Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nasze oceny wydań DVD/Blu-Ray z Batmanem

Zaczęty przez XIII, 28 Sierpień 2008, 20:43:41

kelen

Zdecydowanie na allegro, jednoplytowki od jakeigos czasu ciezko znalezc w jakimkolwiek sklepie (sprobuj w sklepach pokroju tesco)

MR.JACK

Cytat: kelen w 27 Sierpień  2009, 14:03:06
Zdecydowanie na allegro, jednoplytowki od jakeigos czasu ciezko znalezc w jakimkolwiek sklepie (sprobuj w sklepach pokroju tesco)
Szukałem. ;) NIE ma. :( Wycofane totalnie z produkcji (przynajmniej według empik, MM)
Pozostaje mi skorzystać z pomysłu Gieferga. ;)

El Cornetto

Ja mam oryginalne jednopłytówki dwóch pierwszych filmów wydane w ash-trayach (tekurowa okładka, z takim zaczepem po boku) i kolejne filmy również jednopłytówki z tą różnicą ze już w amaraych (typowe plastikowe opakowanie)

Juby

Te okładki: "tekturowa okładka, z takim zaczepem po boku" pewnie po angielsku? :P Ja mam dwie pierwsze części w zwyczajnym, polski opakowaniu 1DVD, oraz antologię.

El Cornetto

No tak, po angielsku bo to płyty z pierwszego rzutu dvd na nasz rynek. No Antologię też mam...

MR.JACK

Cytat: El Cornetto w 27 Sierpień  2009, 19:35:33
Ja mam oryginalne jednopłytówki dwóch pierwszych filmów wydane w ash-trayach (tekurowa okładka, z takim zaczepem po boku)
Miałem ta wersje pierwszego filmu. Były to czasy gdzie tylko takie były & standard DVD. ;) Ta wersje wydała mi się ciekawsza. Noo i cóż po włączeniu zamiast PL czcionki, były jakieś bliżej niezidentyfikowane krzaczki. :( Zamieniłem na egzemplarz bez udziwnień... i mam go do dzisiaj. ;)   

XIII

TDK 2 dvd 7/10 -dodatki całkiem ciekawe i oryginalnie zaprezentowane.Szkoda tylko że jest ich tak mało brakuje np dodatku o komiksowym Jokerze i charakteryzacji Two Face`a. Denerwują mnie takie zapychacze jak sceny z IMAX i brak animowanego menu.

Gieferg

No niestety spośród wszystkich Batmanów jakie mam na DVD TDK prezentuje się najgorzej. Dodatki może nie tyle są złe, ale jak je zestawić z Batmanami Burtona a nawet z Beginsem to wypadają mizernie, dodatkowo to spieprzone menu...

Dziwne że taki hicior został tak potraktowany.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

XIII


Gieferg

Pewnie tak, w końcu są wydane w podobny sposób jak Burtony. Nie mówiłem o nich bo nie ich nie posiadam.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

Przyznam, że menu TDK jest naprawdę żałosne. Ale dodatki nie są złe. Jak dla mnie gorszę tylko od tych przy pierwszym Batmanie i przy BB.

kelen

Zastanawia mnie, czemu w ogole polskie mentu to jeden obrazek, a normalnie powinnny byc jakies fragmenty filmu?

Gieferg

http://www.youtube.com/watch?v=r3IyTh6Q71Y

Powinno być tak.

CytatJak dla mnie gorszę tylko od tych przy pierwszym Batmanie i przy BB.



Returns ma dodatki które mówią o filmie wszystko czego można chcieć wiedzieć, dodatki z TDK nie mówią nawet 1/4 tego co bym chciał o filmie wiedzieć - o Jokerze - zero, o Two-Face - zero, o koncepcji filmu, powstawaniu scenariusza itp - zero. Jedyne co tam jest to sprawy czysto techniczne.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

XIII

Statyczne menu to chyba stała polityka Galapagos . Beowulf też miał nieruchome menu mimo iż zagraniczna edycja miała ruchome . Dobrze chociaż że zostawiają płytę z dodatkami. Taki Imperial zawsze zabiera drugi dysk a jednopłytówka kosztuje tyle co dwupłytówka od Galapagos.

Gieferg

CytatTaki Imperial zawsze zabiera drugi dysk

Nie zawsze. Np przy tegorocznych premierach Transformers, Terminator i Watchmen maja dwupłytówki, a Star Trek i Wolverine nie mają. W 2007 Szklana Pułapka nie miała, ale Transformers, Spider-Man 3 i Piraci z Karaibów już mieli.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.