiej mi się je ogląda niż Batman Returns i mają w sobie swoiste guilty pleasure.


Juby

Auć!

Wczoraj, po raz pierwszy oglądając film w full HD, starałem się dostrzec czy był tutaj dubler. Za cholerę nie udało mi się go wypatrzeć. ;D Zresztą w BF jest sporo dobrej pracy kaskaderów, których twarze nie wchodzą w kadr: scena w cyrku, no i"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL


Kolejny dokument, tym razem poświęcony Batman Forever

LelekPL

Niektórzy odkryli teraz, że istnieje wersja reżyserska Batman Forever. Szczerze? Wolałbym zobaczyć ruch ReleaseTheSchumacherCut niż SnyderCut. Przynajmniej wiem, że Joel potrafił robić naprawdę rewelacyjne filmy.

Juby

Dla mnie o wiele bardziej interesuje jest Snyder Cut, bo zobaczyliśmy może 40% tego, co chciał pokazać reżyser, a w Batman Forever widzieliśmy co najmniej 3/4 nakręconego materiału, w wersji montażowej, którą Joel sam zaakceptował, a to, co zmieniono, mogliśmy już zobaczyć w scenach wyciętych na DVD, lub o tym przeczytać w książkowej, bądź komisowej adaptacji filmu. Przy Justice League z wersji Snydera zostały nam jedynie 2 zwiastuny i dwie opublikowane sceny wycięte. :-\


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

3 godzinna wersja ponoć znajduje się w sejfie w stajni Warnera 😋

Juby

Tak Leon, wiadomo o tym gdzieś od 2005 roku, kiedy plotkowano o tym że może zostać wydana na jubileuszowym (10-lecie filmu) wydaniu DVD. I temat wracał przy 20-leciu filmu... i 25-leciu... i teraz, zapewne z powodu śmierci Joela. Not gonna happen. :P


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Od 2005 powiadasz. Szmat czasu i kompletnie tego nie pamiętam. A, że nic się nie stanie, to wiadomo 😆 Dostalismy nieukończone sceny na wydaniu dvd i tylko to nam pozostaje.

Juby

Był też jakiś fan-edit w sieci, ale nie wiem czy go jeszcze znajdziesz (mi się nie udało).

@LelekPL
Jak na takiego sprawdzacza źródeł, nie wiem czy kliknąłeś we wklejony przez siebie materiał. To nie jest kolejny dokument poświęcony Batman Forever, tylko sklejka dwóch odcinków Cieni nietoperza o BF i B&R z dodatków DVD, które mają 15 lat! :P ;)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Tak, potem obejrzałem. Ale zostawiłem bo to w sumie fajny dokument i może ktoś nie widział.

Funky

06 lipiec 2020, 23:20:31 #130 Ostatnia edycja: 07 lipiec 2020, 00:05:15 by Funky
Od jakiegoś czasu nie mogę przestać myśleć o tej produkcji (być może ma to związek ze śmiercią reżysera) i jestem pod dużym wrażeniem jak dobrze mi się ogląda ten nierówny film. Ciekawsza fabuła, lepsze sceny akcji i kapitalna muzyka. Podwyższam ocenę na 6/10 ze względu na swoistą świeżość w porównaniu z Batman Returns Burtona (no i cudowne wspomnienia z czasów dzieciństwa). Jest to jeden z tych filmów który ogląda mi się bardzo przyjemnie i jest relaksujący. Ma swoje wady ale działa na mnie terapeutycznie i sprawia że mam uśmiech na twarzy i poprawia mi się humor. Dobre kino rozrywkowe z urokiem lat 90.