20 październik 2020, 15:49:10

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 styczeń 2008, 16:29:40

Leon Kennedy

Legia mistrz i mój brat z ojcem uradowani. Mnie osobiście trochę to lata kto tam zdobędzie tytuł.

Juby

Mam to samo. Polskie ligi to taka padaka, że o rany... Mój starszy brat jest kibicem Wisły Płock, czasami gdy wpadam na weekend siadam z nim obejrzeć mecz i zazwyczaj kończy się to dla mnie po 30-45 minutach (zasypiam, lub idę gapić się w ścianę, czy cokolwiek ciekawszego niż gra naszych piłkarzy).

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Johnny Napalm

15 lipiec 2020, 00:23:42 #572 Ostatnia edycja: 15 lipiec 2020, 00:42:30 by Johnny Napalm
Cytat: LelekPL w 14 lipiec  2020, 11:05:07Mi sie legia kojarzy tylko z takimi osobnikami:

Szanowny Panie doktorze filologii angielskiej, nazwy własne pisze się dużą literą (majuskułą).

W temacie, to tylko są epizody pod względem czysto sportowym – wiadomo, że padaka. Bardziej mniej rusza to zaangażowanie ludków, którzy chcą poświęcać swój czas i przez siebie zarobione pieniądze na robienie pewnych rzeczy, które wykraczają poza zwykłe ramy bycia konsumentami tego co funkcjonuje pod nazwą sportowej rozrywki.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

16 wrzesień 2020, 22:33:17 #573 Ostatnia edycja: 16 wrzesień 2020, 22:39:32 by Johnny Napalm
Nie wiem po co, Lelek, piszesz mi jakąś odpowiedź ws. chyba tego tematu w prywatnej wiadomości, skoro mógłbyś ją napisać tutaj, bo nic tam nie widzę tajnego. Ale to nie mój problem.

Poza zarządem przyznającym nagrody Oskarów, za walkę z równouprawnieniem wziął się ten od F1. Zaczęło się od tego, że niejaki Bernie Ecclestone powiedział coś zakazanego, że czarni mogą też być rasistami a nie tylko cholerne białasy – źródło wszelkiego zła, łącznie z plamami na słońcu – i w dodatku płci drugiej niż kobieca.  :P

Trzeba się od takiego zbira odciąć. Nie wiem, nie znam gościa prywatnie, czy on jest dobry czy zły, tylko odnoszę się do tej konkretnej wypowiedzi.

Naglę, żeby nie tracić reklamodawców – i gówno prawda, że oni robią to co chcą klienci. Każda rewolucja, w tym obyczajowa i społeczna muszą być finansowane – każda stajnia z F1 musi udowadniać swoją tęczowość:P  Niestety, nie każdy zawodnik chciał przed niewątpliwymi i systemowymi prześladowaniami klęczeć. No i jest problem,  bo klęczenie to tylko u większości, ale nie u wszystkich, białasów cokolwiek większego wyraża. No i jest problem, bo jeszcze cały czas większość Amerykanów–białasów nienawidzi katoli, a to z nimi przeważnie kojarzy się ten gest. Jak tu zmusić Skandynawa przykładowo do takiego gestu?

Szczęśliwie, najważniejsze jest powiedzenie formułki "End Racism". Trzeba to nagrać gdziekolwiek, w dowolnym geście, w domu, na kiblu, na balkonie. A sam główny prowodyr z liczącej się w zawodach stawki, czyli Lewis Hamilton – na szczęście niezamordystyczny białas – ma to w dupie i spóźnia się na te całe cyrki, tłumacząc się przedłużającymi wizytami w sraczu.

Rewolucja zaczyna pożerać swój ogon – to nie ja wymyśliłem, tylko ktoś mądrzejszy, ale bardzo cwany, przebiegły i więcej rozumiejący ode mnie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...