23 październik 2020, 04:12:47

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Zack Snyder's Justice League

Zaczęty przez Juby, 18 kwiecień 2020, 17:17:21

Juby

http://www.batcave.com.pl/2020/08/czyzbysmy-poznali-date-premiery-zack-snyders-justice-league/

Padłem. xD

Przypominam, że zdjęcia Snydera do JL zakończyły się w październiku 2016 roku, czyli na post-produkcję miał jakiś rok. A ze stanowiska reżysera zszedł w maju 2017 (więc sporo post-produkcji mieli już za sobą). Mimo to, od ogłoszenia Snyder Cut w maju tego roku, na wersję Zacka będziemy czekać rok i 3 miesiące! ;D

Liczyłem na premierę już w styczniu, max. w kwietniu (tak, jak pojawiała się Gra o Tron na HBO). Jeśli to info się potwierdzi, moje oczekiwanie spada niemal do zera. We wrześniu to ja będę już odliczał dni do Batmana z Pattinsonem. :P


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Q

Data oficjalnie nie potwierdzona, więc można zakładać, że to najgorszy wariant. Co do dokończenia filmu post-produkcji to pytanie ile osób ma do dyspozycji Snyder, czy spece od efektów specjalnych pracują w takim samym składzie jakby robili to 2016/2017?

Jest też kwestia samego HBO Max może na jesień planują wejść z usługą do innych krajów? Pozostaje jeszcze sporo niewiadomych. Ale co to jest po tylu latach czekania jeszcze kilka miesięcy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Ale tu nawet nie rozwaliła mnie perspektywa dłuższego czekania. Bardziej tego, że Warner ma puste pierwsze półrocze w kalendarzu 2021 jeśli chodzi o kino superhero, a JL miałoby wyjść miesiąc po The Suicide Squad i na kilka dni przed nowym Batmanem. Zagranie bez sensu. Tak samo jak wypuszczenie zapowiedzi Snyder Cut kilka dni temu, na 13 miesięcy(!) przed premierą na HBO Max (o ile się potwierdzi). Do tej pory "najgorszym wariantem" jaki zakładałem był maj 2021 (czyli równo rok po ogłoszeniu SC). Września w życiu bym się nie spodziewał.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Juby

Jared Leto to Play Joker in Zack Snyder's Justice League

Taka sytuacja. Najwyraźniej Warner uznał, że film z Phoenixem pozwolił ludziom zapomnieć o retarded-Jokerze z filmu Ayera i cichaczem chcą go znowu wprowadzić do swojego uniwersum, tym razem prowadzonego przez zdolniejszego reżysera (i zapewne w mniejszej dawce). ;D Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nie było wcześniej, więc też wrzucę - fotka Batflecka z okazji Dnia Batmana. O ile jego drugi kostium niezbyt mi się podoba (do fotek Pattinsona najmniej ze wszystkich filmowych batsuits), tak na tej fotografii Nietoperz prezentuje się bardzo fajnie."Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

HUDY

Może scena po napisach będzie bardziej rozbudowana, Lex i jego Legion of Doom

Leon Kennedy

Możliwe. Tak czy siak fajnie, że znów będzie i oby dostał kolejną, ale za to prawdziwą szanse!!

Juby

Leto to utalentowany aktor. Jego Joker był tragiczny w SS Ayera, ale myślę, że z lepiej napisaną rolą i innym reżyserem mógłby się zrehabilitować. Tylko nie wiem, czy on w tym projekcie w ogóle jest potrzebny? Ileż można wciskać Jokera do wszystkiego? Mam nadzieję, że jego powrót do DCEU oznaczałby całkowity brak Jokera kiedykolwiek w serii Matta Reevesa.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman