12 Lipiec 2020, 12:21:24

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Bondy

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 14:44:53

Q

Wsłuchawszy się w słowa pasują one do tego co zaprezentowano w zwiastunie, ale sama piosenka nie porywa i brak w niej bondowskiego pazura i jakiegoś mocniejszego brzmienia.

Ostatnio w kinach puszczają zwiastun nowego Bonda i robi on jeszcze lepsze wrażenie, więc nawet bardziej smętna piosenka nie przeszkadza.

Co do czołówki, to chciałbym by wrócili do stylu jakie prezentowały prace Maurice'a Bindera, bo w sumie ostatnie z nich nie specjalnie zapadałby w pamięć.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Red Robin

A ja przyznam, że sama piosenka mi się podoba!
Jednak zgadzam się, że z charakterem tutaj nie ma szoku ale sam tekst jest na duży plus mimo, że do samego Bonda to aż tak mi nie pasuje.
"Wystarczy jeden zły dzień..."

Juby

Auć!

Chińska premiera nowego Bonda odwołana

No to z mojej prognozy box office'owej dla filmu odjąłbym teraz dobre $100 mln. :P

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Red Robin

Jeżeli się nie mylę to już wcześniej krążyły takie plotki o problemach odnośnie premiery tego filmu w Pekinie, a jednak okazało się to prawdą.
Ciekawe gdzie w takim razie obsada filmu pojawi się na premierze.
"Wystarczy jeden zły dzień..."

Juby

25 Luty 2020, 16:18:51 #829 Ostatnia edycja: 27 Luty 2020, 08:27:41 by Juby
Finałowy plakat (i jego polska wersja):

Plus nowa zapowiedź:

Fukunaga potwierdził, że najnowszy Bond będzie osadzony pięć lat po wydarzeniach ze Spectre.

EDIT:
Nowy Bond najdłuższym w hsitorii - czas trwania wynosi 163 minuty!

- Morgan Freeman

Q

Były opóźnienia w produkcji i zmiany daty, teraz kwestia koronawirusa sprawiła, że premiera przesunięta została na listopad.

https://twitter.com/007/status/1235248760260874241
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

O ku**a!! Sytuacja bezprecedensowa. I moim zdaniem słuszna decyzja, nie ze względu na box office, bo sami fani o to prosili. Przez zamknięte kina w Chinach, Korei, we Włoszech, wielu fanów nie miałoby okazji obejrzeć teraz filmu. Krok podjęto późno, bo film skończony, kawałek na czołówkę opublikowany, ale sądzę, że zyskają na tym zarówno fani, jak i producenci.

Gorzej, że Bond był jedyną premierą, na jaką byłem pewny, że się wybiorę aż do lata! Teraz nie wiem, chyba nie mam na co iść i może braku laku wybiorę się na WW84. :-[

- Morgan Freeman

LelekPL

Ja na Bonda nawet i tak bym nie szedł, ale szkoda. Mam nadzieję, że nie pozamykają kin w Polsce bo w samym marcu mam ochotę iść na CO NAJMNIEJ 3 filmy (Niewidzialny człowiek, W lesie dziś nie zaśnie nikt i Ciche miejsce 2), co po fatalnym lutym w którym nie było na co iść kompletnie, wygląda na świetny miesiąc dla kinomaniaków. Jest jeszcze film o SKłodowskiej, interesująco wyglądający Bloodshot czy Mulan... i to też tylko w marcu.