12 Lipiec 2020, 12:06:10

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Leon Kennedy

Rozlosowano ćwierćfinały LM. Roma po 10 latach do nich awansowała... Teraz przyjdzie zmierzyć się z Barcą. Szkoda, chodź ciężko byłoby słabszy zespół wylosować. Zobaczymy o 16 jak drugi zespół z Rzymu sobie poradzi.

Leon Kennedy

Półfinał, półfinał! Roma w półfinale. Barca za burtą! Piłka nożna jest wspaniała! Roma jest niesamowita.

Q

Roma pokazała jak odmienić los dwumeczu i dziś Juve też był blisko tej sztuki, ale to by było za dużo szczęście dla dwóch włoskich drużyn.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Zaś Lazio wczoraj tak dało ciała, że ja nie mogę... Liverpool - Roma. Łatwo nie będzie, ale do finału tylko dwa kroki...

Densho

KOSZYKÓWKA -- jestem wielką fanką NBA! Staram się oglądać każdy mecz w którym grają Raptorki (Toronto Raptors) i czasem, jeśli znajdę czas, oglądam tak sobie inne drużyny dla rozrywki.

PIŁKA NOŻNA - uwielbiam oglądać Ligę Mistrzów (nawet kibicuję jednej drużynie, ale niech to będzie tajemnica jaki to team xD). Oczywiście teraz czekam na MŚ 2018 ^^

kolorowanka

Moim ulubionym sportem jest zdecydowanie siatkowka - uwielbiam grać i oglądać :D Uważam, że nasza drużyna jest swietna. Poza tym lubię pływać
Podróżuje przez życie Fiatem 126p, a Ty?

LelekPL

Jestem w ciężkim szoku w tej chwili... Kobe Bryant nie żyje! WTF!!!

Juby

Szok. I to jeszcze z 13-letnią córką. Katastrofa. :(

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Nie wiem co napisać, i jeszcze ta jego córka...

Funky

Od wielu lat nie interesuję się NBA ale to straszna tragedia i sam jestem w szoku.

Rado

Masakra. Dowiedziałem się o tym podczas oglądania innego meczu tego dnia. Na Canal Plus Sport leciał zdaje się mecz Denver z kimś tam. Siadam sobie wygodnie do oglądania, a z telewizora słyszę smutny głos Wojtka mówiący o tej tragedii. Zatkało mnie. Jak pomyślę ile jeszcze Kobe mógł zrobić dla NBA... Mógł być general managerem, właścicielem, doradcą, prezesem. Wszystkim.

LelekPL

Piękne pożegnanie Kobe'go i jego córki. Jest Jordan, jest Shaq, Beyonce, Alicia Keys, są wszyscy, jest szacunek.  :'(

Johnny Napalm

Bardzo szkoda Koby'ego Bryanta i jego bardzo młodej córki.  :(

Ligi piłkarskie zawieszone. Ironia losu dla takiego np. Liverpoolu, który czekał na mistrzostwo od 1990 roku, no i ma teraz jeden z najlepszych bilansów punktowych w dziejach ligi angielskiej. Lazio miało jeszcze spore szanse przegonić Juventus, żeby on nie miał zaraz całej dekady zdobytych mistrzostw z rzędu. No, ale gra jeszcze liga białoruska. :D

Sport sportem, ale są ważniejsze rzeczy niż on. Chociaż jak ktoś kiedyś powiedział, jest on najważniejszą rzeczą na Ziemi z tych mniej ważnych.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Cytat: Johnny Napalm w 06 Kwiecień  2020, 16:45:57jest on najważniejszą rzeczą na Ziemi z tych mniej ważnych.
Ten tytuł należy do kina :P

Juby

Do kina i do Batmana. ;) Przynajmniej dla mnie.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman