08 Sierpień 2020, 19:59:42

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Serial o GCPD od Matta Reevesa

Zaczęty przez Q, 10 Lipiec 2020, 18:56:54

Q

Na HBO Max ma zadebiutować serial policyjny rozgrywający się w świecie "The Batman", za produkcję odpowiadać będzie m.in. Matt Reeves.

"Gotham" miał być o Gordonie i przed Batmanem, a ostatecznie wyszło co innego. Tym razem są większe szanse, że dostaniemy coś w stylu "Gotham Central".

Całość ma się rozgrywać w tym samym świecie co "The Batman".

http://www.batcave.com.pl/2020/07/powstanie-serial-policyjny-rozgrywajacy-sie-w-swiecie-the-batman-dla-hbo-max/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Kilka lat temu byłbym zachwycony ale po Gotham straciłem zapał do serialu o Batmanie. Chyba że będzie to mieć odpowiedni budżet i twórców którzy pokażą to porządnie. Najpierw niech dokończą The Batman i wtedy będzie można myśleć o serialu. Melodia przyszłości i bardziej ciekawostka.

Juby

Nakręcili dopiero 1/4 filmu, a już planują robić z tego jakieś Batmanverse... ::)

Lepiej daliby znać czy Warner Bros. ogarnęło środki bezpieczeństwa i kiedy planują wznowienie zdjęć nowego Batmana. Potem premiera (oby już więcej nieprzekładana) i dopiero w razie pozytywnego przyjęcia przez widownię / fanów, niech zamawiają sobie seriale i inne spin-offy, a nie na ponad rok przed filmem już rozmieniają go na drobne. :P


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Dokładnie. Spieszą się jakby jutro miał być koniec świata. A i tak wszyscy czekają tylko na zielone światło oznaczające powrót na plan, który przybliży nas do pierwszego trailera...