25 listopad 2020, 00:00:49

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM

Polityka i światopogląd

Zaczęty przez LelekPL, 24 kwiecień 2020, 08:55:42

LelekPL

Oj poczekamy jeszcze na pewno. Sama firma stopowała optymizm mówiąc, że liczą zaszczepić masowo ludzi do KOŃCA 2021, ale przynajmniej pojawiło się światełko w tunelu i to cieszy. Jak również skuteczność szczepionki. Aż 90% na pierwszą szczepionkę to według specjalistów BARDZO dużo.

Johnny Napalm

Hola, kto mi zmienił w mojej wypowiedzi z 25 września w tym temacie termin z faggot na gej? I dodatkowo doszło podkreślenie tego słowa, którego sam przecież nie użyłem. Nie miałem na myśli żadnych gejów. O co kaman? Już poprawiłem.

Co do wyborów w USA, nie interesują mnie za bardzo, ponieważ nie mam na nie żadnego wpływu. Dziwi mnie tylko to, że już teraz jest tylu ludzi, którzy kierują się samymi emocjami, które nie są nawet ich własnymi. Nie wiem czy jest tam obecnie wystarczająco dużo ludzi potrafiących, przed podjęciem decyzji, wziąć kartkę i długopis i spisać sobie to za czym tak naprawdę są sami.

Tu mnie akurat Goebbels Stanu Wojennego trochę rozśmieszył – zgodnie z orzeczeniem sądu, wolno używać tego terminu – sam utkałem dla niego przezwisko Uszatek Syberyjski:

Świetne podsumowanie tego żyjącego trupa. Normalnie The Walking Dead. Podobno Józio Biden może ustać tylko 50 minut przed kamerami, a żeby gadać w miarę z sensem to ma 25-30 minut, później narkotyki zaczynają z niego schodzić. Joe Biden jest starszy od Trumpa nie całe cztery lata, a życia w nim już zupełnie nie ma. Taka chodząca mumia, idealna do sterowania przez Establishment. Życzę mu dobrze, oby robił mądrzejsze rzeczy niż głosił w celu odróżnienia się od Trumpa. Nie mam zamiaru źle mu prorokować, ale wydaję mi się, że z powodu stanu zdrowia może nie dożyć końca kadencji.

Wówczas prezydentką zostanie Kamala Harris. Przynajmniej jest jakaś konkretna. Czy się z nią zgadzam bądź nie, nie ma to żadnego znaczenia. Tak jak powiedziałem, nie mam na to żadnego wpływu. Dwa razy udało mi się przewidzieć pewne rozstrzygnięcia – nie jestem prorokiem i za takiego się nie uważam – w 2008 roku mówiłem, że jedynie Andrzej Duda ma jakiekolwiek szanse na ubieganie się na urząd prezydenta z tego archaicznego PiSu. W tym roku też się zabawiłem i w czerwcu napisałem kto wygra i jaką różnicą głosów. Założyłem się ze swoim przełożonym w pracy. Obstawiłem Czajkowskiego, więc przegrałem w głównym temacie, ale o dziwo okazało się, że niemal dokładnie podałem różnice pomiędzy tymi dwoma kandydatami.

Podsumowując te ich wybory – Trump by nie zbawił Polski, ani nic by nam nie dał za darmo. Biden, wbrew ciepłym marzeniom miejscowych lewicowych kluch, nie zbombarduje Kaczorowi willi na Żoliborzu i nie otruje mu kota.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

11 listopad 2020, 19:08:53 #77 Ostatnia edycja: 11 listopad 2020, 19:18:45 by LelekPL
Ja zmieniłem i zmieniam jeszcze raz bo jest wbrew regulaminowi forum.
Cytujnie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wyrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące orientację seksualną, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo.

Jeśli nie chodzi o homoseksualistów to zmień jeszcze raz, ale nie na słowo, które jest obraźliwe.

Johnny Napalm

17 listopad 2020, 22:52:29 #78 Ostatnia edycja: 17 listopad 2020, 23:40:59 by Johnny Napalm
W czasie kiedy lampart ryczy, że skrobać się chce – ale nie słyszałem o zaobserwowanych przez naukowców przypadkach partenogenezy u ssaków, więc raczej tu nie będzie takiego ryzyka – zostaje przyjęta interesująca ustawa przez Sejm RP. Ciekawe czy ktoś to zauważył podczas tego bezsensownego harmidru.

Żaden fejk, bo można to sobie samemu znaleźć na stronie Dziennika Ustaw – dziennikustaw.gov.pl, gdzie Sejm ma obowiązek publikować teksty ustaw, lub na stronie Infor – www.infor.pl.

Więc tak – Dziennik Ustaw:
https://dziennikustaw.gov.pl/DU

Dalej –> Archiwum Dziennika Ustaw –> rok 2020 –> Pozycje 1801-1850 –> Pozycja 1845 –> tekst: W sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000184501.pdf

Jest wiele smaczków, jak chociażby:
Art.36.1.22)Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom  sanitarnym,  kwarantannie  lub  izolacji obowiązkowej hospitalizacji,  a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

3.Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

Ale polecam przeczytać samemu całość.

Żeby jasno na początku powiedzieć, nie jestem tzw zwolennikiem teorii spiskowych – jeden tu na forum mi nawet takie coś wmawiał, tylko nie wiem jaki dałem ku temu powód. Choroby koronawirusowe istnieją. Wirus SARS-CoV-2, który wywołuje COVID-19 bezapelacyjnie istnieje i niestety wielu ludzi na to cholerstwo zmarło. Szczepionka na to jest potrzebna.

Jednak, jako zwolennik wolności osobistej i samodzielnego ponoszenia odpowiedzialności za własne decyzje dorosłych osób, nie podoba mi się aż tak ogólny tekst tej ustawy – to nie jest ustawa stricte napisana pod tą chorobę wirusową, to nie jest napisane pod koronawirusa – dowolność interpretowania, wymieszanie wielu tematów z różnych dziedzin, zwolnienie urzędników z konsekwencji kosztów swoich błędnych decyzji – brak możliwości ubiegania się o odszkodowania przez obywateli – tzw bezkarność. Dalej, szczepienia powinny być dobrowolne, oprócz tych obowiązkowych i sprawdzonych przez lata, które są przewidziane tylko dla dzieci i które zlikwidowały naprawdę wiele dziecięcych chorób. Na grypę nie ma przymusu szczepień, a nawet w XXI wieku było wielokrotnie podczas sezonów grypowych nawet po kilka milionów zakażonych Polaków.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...