05 Lipiec 2020, 07:07:10

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Dark Nights: Metal / The Batman Who Laughs / Dark Nights: Death Metal

Zaczęty przez Juby, 01 Lipiec 2020, 09:11:41

Juby

Jedno z obecnych wydarzeń komiksowych w świecie Batmana, zapoczątkowane wraz z serią Dark Nights: Metal Scotta Snydera i Grega Capullo w 2017 roku. W Polsce Egmont opublikował już 3 tomy Batman: Metal oraz Batman, który się śmieje, tom 1 (tom drugi wyjdzie na jesieni).

DC właśnie opublikowało mapę Mrocznego Uniwersum, z którego pochodzi Batman, który się śmieje. Po kliknięciu przeniesiecie się do wersji interaktywnej na oficjalnej stronie wydawnictwa.

Ktoś z was już czytał Metal, lub Batmana, który się śmieje? Warto się zapoznawać, bo porysunkach i przeczytaniu opisów jakoś nie nabrałem ochoty (nie moja bajka)?

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Cholercia, na razie mam sporo wydatków. Ale, ale gdyby tylko wszystko się unormuje, to zakupie całość tego co zostało u nas wydane. Sam chętnie dowiem się czy ktoś na batcave czytał czy może wręcz przeciwnie i nikt jeszcze nie miał tej przyjemności...

Juby

W sumie trochę zamuliłem w poście otwierającym, bo nawet dla osób niezarejestrowanych na forum, które zajrzą tu choćby przypadkiem, przydałaby się rozpiska co z tego "Metalverse" się u nas ukazało. Klik w okładkę przeniesie was do odpowiednich wydań.

A na listopad zapowiedziany jest drugi tom Batmana, który się śmieje. Trzeci (ostatni) trafi do sprzedaży w pierwszej połowie 2021 roku.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Spoko, to naprawdę dobry pomysł. Samemu mi to pomoże w szybkim sprawdzeniu co u nas zostało wydane.

Miała być filmowa Harley, ale że komiksy od zakończenia kolekcji DC praktycznie nie kupuje
... Od jej zamknięcia nabyłem tylko All Star Batman Snydera tom 1, czyli mało, bardzo mało. Zatem miło przyznać, że po trochu Juby tym tematem mnie zmotywował i właśnie przed chwilką zamówiłem pierwszy tom Batman Metal 😎 Niepowiem jaram się mega.

Rado

To daj znać co sądzisz jak przeczytasz, bo też jestem ciekaw. Klimat mnie raczej nie kręci, ale zobaczymy...